Şimdi Ara

16-31 Ekim n11.com Worldpuan kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
3
Favori
3.195
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Üyeler, 16 – 31 Ekim 2018 tarihleri arasında n11.com’dan World kartlarıyla tek seferde yapacakları 500 TL – 999 TL arasındaki peşin ve taksitli alışverişlerinde 25 TL Worldpuan, 1000 TL ve üzeri alışverişlerinde 50 TL Worldpuan kazanıyor. Kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan ile katılan üyeler ise tek seferde yapacakları 500 TL – 999 TL arasındaki alışverişlerinde toplam 50 TL Worldpuan, 1000 TL ve üzeri alışverişlerine ise toplam 75 TL Worldpuan kazanıyor.

Kampanyaya nasıl katılırım?
    Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için N11 yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için N11 yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir.” Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için N11 yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir Kampanyaya tüm Turkcell, Türk Telekom (Avea) ve Vodafone hatlarıyla katılım yapılabilir ve katılım, her GSM operatörünün kendi standart tarifesi üzerinden 1 SMS bedeli olarak ücretlendirilir. Katılım bedeli (KDV,ÖIV dahil) Avea ve Turkcell için 0.65 TL, Vodafone için 0.415 TL olarak ücretlendirilir. Kampanyaya katılım, kart puanı, kargo ücreti, vade farkı, kullanılan indirim ve kupon tutarları düşüldükten sonra nakit tutar üzerinden sağlanacaktır.
    Kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan ile nasıl katılırım?
    Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından Kampanyaya Katıl butonuna basılmalıdır.
    Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim?
    Kampanya kart bazında değil, üye bazında olacaktır. Her üye bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir.
    Kazandığım Worldpuan’lar hesabıma ne zaman yüklenir?
    Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 14 Kasım 2018 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Puanları son kullanım tarihi 24 Kasım 2018’dir. Kullanılmayan puanlar 25 Kasım 2018 tarihinde geri alınacaktır.
    *n11.com ve Yapı Kredi Bankası kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

**Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Yapı Kredi ve n11.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drvimu -- 15 Ekim 2018; 22:13:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bunun anlamı şu demektir 1-15 kasım yine bonus kampanyası olucak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bunu bekliyordum üstad
  • 11 Kasım’da bonus olacak yine galiba.

• Başka birinin hesabından alsak tutup elimizdeki hesapları kapatırlar mı? Aklıma bu düştü. Millet hazır 100lük 500lük 1000lik çekleri almışken cortlamayalım.
  • cüzdan üzerinden kampanyaya katılabilen var mı? hata veriyor.
  • emirbayke kullanıcısına yanıt
    Bende de ayni sekilde hata aliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hata veriyor,adam gibi tanimlayamamis yapikredi aramak lazim haberleri yoktur katilamadigindan hata verdiginden

• aynı durum bende de var

• quote:

Orijinalden alıntı: outofnick

Başka birinin hesabından alsak tutup elimizdeki hesapları kapatırlar mı? Aklıma bu düştü. Millet hazır 100lük 500lük 1000lik çekleri almışken cortlamayalım.
    Riske girme elindekinden olma.Aynı kartla sıkıntı olur.
  • n11 üzerinden Lastik almayı denedim adios kredi kartıyla ama ödeme ekranında taksit seçeneği göremedim, maximum ile taksit seçenekleri geliyor.
    Kampanya ana ekranında peşin/taksitli alışveriş diyor ama taksit yok, müşteri hizmetleri ile görüştüm şu an yapı kredi ile taksit yapamıyoruz diyor.
  • Cüzdandan kampanyaya katılmayı unutmuşum, alışverişten 1 gün sonra kampanyaya katıldım. Önceden kabul ediliyordu ama son zamanlarda uygulama değişti mi? Sıkıntı olur mu?
  • malum ürünü Gittigidiyordan alınca word karta artık vermiyordu. N11 den alsak verir mi.
  • N11 üzerinden önce cüzdan üzerinden kampanyaya katıldım 1000 TL üzeri oto lastik aldım taksit olmayınca tek çekim yaptım, uygulamadan kontrol ettim taksit ve erteleme yapılamıyor, böyle olunca acaba kampanyaya dahil oldumu diye müşteri hizmetlerini aradım tahmin ettiğim gibi kampanyaya dahil olmamışım.

Kayıt bıtaktım bakalım ne diye dönüş yapacaklar, bu world card iyice cıvıttı son zamanlarda.

• Eskiden sene sonuna doğru çok iyi kampanyalar olurdu. 500 TL ye 200 Tl world puanlar görürdük.
    Şimdi 1000 Tl ye 100 TL puanı bile göremez olduk.
  • tamerbilisim kullanıcısına yanıt
    Kampanya ya cüzdandan katılım ve n11 üzerinden alışveriş yeterlidir. Taksit olacak diye bir durum yoktur. MH sizi yanlış yönlendirmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: osmanyasar

Kampanya ya cüzdandan katılım ve n11 üzerinden alışveriş yeterlidir. Taksit olacak diye bir durum yoktur. MH sizi yanlış yönlendirmiş.
    Dostum taksitte sorun değil aslında, bu alışverişim 75tl puan kazanmak için geçerli mi dedim kontrol ettiler cüzdan katılımınız görünüyor ancak puan için alışverişiniz geçerli değil altın filan mı aldınız diye sordular direkt, lastik aldım deyince kayıt oluşturdular.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamerbilisim -- 21 Ekim 2018; 0:51:55 >
  • 1 kasımdan itibaren hangi banka kampanyası olacak bilginiz var mı acaba?

• mkaragul40 M kullanıcısına yanıt
    Garanti geçen hafta bitip world başladıdı sıra finansta sanırım

• Bence 1/10 Kasım garanti dışında banka olur 11/30 Kasım tekrar bonus

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.