Şimdi Ara

131 TL TaoTronics TT-BH042 Aktif Gürültü Engelleyici 16 Saat Müzik Bluetooth aptX Ses IPX5 cVc 8.0

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
3
Favori
2.419
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• TaoTronics SoundLiberty 53 PRO dün 199 tlydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ara sıra 199 tl oluyor. O zaman almanızı öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: townat34

Ara sıra 199 tl oluyor. O zaman almanızı öneririm.

güzel kulaklığa benziyor şu an 220 tl 200 tl ye düştüğünde alabilirm siz aldınızmı yorumlar güzelmiş

• Bende pro olmayan düz modeli var . Arasinda çok fark yok zaten. Pro da 4 mikrofon ve type-c giriş. Düz olan 2 mikrofon usb giriş. 200 liraya düştüğünde kaçırmayın pişman olmazsınız.

• ANC özelliği uçakta zırlayan çocuk sesini kesecek kadar iyi mi? bose quietcomfort gibi olmasını beklemiyorum tabi ama yine de sorayım dedim.

• taotronics f/p açısından ne kadar başarılı görünse de 3 tane farklı modellerde 1 seneyi göremedi. 79 modeli 1 ay dayandı, 53 modeli 6. ayda şarj sorunu oldu. Kısaca uzun ömürlü değil. Servise gönderiyorum sürekli iade ediyorlar, tamiride zor herhalde.

• Bucephalas B kullanıcısına yanıt

53 modeli benim 1 yılı geçmişti sıkıntı yoktu. Ama bende şarj kutusunu kaybettim o yuzden kullanamıyorum:) garantisi iyi olmadığı belli zaten bozulunca hiç göndermeye gerek yok :)

• beyler mikrofonu daha iyi önereceğiniz kulaklık var mı ? aşırı gürültülü olmayan ortamlarda rahatça konuşma yapabileceğim.

• Aklıma takılan nokta ANC nin çalışıp çalışmadığı. Bir sitede ANC açıkken 8 saat kapalıyken 16 saat kullanım süresi notu gördüm. Sonra ANC nasıl açılıp kapatılır diye kullanım klavuzuna baktım ve orada çok fonksiyonlu tuşa 2 kere basınca açılıp kapandığı yazıyordu. Bende deneme yaptım ama karşı tarafla görüşürken çevre seslerinin değişmediğini yine dış seslerin önlenmediğini söyledi. Acaba ben ANC yi yanlış mı anlıyorum. GÜrültülü ortamlarda telefon görüşmesi yaparken gürültünün karşı tarafa gitmesini olabildiğince engellediğini düşünüyordum. BU konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum Teşekürler

• quote:

Orijinalden alıntı: eomer05

Aklıma takılan nokta ANC nin çalışıp çalışmadığı. Bir sitede ANC açıkken 8 saat kapalıyken 16 saat kullanım süresi notu gördüm. Sonra ANC nasıl açılıp kapatılır diye kullanım klavuzuna baktım ve orada çok fonksiyonlu tuşa 2 kere basınca açılıp kapandığı yazıyordu. Bende deneme yaptım ama karşı tarafla görüşürken çevre seslerinin değişmediğini yine dış seslerin önlenmediğini söyledi. Acaba ben ANC yi yanlış mı anlıyorum. GÜrültülü ortamlarda telefon görüşmesi yaparken gürültünün karşı tarafa gitmesini olabildiğince engellediğini düşünüyordum. BU konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum Teşekürler

karşı tarafa giden gürültü değil senin etrafta duyduğun gürültüyü azaltan teknoloji hocam.

• Man Of Earth kullanıcısına yanıt

onlara giden gürültüyü azaltan teknoloji ne oluyor hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

taotronics f/p açısından ne kadar başarılı görünse de 3 tane farklı modellerde 1 seneyi göremedi. 79 modeli 1 ay dayandı, 53 modeli 6. ayda şarj sorunu oldu. Kısaca uzun ömürlü değil. Servise gönderiyorum sürekli iade ediyorlar, tamiride zor herhalde.

Katiliyorum dayanıksızlik var genel olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

taotronics f/p açısından ne kadar başarılı görünse de 3 tane farklı modellerde 1 seneyi göremedi. 79 modeli 1 ay dayandı, 53 modeli 6. ayda şarj sorunu oldu. Kısaca uzun ömürlü değil. Servise gönderiyorum sürekli iade ediyorlar, tamiride zor herhalde.

53 modelini 3 yıldır kullanıyorum tık demedi. Bir sorun yaşadım tr destek bulamayınca merkezine mail attım hemen dönüş yaptılar ve merkez bölgeye göndermemi kargo ücretini kendilerinin karşılayacağını söylediler. Etik olarak düşündüm ürünün fiyatından çok kargo ücreti ödeteceğim o yüzden vargeçtim sonra bir gün deneyeyim diye şarja taktım denedim düzelmiş. Uzun süredir sorunsuz kullanıyorum.

• ben bu konuya yarım yıl önce yazmışım hortlatan arkadaşa teşekkürler bildirim yağmuruna tutuldum :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.