Şimdi Ara

15000 TL ye kadar başlangıç ve şoförlüğü öğrenmek için araba?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
2
Favori
3.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merehaba,başlıkta belirttiğim gibi 15000 TL'lik bir bütçem var,başlangıç olarak az yakan bana sorun çıkarmayacak bir araba istiyorum. Aklımda Tata indica var tata olduğu için olumsuz yorumlar çok ama ilk arabam olacağı ve şoförlüğü öğreneceğim için o modelli ve özellikleri olan başka ucuz arabada bulmak zor,kafalar karışık tavsiyelerinize açığım

• bulma sansın olursa palio bak
  • 2000 model renault clio düşünoyrdum ne dersiniz?
  • emrearici kullanıcısına yanıt
    15 bine Clio bulunmaz gibi. Bulduklarınız epey kötü durumda olanlardır.
  • Fiat Uno, Fiat Tipo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Broadway o fiyata alabileceğiniz en ideal arabadır bence.
  • twingo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • clio 2 olmasada clio 1 düşünüyoru 97 98 model
  • Brodwayle başlayalım inşallah daha sonra palio getz ve clioyla ustalaşırsın

• Lada Vega
  • Twingo olabilir tek kapı palio olabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nissan almera da olur gibi.

• gecenlerde forumda birisi yazmıştı aklima cok yattı, kim olduğunu hatırlamıyorum kusuruma bakmasın.

Adam taksi çıkması motoru yeni yapılmış bir araba almış. 670 bin mi ne yazıyormuş ama yürüyenler değişmişse motor yeniyse bence cok mantıklı. Sonucta 20-30 yillik arabanın ne olduğu belli değil. En azından daha ekonomik daha güvenli (abs esp vs) ve klimasi olur.

• 2005 öncesi renaultlar başlangıç için uygun arabalar değil. direksiyonu, debriyajı, vites geçişleri ağır olur.

• suzuki alto daewoo tico bu tarz küçük arabalar nasıldır ?
  • Aklımdaki bir kaç arabayı ve linkleri şu şekilde,

Renault Clio 1

Suzuki alto

Daewoo Tico

Daewoo matiz

Son üç arabanın motorları küçük az yakan öğrenci tipi diyebileceğim arbalar ilk linkteki clioyu da beğendim kafalar karışık ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrearici -- 13 Haziran 2019; 18:49:22 >

• Dostum o fiyata alacagin arabanin olumlu yorum almasina imkan yok. Olumlu yorum alacak araba olsa fiyati 15-20k degil 80-90k olurdu. Sorun cikartmayacak bir arabada olmayacak. Senin amacin surus ogrenmekse git bin hangisinin gidişi, sürüşü sana rahat gelirse al. O fiyata temiz araba alayim diye bakinirsan daha çok senelerce bakinirsin, ne kadar ekmek o kadar köfte.

• quote:

Orijinalden alıntı: TeknoBus

Dostum o fiyata alacagin arabanin olumlu yorum almasina imkan yok. Olumlu yorum alacak araba olsa fiyati 15-20k degil 80-90k olurdu. Sorun cikartmayacak bir arabada olmayacak. Senin amacin surus ogrenmekse git bin hangisinin gidişi, sürüşü sana rahat gelirse al. O fiyata temiz araba alayim diye bakinirsan daha çok senelerce bakinirsin, ne kadar ekmek o kadar köfte.
    Hocam dediğim gibi arabada çok efsane temizlik aramıyorum trafiğe çıkacağım sürüş öğrenebileceğim az yakan çok kaçan direksiyonu hidrolik olan bir araç :)
  • Eğer bir işte çalışıyorsan bu hurdalara bakma
    Kiralık araç al bir kaç aya öğrenirsin

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.