Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

1500TL civarı motor tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
11
Cevap
0
Favori
3.791
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Motosiklet Dünyası >> 1500TL civarı motor tavsiye
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      429 Mesaj
      29 Ağustos 2010 23:33:47 Konu Sahibi
      Elektrikli bisiklet mi normal motor mu karar veremedim..

Henüz 17 yaşındayım, ehliyetim yok. Babamdan elektrikli bisiklet istedim alcak gibi ama benzinli istemez misin dedi.. Daha önce amcamın motorunu kullanmıştım 125 lik kanuni..

Elektrikli bisikletin avantajları: benzin gerekmiyor, ehliyet derdi yok .. Dezavantaj: son hız 40 km/h
      Benzinli motorun avantajları: hız, adrenalin .. Dezavantaj: ehliyet gerekiyor, benzin yakıyor

Not: Sadece şehir içinde kullanılacak.

|
      |

AMD Ryzen 2600X Noctua NH-U12S Asus Prime X370 Pro Asus GTX1070Ti Strix GSKILL TridentZ RGB 2x8GB 3000MHZ Samsung 850 Pro SSD 256GB Seagate 2TB Barracuda Gigabyte Sumo Y Cougar Cmx Modüler 700w Samsung B2230HD

Logitech G930 7.1 Kulaklık Logitech G700S Mouse Logitech Z506 5 1 Hoparlör Seti

• Binbaşı
      1805 Mesaj
      31 Ağustos 2010 14:01:22
      Şimdi şöyle senin dediğin gibi elektrikli bisiklet 40km hız diyorsunda 40km düz yolda yapan yok gibi birşey. Bayır çıkmaz, 2 kişi taşımaz, Evet ehliyet gerektirmez fakat ana yol caddelerde e-5 de kullanman yasakdır. Kullanacağın alanlar sahil yolu ve sokak araları, genellikle yazlık için kullanılır. Ve babanda motor diyorsa honda today 50 alabilirsin. Hem masrafsız hem 50km hız hem 2 kişi taşır hem yolda bırakmaz. Benzinide koklar resmen, ehliyet diyorsun fakat ehliyette yaşın 17 imiş zaten yaşını bekle o aradada motor bak kendine güzel temiz birşey.

Biraz fazla oldu ama gerçekler bunlar

Son olarak yazlıkta benimde mondialin elektrikli scooter'i var. Ekmek almaya falan kullanıyorum. Son gaz gidersen 20km de bitiyor pili. Sonra şarj etmen gerekiyor. Dediğimi iyi düşün.
      |
      |

• Yüzbaşı
      429 Mesaj
      31 Ağustos 2010 14:33:45 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: AlemdarRize

Şimdi şöyle senin dediğin gibi elektrikli bisiklet 40km hız diyorsunda 40km düz yolda yapan yok gibi birşey. Bayır çıkmaz, 2 kişi taşımaz, Evet ehliyet gerektirmez fakat ana yol caddelerde e-5 de kullanman yasakdır. Kullanacağın alanlar sahil yolu ve sokak araları, genellikle yazlık için kullanılır. Ve babanda motor diyorsa honda today 50 alabilirsin. Hem masrafsız hem 50km hız hem 2 kişi taşır hem yolda bırakmaz. Benzinide koklar resmen, ehliyet diyorsun fakat ehliyette yaşın 17 imiş zaten yaşını bekle o aradada motor bak kendine güzel temiz birşey.

Son olarak yazlıkta benimde mondialin elektrikli scooter'i var. Ekmek almaya falan kullanıyorum. Son gaz gidersen 20km de bitiyor pili. Sonra şarj etmen gerekiyor. Dediğimi iyi düşün.

yorum için teşekkür ediyorum..

mondial elektrikli bisikletleri iyi değil en iyisi ekobisin maxi modeli dün gittik babamla baktık 40 yapıyo normal.. honda today 50 lik tasarımını beğenmedim, motoruda çok ufak .. yaşım 17 bu yılbaşında 18 e giriyorum az kaldı yani..

dün motorcuda Mondial 150 RF vardı ona takıldık fiyatıda fena değil 1490 TL ne dersiniz bu motor hakkında?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ziya126 -- 31 Ağustos 2010; 14:38:55 >
      |
      |

AMD Ryzen 2600X Noctua NH-U12S Asus Prime X370 Pro Asus GTX1070Ti Strix GSKILL TridentZ RGB 2x8GB 3000MHZ Samsung 850 Pro SSD 256GB Seagate 2TB Barracuda Gigabyte Sumo Y Cougar Cmx Modüler 700w Samsung B2230HD

• Binbaşı
      1417 Mesaj
      02 Eylül 2010 17:54:52
      Dostum yanlış araçlara hevesleniyorsun.Bu hevesler çabuk gelip geçer.Biraz mantıklı düşünürsen bunlardan vazgeçersin.Git adam gibi al ehliyetini,kaliteli çin malı olmayan motorlardan al bir tane çok rahat edersin.Bu araçlar seni üzer.
      |
      |

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK!
    • Yüzbaşı
      292 Mesaj
      04 Eylül 2010 00:33:28
      quote:

Orijinalden alıntı: Ziya126

quote:

Orijinalden alıntı: AlemdarRize

yorum için teşekkür ediyorum..

mondial elektrikli bisikletleri iyi değil en iyisi ekobisin maxi modeli dün gittik babamla baktık 40 yapıyo normal.. honda today 50 lik tasarımını beğenmedim, motoruda çok ufak .. yaşım 17 bu yılbaşında 18 e giriyorum az kaldı yani..

dün motorcuda Mondial 150 RF vardı ona takıldık fiyatıda fena değil 1490 TL ne dersiniz bu motor hakkında?
      |
      |

• Yüzbaşı
      492 Mesaj
      15 Eylül 2010 16:30:33
      Vitesli motor düşünürsen ikinci elden Motoran Etna'ya bak.2010 modelin sıfırı 2000 TL 2010 Modelin yine 2.eli 1500 TL (En temizi)
      |
      |

Uşak
    • Yüzbaşı
      588 Mesaj
      20 Eylül 2010 20:29:02
      honda today 50 kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum yaklaşık 4 sene önce 2006 haziranında aldım geçtiğimiz günlerde akü zayıflaması dışında hiç bir sorun çıkarmadı..motorunu küçümseme gerçekten 2 kişi 30 km hızla bayır alan bi motor dediklerimi iyi düşün aynı zamanda 4 senedir taşıt vergisi ödemiyorum çünkü taşıt vergisinden muafım
      |
      |

• Binbaşı
      1688 Mesaj
      21 Eylül 2010 14:03:51
      honda yamaha suzuki bu üç markaya bak bence

hiç olmazsa yamaha ybr crypton bunlara bak pahalı dersen eski model honda c 90 lara bakmanı tavsiye ederim bizde 90 model c90 var hala canavar gibide çalışıyor...
      |
      |

Holy Shit !
    • Yüzbaşı
      588 Mesaj
      21 Eylül 2010 17:04:52
      aynen o 3 marka seni senelerce götürür ama dersen mondial ya da asya motor yeter onları pek tavsiye etmem..
      |
      |

• Yüzbaşı
      429 Mesaj
      28 Eylül 2010 17:14:29 Konu Sahibi
      şu motora ne dersiniz?? Kuba XY100-E [1740 lira + kargo = Peşin fiyatına 12 taksit]

6.2 HP miş son hızı, hızlanması nasıl olur? tavsiye eder misiniz?

http://www.ucerler.com/product_info.php/products_id/232
      |
      |

• Yüzbaşı
      880 Mesaj
      30 Eylül 2010 02:25:28
      kymco agility tavsiye ederim..çinlilere bulaşma...
      |
      |

• Yarbay
      2395 Mesaj
      30 Eylül 2010 23:26:26
      aynen valla bencede bu elektrikliler falan sadece süz yolda yazın falan böyle sahil kenarında falan kullanılmak için alınabilir. Yoksa motorun yerini asla tutmaz. Yokuş çıkmaz hızlı gitmez iki kişi taşımaz vs.
      |
      |

KAWASAKI Ninja-300
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
haberler
Ankara Web Tasarım
web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.