Şimdi Ara

150000 tl ye kadar 0 araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhaba, 2020 yıl sonu veya 2021 başında en az b sınıfı, manüel veya otomatik( sandero dışında yok nerdeyse) hb veya sedan 150000 tl ye kadar bir araç almak istiyorum, konfor, donanım ve yürütme maliyetlerini düşünürseniz hangi araç daha uygun olur, bulabildiğim araçlar aşağıda, benim yazmadığım ekleyeceğiniz araçlar varsa önerebilirsiniz

Fıat egea sedan 1.4 easy, urban plus, mirror (manuel)

Fiat egea hb 1.4 street, urban plus, mirror (manuel)

Renault clio 0.9 joy, 1.0 joy (manuel)

Renault clio sporttourer 0.9 joy (manuel)

Kia rio 1.2 cool (manuel)

Citroen c3 1.2 feel(manuel)

Dacia sandero selway 0.9 turbo easy r (otomatik)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Olacakları saymisin bunların hemen hepsi manuel Sandero da oomaz  demisin otomatik için kesenin ağzını açacaksın yok öyle hem sol ayağım cennete hem de ucuz Mal 

• clio 4 0.9 aldım ben, bence egea ile clio arasında seçim yapılmalı

• Vergi avantajı ve turbo nedeniyle clio uyar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben olsam Egea Sedan Mirror alırdım lansman rengiyle çok güzel duruyor.

• defiant82 kullanıcısına yanıt

Sandero olmaz demedim, manüel de alabilirim, sonuçta bütçe meselesi, size bunların icin de hangisi diye sordum, siz beni yanlış anlamışsınız

• aemless A kullanıcısına yanıt

Clio bagaj açısından yeterli mi, iş görür mü, veya yakıt açısından egeaya göre avantajlı mıdır?

• ztalan kullanıcısına yanıt

Clio nun torku daha fazla sanırım, pratikte daha atik mıdır, yokuşu daha iyi çıkar mı ?

• Drlaw38 D kullanıcısına yanıt

2017 suziki vitara aractan sonra çok sıkıntı çekmiyorum ama egea daha geniş ferah tabii clioyu tek tercih sebebim motor

• Drlaw38 D kullanıcısına yanıt
    Turbolu motor düşük hacim de olsa daha atik olur mutlaka. Burada size hacim bagaj mı lazım yoksa vergi avantajı motor farkı lazım bunu değerlendirin bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: aemless

2017 suziki vitara aractan sonra çok sıkıntı çekmiyorum ama egea daha geniş ferah tabii clioyu tek tercih sebebim motor

Afedersiniz Vitara satıp Clio mu aldınız ? Öyleyse sebebi sıfır fetişizmi mi yoksa evin 2.araci olarak mi merak ettim

• ztalan kullanıcısına yanıt

Peki clio 0.9 turbo manüel mi , sandero 0.9 turbo otomatik mi tercih edilmeli, arada cok fazla fiyat farkıda yok nerdeyse,

• yerinizde olsam clio 0.9 turbo alırım. bu yaz 3000 km yol yaptım. performonsı yeterli üzmez

• Egea makyaj ile yeni motor gelecek beklenebilir ama fiyatlar ne olur bilinmez. Güç geçtikçe daha kötü oluyor

• kıng365 kullanıcısına yanıt

Clio ile sandero arasında kaldım, sanderonun otomatik olması cazip geliyor açıkçası, yeni egea 1.0 turbo motor da ilgi çekici fakat, bu iki arabanın fiyatlarının üstünde konumlanacaktir muhtemelen

• clio ocakta bitip daha üretilmeyecek. sandero ya göre daha tok bir araç ama otomatik isterseniz değerlendirin

• Clio motor dışında Egea'ya göre pek artısı olmayan bir araba bence. Egea eğer Mirror olarak alınabilirse -parasına göre- aşırı dolu bir araba ama Urban Plus da yeterli gelir.

Diğerleri nasıl bilmiyorum ama Egea sadece debriyajla kalkan çok rahat kullanımı olan bir araba.

• Sarı sitede sıfır veya sıfıra yakın corsa edition bulabilirsin bence.Bunlar arasından c3 alırdım clionun boş paketi çok boş oluyor.

• goodorevil kullanıcısına yanıt

Egea sedan benzin otomatik kullandım 2016 model, donanım olarak dolu bir modeldi fakat , yol tutuşu kötüydü, virajlara girerken rahat giremiyordum, o yüzden egea ya biraz mesafeliyim ama hatcback bu konuda daha iyi mıdır bilemiyorum

• kıng365 kullanıcısına yanıt

Ocakta bitiyor derken 0.9 motor mu, 1 sce gelmiş clio 5 de

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.