Şimdi Ara

1575 TL Sistem Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bütçe çok kısıtlı biliyorum ama bu fiyata cs:go/lol için ne dizebilirim? ryzen 3 1200 dizmeye kalksam ekran kartı sığmıyor. g4560 ve gt1030 dizmiştim 2 hafta öncesine dek parayı denkleştirene kadar stoklar tükendi işlemcinin üretimi durdu. Pentium almak istemiyorum ama başka da çare yok gibi. Tavsiyelerinizi bekliyorum

• İkinci el

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • a-f-h A kullanıcısına yanıt
    Attığın bundle güzele benziyor. Ama site nasıl güvenilir mi? Açıkçası kendime toplamıyorum alacak arkadaşım da uzakta sipariş verdikten sonra uğraştıracak bir site mi?
  • Şahsen Alışverişim olmadı. Satış sonrası sıkıntılı firma olduğu söyleniyor. Teknobiyotik'in Hepsiburada üzerinden satışı da mevcut.

http://www.hepsiburada.com/dark-evo-g307-intel-kaby-lake-pentium-g4600-3-6ghz-8gb-1tb-2gb-gt1030-masaustu-bilgisayar-dk-pc-g307-p-HBV000007N4A9?magaza=Teknobiyotik&ref=akakce&source=mobil&v=1.96.4

O da olmadı AM4 uyumlu Bristol ridge apularin 10 Eylül'deki çıkışını bekleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a-f-h -- 30 Ağustos 2017; 15:05:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • a-f-h A kullanıcısına yanıt
    Teknobiyotiği bilmediğim için kefil olmadığımı belirttim ona. İşte ben kendime alsam beklerim zaten bütçe 3000 olana kadar bişeye bakmam. Alacak çocuk da bekleyecek bi tip değil. Sağol yardımın için.
  • Grimaniel kullanıcısına yanıt
    2. el sözkonusu değil teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.