Şimdi Ara

150bine ne alinir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Astra h bakiyordum bulamadim cogu agir hasarli fiat renault grubu disinda bu paraya alternatif kalmadi mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kia ceed 2009

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Fiat Renault grubu var eğer sanayide öpülmek istemezsen

• O paralara iyi arabaya binmek istiyorsanız piyasası az olan araçlardan alın. Yoksa symbol, linea, 301 benzinli falan alabilirsiniz

Ceed olur cerato olur. Lancer falan bakabilirsiniz.

1. nesil temiz manuel jazz. Otomatik olanlar 200 e dayanmış.
  • Bu paraya Renault alınır bence.

• 2 hafta önce 2011 model ceed aldım, km 206 bin.

124 bin tl verdim, o aralar çok araba baktım ama temiz düzgün araç bulmak neredeyse imkansız.

• o fiyata artık manual puntoya binersin

• Getz

• 0.9 turbo Clio da bakılabilir.

• Hocam modelli bir araç olsun istiyorsanız 301, c elysee, 0.9 tce cilo veya symbol, linea bulabilirsiniz.

• Pegasus ! kullanıcısına yanıt

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-bitcoin-gibi-arac-alan-kazanir-877788103/detay

• atrix1212 kullanıcısına yanıt

Araba piyasasından biraz anlayan bir insan 150.000’e zaten sıfır gibi bir araç alamayacağını bilir. Bu biraz dikkat çekmeye çalışmak olmuş hocam.

• Tam 1 ay önce 150 bine alfa romeo giulietta bakıyordum, ocakta alayım diye para biriktireyim dedim. Şu an aynı araba 190 bin civarından başlıyor. Enflasyon, dolar bir yana bizim insanımız da fırsatçı, 1 ayda 6-7 yıllık araba nasıl 40 bin lira koyuyor anlamıyorum.

• Hocam clio falan al.ayin citroen c elyse 1.6 hdi alin hem genis hhem hızlı clio hem kucuk hemde 180 e zor geliyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Getz

• Hocam eline yüzüne bakılacak seviyede bir opel corsa d kasa bulabilirsiniz diye tahmin ediyorum (2007-2014).

Evliyseniz ve 1 çocuğunuz varsa işinizi fazlasıyla görür ki biz düşünün 5 yetişkin yazlığa gidip geliyoruz full bagaj dolu şekilde 6 senedir 4 5 saatlik yol sonrası inince de kimse şunu satıp yenisi alalım ya da ah buram ağrıdı vah şuram şöyle oldu diye şikayet etmedi.

Haa bu şekilde performansı tabii ki yüz güldürmüyor ama yakıt tasarrufunda yüzü güldürüyor (1.3cdti) Hızını alınca sorun yok genelde 120 130 arası hiz sabitleyiciyle kullanıyoruz, yürüyrn ve motor parçaları falan da Fiat ile ortak üretildiğinden uygun..

Ayrıca mtv si en düşük arabalardan biri (dizel olanı)

Eğer koleksiyoner değilseniz bu devirde araba almak bir sey ifade etmiyor önemli olan yürütebilmek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanstern -- 22 Ocak 2022; 10:20:10 >
  • 2010-2011 Fiesta 1.4 tdci. Yakit cimrisi

• Dark Territory kullanıcısına yanıt

çoğu filo çıkması. piyango gibi birşey almak

• ABCdiküçgeni kullanıcısına yanıt

Beyaz renkler filo cikmasi olabilir. Gri vs alsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.