Şimdi Ara

150bine insignia grand sportmu 180bine audi a6mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
2.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İnsignia yi kullanmadan tavsiye edemem sırf görüntüye bakıp da araç tavsiye etmem veya özelliğine bakıp da. A6 güzel makine ama Opel de yeni çıkacak insignia için Omega daki teknolojiyi insignia dada kullandık deyince merak ediyorum açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IslakFasulye

quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

quote:

quote:

quote:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-eska-motors-2016-volvo-s60-r-design-boyasiz-hatasiz-bayi-407612787/detay + yazılım

Saka falan heralde ya,su forumdaki gereksiz onerilen arabalardan gina geldi,yok mazda 3 yok volvo s60,satis rakamlarina bakiyosun 0,2.ele bakiyorsun 0 ama en cok onerilene bakiyorsun volvo mazda.Hani sorsan kendinde ne var vw bir sonraki arabasi ne olurdu audi.

Bizim millet esnaf kafalı olduğu için o satış oranları 0.

150 binim olsa bunu alırım. Bu kadar basit. Şaka falan da değil.

Arabaya binmek için değil satmak için bakanlardansınız sizde sanırım.

Altinda yazilimli xc90 parcalayip daha sonra bide s80 yakanlardanim bir daha volvo mu ? Evlerden irak.Bide komedi gibi +yazilim yazmissin hayatinda volvoya yazilim mi yaptirdinda gelmis 1.5 cc arabaya yazilim diyorsun.Su araba isinde herkes ya ben begeniyorum desin yorum yazsin yada surdum bole bole desin yorum yazsin,agzi olan yorum yapip yanlis yol gosteriyor millete.

190 beygirli t3 kullandım. Yazılımlı.

Ok gibi fırlıyordu araç yerinden, verdiği keyifte çok güzeldi.

Mercedes'i premium sınıfının en üstüne koyanlardandım. Taa ki forumda mercedes ile ilgili bir konuyu okuyana kadar.

Yeni kasa Mercedes alan arkadaşı kırık ayakla nasıl uğraştırdıklarını ve mahkemelik olduklarını görene kadar yani.

Benim için satış sonrası hizmet 1 numaradır. Volvo bu konuda premium segmentin en üstünü oynuyor BMW ile birlikte.

Malzeme kalitesi, performans, sürüş keyfi, sorunsuzluk, sağlamlık ve donanım gibi unsurlarda S60 10 üzerinden 9 alacak bir araç parasına göre.

152 beygir başlı başına yetmesine rağmen 190 beygirin tadını aldığım için de yazılım yazdım yorumuma.

A6 gibi büyük arabalar benim ilgimi çekmiyor. Geriye Opel kalıyor ki S60 varken Insignia'yı almam.

Açıklayıcı olmuştur umarım.

Hocam sorunsuzluk demişken. Bir müşterimiz 2012 yılında sıfır V60 almıştı. 32 bin kmde şanzıman hatası verdi. Araç S modunda iken kafayı yiyordu. Sonra yetkili serviste tamir edildi fakat şanzıman randıman vermedi. Sonra o zamanın piyasasına göre ilana koydu ve araç 3 aydan fazla bekledi. Malum sitenin ücretsiz olduğu zamanlar tabi. Adam aracı satamadı ve en sonunda kendi işyerinde çalışan personeline sattı. Adamın en son dediği ise şu oldu '' Tövbe ''

• quote:

quote:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-eska-motors-2016-volvo-s60-r-design-boyasiz-hatasiz-bayi-407612787/detay + yazılım

Saka falan heralde ya,su forumdaki gereksiz onerilen arabalardan gina geldi,yok mazda 3 yok volvo s60,satis rakamlarina bakiyosun 0,2.ele bakiyorsun 0 ama en cok onerilene bakiyorsun volvo mazda.Hani sorsan kendinde ne var vw bir sonraki arabasi ne olurdu audi.

Al bendende o kadar ! Adam konu açıyor Golf mü Astramı diye Adamın biri Mazda 3 demezmi

• fabrikan varsa A6 yoksa opel..
  • Sıfır herzaman iyidir kaldı ki birisi D segment diğeri E segment araçlar cok farkları olmaz.
  • A6 sonucta ikinci el ve kronik arizasi varmi arastirmadim ama bir sorun ciksa ekstra odeyecegim yaptir parca tamir tuzlu olacaktir ama diger tarafta 1.6dizel 136 bg yeni kasa insignia opc ye kadar eklettim 160bin garantili sifir diger tarafta 180den asagiya mantikli a6yok kismet isi bir sorun ciktimi 20/30 ode tamirciye ustune satarken aldigindan asagiya sat ama tandiktan temiz olsa alirimda oyle tanidiklarda a6 yok insignia su anda cok cazip passat vardi zaten sattim bu arada

• Temiz bir a6 ile insignia hayatta yarışamaz.

201x model bir a6 ile ancak 202x model bir insignia kıyaslayabilir kanımca. A6 bambaşka bir araç bir kez olsun sürücü koltuğuna oturmayanlar atıp tutmasın.

• Hakim Bey kiyaslamiyorum fakat yuksek km 4/5 yasinda olmasi yani motorda yorgunluk ve neticesinde sorunlarin bas gostermesi ihtimaliyle dusunduruyor hani kullanan varrsa yada iyi bilen kronik arizalari varmi bakinlarindaki servis masrafi vs.. yardimci olunabikse daha hakim olacagim cunku bu kadar miktar ile a6 yada grand sport baska alternatif model yok maalesef aklimda

• insignia ile bir test sürüşüne çıkıp öyle karar verirdim ben olsam a6 alırdım
  • Sorunda su 70/80bin hatta 100bin km deki araclar satiliyor 170/180bine temiz kaza boyasi olmayan elbette birileri aliyor bu araclarida benim aklima yatmasi icin zorluyorum garantisi yok km cok verilen para cok yani degermi hic. a6larin kronik arizasi varmi bi sanziman veya baska bir ariza cikarttimi masrafida cok olur 20/30 ona say oldumu sana 200/210 maliyet birde satarken piyasasi dusecek sattin 150/160a sana zarari 40/50bin yani.diyeceksiniz alma onca alan nasil aliyor biniyor degilmi.sorunda bu nasil biniyorlar benim buna cozum yolu bulmam lazim ustalar ile danismam lazim.

• 2012 model a6 yerine full-full insignia alınır.

Quatro olsaydı işler biraz değişebilirdi.

2ci el araç yerine 0diyorum.

saygılar.

• Verilen tavsiyelerin hicbirini dinleme. Her kafadan bir ses cikar kafan karisir... Otomobil tamamen kisisel bir zevktir. Kimisi prestijine bakar, kimisi dizaynina bakar, kimisi surusune bakar, kimisi donanimina bakar, kimisi baska birseyine bakar... Iki otomobili de dene, gerekirse yakitini cebinden koy en az yarim saat sehir icinde kullan. Bir tercih yaparsin "ben bunu istiyorum" dersin muhtemelen... Tercihin ikinci el A6 olacaksa gecmisini cok iyi arastir bakimlari zamaninda yetkili serviste yapilmis mi, ekspertizi vesairesi. Ondan sonrasi hayirli olsun, gule gule kazasiz belasiz kullan...
  • yorumlar pek tabi önemli ancak içine hangi araç daha çok siniyorsa onu alman daha iyi, sonradan pişman olacağın veya severek kullanmayacağın aklının diğerinde kalacağı bir serüven yaşamak hiç güzel bir olay değil ha 2 araç arasında kalsam a6 alırdım ama o paraya herkesin alacağı zevkleri istekleri farklı burada volvo diyenlerin %80i yeni araç alırken volvo almıyor emin ol, bende volvo öneririm pek tabi ama alır mıyım, hayır çünkü bana hitap etmiyor yoksa muhteşem araçlar.
  • Audi A6 ile İnsignia'yı kıyaslayabilip insignia diyenler şaka gibi forum
  • A6 temiz ve bakimli ise tercih edilebilir.

Ama digeri de yeni nesil bir D segment araba ve 7-8 yil guncelligini koruyacak model.

Burada A6'nin temizligi ve insignianin donanimi sonuclari degistirebilir.

• Kardeş varsa 180 bin TL paran gidip C200 dizel bulup alırsın.Ya da 165-170 arası kıyamet gibi E180 ve 5.20i var.Aracı almak önemli değil kaç kilometre yapıyorsun yılda o da önemli.30-40 yapıyorsan dizel şart.İnsignia 150'ye alınır diyenler Passat için 150 etmez diyor.Böyle bir forum işte burası.Alacağın arabalar;

E180

5.20i

C180

F30 3.20 bulursan 3.20D

Ya da masraflı gelirse bu markalar alırsın Passat hayatıma devam edersin.Insignia 150 bin vermek akıl karı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CarBuyer -- 23 Mayıs 2017; 9:32:56 >
  • 5-6 yaşında Audi A6 almazdım, alanada hayırlı olsun derim, üst sınıf olarak Mercedes E kovalardım (W212) orta segment olarak ikinci el kolaylığı ve fenada bir araba olmamasından dolayı Passat bakardım. VAG cı falan değilimdir bu arada , D sınıfında Passat ideal bir alternatif, ikinci el değerini nispeten rakiplerine göre koruması D sınıfında önemli bir avantaj, Passat sevmem asla almamcılar için ise Talisman tercih ederdim, Insignia kötü bir araç değil fakat Opel in ülkemizde eski ağırlığının olmadığını düşünüyorum, ayrıca Insignia oldukça yeni bir araç en az 1 yıl piyasada bulunması en azından sorunlarının olup olmadığının tespiti açısından iyi olacaktır.
  • Olaya hep kötü açıdan bakıyorsunuz.

Ya arıza çıkarırsa ... Ya bozulursa...

Sıfır araç da arıza çıkarabilir. Özellikle yeni çıkmış kasa ve bu aracın başınıza ne iş açacağı hiç belli olmaz.... Bu forumda sıfır Mercedeslerin ne olduğunu da gördük....

• Gösteriş meraklısıysan Audi olabilir. Yok ben arabamdan keyif almak istiyorum diyorsan İnsignia

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.