Şimdi Ara

15X21 FOTOĞRAF BASKI FİYATI EN UCUZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
28.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • YAKLAŞIK 3000 ADET FOTO VAR VE BASTIRMAM GEREKLİ EN UCUZ VE KALİTELİ KAĞIDA NEREDE YAPTIRABİLİRİM

• Eminönünde hayyam çarşısı civarında birkaç yer var. Adet çok olunca pazarlık da yapılabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iboli12

YAKLAŞIK 3000 ADET FOTO VAR VE BASTIRMAM GEREKLİ EN UCUZ VE KALİTELİ KAĞIDA NEREDE YAPTIRABİLİRİM

Bursa'da iseniz yardımcı olabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iboli12

YAKLAŞIK 3000 ADET FOTO VAR VE BASTIRMAM GEREKLİ EN UCUZ VE KALİTELİ KAĞIDA NEREDE YAPTIRABİLİRİM

hocam son durum nedir acaba? nerden ne kadara baskı aldınız? ben de baskı alacağım o sebeple soruyorum
  • para bulursam bastırcam da en ucuz yeri arıyorum nasıl olsa fotolar bende ele alıp çevirmeden bakmayınca olmuyor bilgisayardan olmuyor bea :D
  • anı fotoğrafı mı basacaksını yoksa profesyonel bir amacınız var mı? bazen groupfoni yakala.co gibi sitelerde 200 fotoğraf basımı 20-25tl falan oluyor onlardan 10 tane alabilirsiniz mesela. ama size tavsiyem fotoğraf seçmeniz. elde bakılan fotoğraflar bilgisayardaki gibi olmuyor en iyisini ya da durumu en iyi anlatanı seçmeniz çünkü bakan kişi 100 tane fotoğraftan sonra bakmayı bırakıyor baskı olunca.
  • ucuz olunca iyi cıkacağını mı zannediyorsunuz.güzel olan fotoğrafta berbat cıkar.baskı kalitesinde baskı yapan minilab kağıt kullanılan banyo cok önemlidir.bunlarında kaliteli olduğu gibi kalitesiz olanı da vardır.
  • Ucuzu ve kaliteliyi aynı anda bekleme derim ben.

• http://www.fotvi.com/en-ucuz-fotograf-baski-fiyatlari.aspx

Üniversitedeyken buradan çok baskı almıştım. O zamanlar 15krş falandı tabi 10*15 ama zaten kendin bassan bile 10*15 fotoğraf kağıdı 20krş zaten ortalama. Yani en ucuz bulacağın fiyat 25-30 krş olur ;)
  • Hocam nerede bastirdiginizi sorabilir miyim acaba
    10×15 i
    15-20 kurus civarinda basan bir yer var mı? 500 adet bastiracagim ve butcem kısıtlı

• Hocam benim de 500 kadar fotografim bastirilmak uzere bekliyor. Bir kac sene once teknosa elektroworld vs gibi firmalar 10kurustan baski yapmislar kampanyalarla ancak simdi goremedim oyle bir kampanya. Butcem 100tlnin altinda 10×15 boyutunda fotografi 10-15 kurus gibi fiyatlara basabilecek yerler var midir? Siz sonuc olarak nerede bastirdiniz?

• Baskı yapan matbaalara git 3000 adet fotoğraf bastıracağını ne kadardan toplu olarak basacaklarını sor.

http://www.netbaski.com/printing/fotograf-baskisi

Eğer bu şekilde kaliteli fotoğraflar çekmeye devam edecekseniz. Canon PIXMA PRO-10, Canon PIXMA PRO-1 gibi ürünleri incelemenizi tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rocker_tr -- 13 Aralık 2014; 11:37:33 >
  • evet bana da lazım

• Sirkecide 50 adet 10x15'i birkaç gün önce 35 kuruştan bastırdım. 500 adet için 30 kuruş fiyat verdiler. Baskı kaliteli.
  • Eskiden kampanya olurdu bu baskılarda su sıra varmi?

• sadbul S kullanıcısına yanıt
    BENDE ARIYORUM DOSTUM BULABİLDİNMİ
  • 13x18 ebatında 300 adet fotoğraf bastıracağım. Fotoğrafçı 60 kuruşa basarım tanesini dedi. Ne dersiniz bastırsam mı bilemedim? Fiyat da yüksek gibi
  • Fotoğraflarınız piyasadaki en yüksek gramajli 300 gsm kâğıtlara yüksek kalitede basılır. İrtibat için pm atabilirsiniz.

• Fotoğraf baskısı en ucuzu aynı gün kargowww.fotobaski.com.tr yapılıyor Türkiye'nin her yerine

• Ankara'da olanlara ben yardımcı olabilirim. Özel mesajla ulaşabilirisiniz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.