Şimdi Ara

1500 TL ye İnverter Motor C.Makinesi Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Max. 1500 TL butce ile sessiz calisan 10 yıl motor omru olan inverter camasir makinesi bakiyorum. f/p urunu tavsiyeleriniz veya kullandiginiz modeller varsa yardimlarinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hotpoint RDPD 107617 JD TK Yeni Nesil Kurutmalı Çamaşır Makinesi
    Yıkama 10kg kurutma 7 kg
    http://www.hepsiburada.com/hotpoint-rdpd-107617-jd-tk-yeni-nesil-kurutmali-camasir-makinesi-p-HBV000003G9H6

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agah07

Hotpoint RDPD 107617 JD TK Yeni Nesil Kurutmalı Çamaşır Makinesi
    Yıkama 10kg kurutma 7 kg
    http://www.hepsiburada.com/hotpoint-rdpd-107617-jd-tk-yeni-nesil-kurutmali-camasir-makinesi-p-HBV000003G9H6

Ürün güzele benziyor ancak max 1500 TL düşünyorum ki 2 kişilik bir aile için 10kg fazla sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: MurderByDeath

quote:

Yıkama 10kg kurutma 7 kg

Ürün güzele benziyor ancak max 1500 TL düşünyorum ki 2 kişilik bir aile için 10kg fazla sanırım

1550 tl iken şimdi 1699 tl olmuş :)

• İmdirim oncesi bindirim

• quote:

Yıkama 10kg kurutma 7 kg

Şuan 1569 Tl gözüküyor...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu içeriği

tavsiye edermisiniz, yada alternatif ne olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• agah07 A kullanıcısına yanıt
    Bu ürünü tavsiye etmişsiniz. Ürün hakkında negatif yada pozitif yorumlarınızı da paylaşabilir misiniz rica etsem.

• Kesinlikle Profilo Cmg100dtr tavsiye ederim çok sessiz 1300 liraya değecek kalitede

• Herkez farklı değişik modeller öneriyor bu işin gerçekten ustasi da var forumda konu hakkında bilgili arkadaşlar çıkıp da demiyor 1000 TL ye kadar su makine 1500 TL ye kadar su makine 2000 TL bu makine forumda kirlilik engellenir ve zaten burada yazanlar tavsiye isteyenler in çoğunun sorusu bu

• Merhaba arkadaşlar.

WM12T480TR Modeli f/p ürünü arayanlar için birebir.

9 kg 1200 Devir ve İQDrive motora sahip en ekonomik makina.

2.000 üzeri cihazlarda ise en mantıklısı Almanya üretimlerinden WM14W560TR dir.

Düşünen arkadaşlar ya da soru sormak isteyenler lütfen alıntı yaparak yazın yoksa göremiyorum zaman geçmiş oluyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: shopsiemens

Merhaba arkadaşlar.

Düşünen arkadaşlar ya da soru sormak isteyenler lütfen alıntı yaparak yazın yoksa göremiyorum zaman geçmiş oluyor :)

Nakit fiyat nedir serdar hocam kampanyalı çamaşır makinesi hangi modeller var 1000-1250 TL 1250-1500 arası iki model versen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslan45 -- 9 Eylül 2017; 0:51:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shopsiemens

Merhaba arkadaşlar.

hocam siemens in eski iq700 lerinde tambur iç aydınlatmalı modeller vardı. Şimdi ki modellerde tambur iç aydınlatması olan iq500 iq700 makina var mı? model olarak yardımcı olur musunuz? 2000 tl civarı bir siemens düşünüyorum tavsiyelerinizi bekliyorum,saygılar.
  • morgece M kullanıcısına yanıt
    Diğer konuda yanıt verdim buna 😊👍

• quote:

Orijinalden alıntı: samsunn55_

Forum aracılığıyla tanıştığım Çetmen Mağazalarının İzmir Üçkuyular Şubesi Müdürü olan Serdar Çetin isimli kişi(shopsiemens) vasıtasıyla yaklaşık 3,5 ay önce SİEMENS MARKA Ankastre takımı (fırın ocak davlumbaz), Buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi aldık. Ürünlerin fabrikadan gönderileceğini ve en son ürünün en geç 25 gün içerisinde elimize ulaşacağını taahhüt ederek alışveriş yaptık. Ancak ürünlerin bir kısmı çok üzün sürede geldiği gibi Buzdolabı ve Çamaşır Makinesinin türlü bahanelerle; haftaya gelecek öbür hafta gelecek, fabrika deposunda hırsızlık oldu, stok sayımı var, üretim planlaması yanlış oldu vs buna benzer bir sürü bahane ile 3 Aydır Gelmemesi üzerine yaklaşık 20 gün önce artık istemiyoruz siparişi iptal edin dedik. Serdar Bey’de tamam dedi bankaya bildirdik paranız iade edildi 2-6 işgünü içerisinde hesabınızda görebilirsiniz. Fakat 20 gün geçmesine rağmen ürün ücreti tarafımıza iade edilmemiştir. Bizi Çetmen Müşteri Hizmetlerine yönlendiriyor yapacağı bir şey yokmuş. Çetmen Müşteri Hizmetleri ilgilenmiyor ve telefonlara bakmıyor. Ürünleri satarken kendisi muhatap fakat ürün ücreti iadesinde ilgilenmiyor. Kesinlikte bu kişiden ve mağazadan alışveriş yapmayın çok mağdur olursunuz. Pazartesi Savcılık vasıtasıyla gerekli işlemleri başlatacağız.

Merhabalar
    Mağduriyetiniz için gerçekten üzgünüm.Bu tür tatsız durumlar adres teslim siparişlerde,çalışılan firma deposunun sevk terminlerini uzatmalarından kaynaklı olabilir.Tabi ki ticaret yapılırken bunların arkasına sığınmamak gerekir.Müşteri daima haklıdır mantığı tüm ticarethanelerde geçerlidir.Bu vahim durumu ivedi bir şekilde muhattaplarınızla çözebileceğiniz kanaatindeyim.
    Saygılar
    İyi Forumlar

• bsch B kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Lütfen benimle ilgili yorumlarda bulunmayın burada veya başka bir mecrada.
    Saygılar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.