Şimdi Ara

16.03.2018'e kadar tarife önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ben Vodafone NETten memnun olanlardanım :D 64 mbps download 4 mbps upload & 240 GB AKN ile 69,99'a çatır çutur kullandığım akn bitince 32mbps'e düştüğüm muhteşem güzellikteki paketim ay bitiyor. Az önce müşteri temsilcisine bağlandım bana dedi ki 50mbps internete 75 lira dedi üstüne akn bittiğinde 16 mbps'e düşecek resmen attan inip eşşeğe bineceğim. Bana çözüm önerebilecek var mı? Taahhüt bittiğinde 120 lira olacak bu bana aşırı fazla geldi.

• 2018 sonunda AKN kalkıyor zaten
  • Az aknli hızı çok olan bir pakete geçin bence sonuçta sene sonunda akn kalkıyor.
  • Netspeed gec kafan rahat etsin:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 32 değil 24e düşer

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abidikgubidik63

Netspeed gec kafan rahat etsin:)

Bizim binada turkcel ve TTney Fiber var ama en ucuz fiber 60 tl.
    Ben sizin önerdiğiniz Netspeed in 40 tl lik adsl tarifesini alsam olur mu? Binada fiber var diye 40 tli lik tarifeyi bağlamamazlık yaparlar mı?
  • taydin66 T kullanıcısına yanıt
    Alakası yok hocam bağlantı yapılıyor. Gidip müşteri hizmetlerini arayın gerekli bilgiyi vereceklerdir size.

Hocam öyle bişey imkansiz hem kendilerine belirtiyosun adresi veriyosun sistemde şu cikiyor diyecekler kafana yatarsa yaparsin site üzerinde belge ciktisi alip dolduruyosun diledigin tarifeyi tikla gönder 2-3 gün içerisinde aktif olucaktir 1 km uzaktayim 8 mb görüyo diyen turktelekom 12 mb görüyorum:)

• netspeed akar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kullandığınız modemin marka modeli nedir ?

vodafone net i tt hat üstünden mi alıyorsunuz yoksa turkcell hat üstünden mi ?

turkcell hat üstünden ise tt fiber kabinin tip nedir ? sol üst köşesinde yazar

binanda fiber kablo varsa tarifeler bunlar

https://www.netspeed.com.tr/fiber-tarifeler/

telefon kablosu var ise

https://www.netspeed.com.tr/vdsl-tarifeler/
    https://www.netspeed.com.tr/adsl-tarifeler/

• quote:

Orijinalden alıntı: kütahyalı_ramazan

kullandığınız modemin marka modeli nedir ?

vodafone net i tt hat üstünden mi alıyorsunuz yoksa turkcell hat üstünden mi ?

turkcell hat üstünden ise tt fiber kabinin tip nedir ? sol üst köşesinde yazar

Vdsl kullanıyorum turktelekom üstünden alıyorum

• SesliDüsünenFilozof kullanıcısına yanıt
    88 ve 18 ile başlayan 10 haneli xdsl devre numaranızı türknet veya netspeed e bildirir iseniz onlar taşıma işlemi yapar ve sadece modemdeki kullanıcı adı ve şifreyi değiştirerek iss nizi değiştirebilirsiniz

türknet de 35 mb e kadar / 2 upload + 1000 dk ev telefonu 59,99 tl (şu anda ev telefonunuz yoksa önemli değil ataması yapılıyor)
    netspeed 100 mb e kadar (modemdeki erişebilir hıza bakınız) / 4 upload 200 akn yalın 65 tl idi son zam dan sonra akn sonrası 24/4

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.