Şimdi Ara

15k-20k bekleyipte 30k-35k şoku geçirenler toplanın . (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
4
Favori
10.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sınav olarak kopyamsınız benim tamamıyle aynı bende pc istiyordum sanırım bize deü ve etü kaldı var mı bi fikir beyin fırtınası yapalım endustri muh fln da var .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçen seneye göre 20 diye hesaplamıştım, Ege bilgisayar istiyordum olmadı deü gelir diyordum, geçen seneye göre 17k gelmesine rağmen ikisine de giremiyorum. 358... yaptım. Eşs ye gideceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gebze teknik hayal hocam bizim potaya

• Yusuf_Ozkan kullanıcısına yanıt
    Hadi ya hocam gelmiyor mu sağlık olsun hocam bilmiyorum düşünmek lazım

• Gecen seneye gore 9 10 bin 24 bin geldi :( tip istiyodum napcam ya 2. Mezunlugumdu bi de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G.o. hocam en hayırlısını bulursun umarım

hiç bu kadar kötü olacağını düşünmemiştim, sadece bilgisayar olmadı yazılım yazarım diyordum. şu an 0 meslek sdjkfsjdsdf
  • tkesici13 kullanıcısına yanıt
    Sjsjsjsjjsjsjsssa valla bende de aynı ne yapsak deü veya etü ye kaldık olması endüstri , ee fln kafam çok karışık .

• Aynı şok. Geçen sen 11k bu sene 26 bin geldi.
    Söylenecek söz yok...
  • Benim de 2. mezuniyetim, tıp istiyordum ne oldu böyle bu sene ya

• 13700 oldu 30900 böyle işin ben yeter beni delirteceksiniz ya bu ne lan bu ne olum yanlış bakıyorum sandım sonra netlere bakıyorum sosyal 1 net az hadi neyse ayt neyse o gelmiş foruma girince anladım

artık seneye 2020 gelecek diye dalga geçerler sadece bunu diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyrie2

Yandı tabi abicim sicayim boyle ulkeye de sisteme de 11k nasil 26k gelir lan düz 11k dı
    Demek ki sorular kolaymış, sadece net ile sıralama hesaplanamaz.

• Gece yatarken sivas tıp hadi bakalım deyip uyudum 31k ile güne başladım ya ama hiç üzgün değilim yani sıralama açısından,mezundum zaten mezuna kalmam güzel bir mühendisliğe gidebilirim hala böyle düşünüyorum
    ama üzgün olduğum şey sistem ve sistemin bize yaptıkları bana göre bu sıralamalarda olan kaderdaşlarım mezuna kalmayı düşünmesin seneye bu seneden iyi olacak mı ya da gelecekte buna değdi mi diye düşüneceğiz gibi geliyor tabi herkesin kendi amaçları ve gayeleri var
    sanırım birbirimizi en iyi biz anlarız şu an güzel ve sizi mutlu edecek bir tercih dönemi geçirirsiniz umarım

• Hepinize geçmiş olsun çok güzel netlerle o sonuçların gelmesi sınav sisteminin değişip soru sayısının azalmasından dolayı...Ygs lys bundan bin kat iyiydi en azından bu kadar yığılma olmuyordu bunu görüp seneye soru sayısıno artırırlar İnşallah yoksa aynı şeyler tekrarlanmaya devam edecektir...

• tkesici13 kullanıcısına yanıt
    Nereyi yazmayı düşünüyorsunuz hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu baslikta 30k civarında cok insan var sanırsam.
    Itu ve odtude
    Kimya ve metalurji muhendisliklerini puaniniza gore dusunun. Pisman olmazsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: 1s2s

96.75 TYT 62.75 ayt 87 obp ile 36k. Geçen senenin 18.5k'sı. Ytü kontrol otomasyon yazmayı düşünüyorum valla ama hala şoktayım.
    kaç puan geldi hocam? geçmiş oldu bu arada

Burslu özel yazmanı tavsiye ederim. Benim 2017 senesinde 40k gelmişti. Burslu yazdım. Kesinlikle devletten daha iyi
  • 472 puan ile 36.2k geldi. Eczacılıktan makine mühendisliğine her şey masada.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.