Şimdi Ara

15TL'LİK PAKET YETERLİ Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hd olmayan pakette çözünürlük 480p mi 360 mı?

Açıkcası blutv kullanıyorum normalde. o da 13tl oldu. içeriği de az. eğer görüntü kalitesi çok sıkıntı olmayacaksa buna geçeceğim.

• Benim gibi 720p ekranda izliyorsanız 4k çok fazla gelecektir. 15 tl lik pakette de görüntü kalitesinden memnun kalacağnıza inanıyorum. Sıkıştırma oranları çok iyi.
  • 15 tl kalite yeterlidir ama 28lik çok daha iyi, 28'e geçtikten sonra daha keyif almaya başladım.
  • Teşekkürler. İlk paketi alacağım. Umarım kaliteden memnun kalırım. İzlememi engellemez.
  • Bende 15 TL lik paket kullanıyorum ve kesinlikle çok memnunum görüntü kalitesinde falan hiçbir sıkıntı yok. Aldınız mı paketi durum nedir?
  • 15: 720p
    28: 1080p
    40: 2160p
  • 15" civarı 1366x768 ekranlı laptoplar, cep telefonları ve 7" civarı tabletler için yeterli ancak ola ki tv'den veya daha büyük çözünürlüklü 17" üstü ekranlı monitörlerde veya ipad pro gibi cihazlarda izleyecekseniz göz tırmalıyor. Şahsen ben önce deneme sürümünü orta paket kullandım, bir ay bu paketi denedim tv'de çok sırıttı vr sonuçta 4 kişi 4k pakete girdik. 4k izleyecek cihazım yok ama daha mantıklı paket, şahsen tavsiyem kardeşlik konusunda 3 yoldaş daha bulup 10 liraya kullanmanız, biz öyle yapıyoruz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.