Şimdi Ara

15k oyun sistemi (Vatan KDV İndirmiyle)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sistemi sonunda topladım arkadaşlar, Vatan indirimine denk gelmesi de çok hoş oldu.

Bu parçalar arasında uyumsuzluk yaşatacak her hangi bir durum mevcut mu?

Şu siteden kontrol ettiğimde güç kaynağı ile anakart arasında muhtemel bir uyumsuzluktan bahsetmiş, ciddi bir şey midir bu?
    https://pcpartpicker.com/list/J7rp9G

• dostum şakamısın sen sıvı sogutmayı çıkarıp anakartı yükseltsen zaten vatan bedava aynı sogutucuyu veriyor birde bizim önerdigimiz hiçbir parça yok kendi kafana göre almıssın almıssında yanlıs ssd daha ucuza alabilirdin illa vatandan alcan diye bir kaide yok ssd de indirimde yok birde 15 bine anakart çok çok düşük kalmıs kasa psu 15 bin tl bütçenin kasası ve psu su degil illa bu parçaları vatandan alcan diyede bir kaide yok indirimli kelepir düsen paçaları vatandan alırdın digerlerini farklı siteden alırdın örnek olarak
    https://www.sinerji.gen.tr/xpg-1tb-sx8200-pro-nvme-okuma-3500mb-yazma-3000mb-m2-ssd-asx8200pnp-1tt-c-pmu417708

üstüne benim koydugum üründe üstünde demir plaka sogutucuda geliyor samsungda oda yok üstünede 500 tl daha fazla veriyorsun

edit: msı promosyonu bitmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 20 Eylül 2019; 10:28:23 >

• asko56 kullanıcısına yanıt
    SSD daha ucuza var ama Samsung evo plus kadar iyi değil, bu ürün için uygun fiyattı.

Daha üst model anakartları eklemeyi de denedim fakat işlemci soğutucusu hediye gelmedi sepete.
  • ByKryL kullanıcısına yanıt
    sepete gelmiyor kendin istiyorsun vatan pc email kanadı ile bide kampanya bitmiş tabi ssd meselesi tercih meselesi

dedigim üründe aynı işi yapıyor samsungda niye 500 tl daha fazla veriyim 500 tl ye 500 gb daha ssd alabiyor iken
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    hocam depolama çok uzun yıllar kullanılan bir şey eco plus'ın kalitesini heryerde duyuyoruz daha sağlam ve uzun ömürlü olur diye onu tercih ettim.
  • ByKryL kullanıcısına yanıt
    hocam her ssd nin ömrü var a-datada zaten yılların firması ve kaliteli ürünleri konuşmaya gerek yok eco plus nekadar iyi olursa olsun pahalı sana dedigim olay daha iyi özel mesajdanda aynı şeyi buraya yazıyorum

hocam dedigim gibi

illa vatandan almak zorunda degilsiniz misal anakartı b450 tomohavk max modeline düsürüp ssd benim dedigimi alarak 800 tl gibi bir kara geçerdiniz bunun 400 tl sini işlemciye verip 3800x alabilirdiniz sıvı sogutmayıda çıkarıp onun parasınıda gene 900 tl yede bir 1 tb daha ssd alabilir yada kasa psu daha iyisini farklı bir siteden temin edebilirdiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.