Şimdi Ara

1500 TL Telefon Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Xiaomi dışında bir şeyler önerir misiniz?

• Z5 dual

Blackberry priv

Malesef başka cihaz öneremeyeceğim büyük satıcılarda bu rakama çin malı olmayan güçlü bir telefon bulunmuyor bir arkadaşımada arıyoruz şuan ona verdiğim tavsiyeyi sizede vereyim

Bu modelleri beğenmezseniz eski amiral gemisi telefonları (m9+ s6 vs) küçük telefonculara sorun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Z5 dual

Blackberry priv

Malesef başka cihaz öneremeyeceğim büyük satıcılarda bu rakama çin malı olmayan güçlü bir telefon bulunmuyor bir arkadaşımada arıyoruz şuan ona verdiğim tavsiyeyi sizede vereyim

Bu modelleri beğenmezseniz eski amiral gemisi telefonları (m9+ s6 vs) küçük telefonculara sorun

Teşekkürler hocam, benim de kafamda z5 dual vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turboegea

quote:

Z5 dual

Blackberry priv

Rica ederim hocam bir de xiaomi konusunda şunu söyliyim ben de acikcasi soguk duruyordum cunku zamaninda yine cinli telefon akimi olmustu ve kimse memnun kalmamisti ama dün bir arkadasimin xioami 5 prime cihazini inceledim malzeme kalitesi cok iyidi cam ve metali guzel harmanlamislar tasarimi da cok hostu hiz olarak da cok iyidi bosta 1.3 gb ram kalmisti yani beni bence fiyatina gore suanki sartlarda mukemmeldi

Şuan xioami ile kafamda ilgili kafama takilan tek soru radyasyon degeri cinlilerin o konuda hile yapabilecegine inaniyorum ama isin dogrusu vw'in bile hile yaptigi dunyada kimseye guven olmaz

• quote:

quote:

quote:

Z5 dual

Blackberry priv

Rica ederim hocam bir de xiaomi konusunda şunu söyliyim ben de acikcasi soguk duruyordum cunku zamaninda yine cinli telefon akimi olmustu ve kimse memnun kalmamisti ama dün bir arkadasimin xioami 5 prime cihazini inceledim malzeme kalitesi cok iyidi cam ve metali guzel harmanlamislar tasarimi da cok hostu hiz olarak da cok iyidi bosta 1.3 gb ram kalmisti yani beni bence fiyatina gore suanki sartlarda mukemmeldi

Şuan xioami ile kafamda ilgili kafama takilan tek soru radyasyon degeri cinlilerin o konuda hile yapabilecegine inaniyorum ama isin dogrusu vw'in bile hile yaptigi dunyada kimseye guven olmaz

Hocam benim arkadaşımda da mi5 var. Telefonun şarj soketinin kabloları sıcaktan hasar görmüş. Telefon bazen şarj oluyor bazen olmuyor. Garantiye vermiş ama sorun yok diye geri yollamışlar. İthalatçı garantili demek garantisi yok demek gibi bir şey. Ayrıca telefonu elime aldığımda arayüzünde garip bir yavaşlık vardı. Whatsapp 3 saniyede falan açılıyordu. Kullanım hatası da olabilir ama benim gözüm korktu açıkçası.

Hocam bu arada SAR değerinden korkmanıza gerek yok çünkü telefonlar düşük frekansta iyonize etmeyen radyasyon yayıyor. Dünya sağlık örgütünün araştırmasına göre telefonlar ile tümör riski arasında bağlantı yok. Telefondan yayılan radyasyon DNAyı hiçbir şekilde etkilemiyor.
    http://www.who.int/mediacentre/factsheets/fs193/en/
    https://www.cancer.gov/about-cancer/causes-prevention/risk/radiation/cell-phones-fact-sheet
    Yine de temkinli olmaktan zarar gelmez tabii.

• P9 lite,j7 prime

• quote:

quote:

quote:

quote:

Z5 dual

Blackberry priv

Hocam benim arkadaşımda da mi5 var. Telefonun şarj soketinin kabloları sıcaktan hasar görmüş. Telefon bazen şarj oluyor bazen olmuyor. Garantiye vermiş ama sorun yok diye geri yollamışlar. İthalatçı garantili demek garantisi yok demek gibi bir şey. Ayrıca telefonu elime aldığımda arayüzünde garip bir yavaşlık vardı. Whatsapp 3 saniyede falan açılıyordu. Kullanım hatası da olabilir ama benim gözüm korktu açıkçası.

Hocam bu arada SAR değerinden korkmanıza gerek yok çünkü telefonlar düşük frekansta iyonize etmeyen radyasyon yayıyor. Dünya sağlık örgütünün araştırmasına göre telefonlar ile tümör riski arasında bağlantı yok. Telefondan yayılan radyasyon DNAyı hiçbir şekilde etkilemiyor.
    http://www.who.int/mediacentre/factsheets/fs193/en/
    https://www.cancer.gov/about-cancer/causes-prevention/risk/radiation/cell-phones-fact-sheet
    Yine de temkinli olmaktan zarar gelmez tabii.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler hocam

Garanti konusunda apple hariç memnun kalinan firma gormedim ozellikle sony ve lgden cok fazla mağdur olan var forumda teknoloji malesef ülkemizde şans işi apple haric tüm firmalar 3. Sinif muamele yapiyor ülkemize

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Hocam blackberry priv'i ilk kez sizden duyup biraz baktım çok hoşuma gitti. Samsung lg falan hiç kullanmadım zaten ilgimi çekmiyorlar. Elimdeki sony'den de bıktım. Ya iphone se alacağım ya blackberry priv sanırım. Başka öneriniz var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brnefe2015 -- 27 Ağustos 2017; 1:27:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brnefe2015

Hocam blackberry priv'i ilk kez sizden duyup biraz baktım çok hoşuma gitti. Samsung lg falan hiç kullanmadım zaten ilgimi çekmiyorlar. Elimdeki sony'den de bıktım. Ya iphone se alacağım ya blackberry priv sanırım. Başka öneriniz var mı

Baska yok hocam görürsem ve unutmazsam gelir yazarım.

Bb priv'i şans eseri gördüm ve benim de çok hoşuma gitmişti farklı bir tasarımı çok iyi donanımı ve tabiki bb kalitesine sahip olması gerçekten çok iyi

Edit=simdi aklima geldi zte axon 7 mini var benim dikkatimi cekmisti muzik konusunda cok ovuyorlar ozellikle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza5806 -- 27 Ağustos 2017; 6:23:18 >
  • Huawei gr 5e de bakabilirsiniz. Huawei, 1 saatte, eger ist. Yerine gidip cihazi elden teslim ederseniz, tamir edip veriyor. Yok ugrasamam derseniz de evinizden aliyor, 2 gun icinde tamir edip yine evinize birakiyor. Volkan manav adli kisinin youtubeda bu onarim surecini anlatan videosu var. Volkan bey, sorunsuz telefonu, ekrnai cizildi diye gondermisti ve huawei yeni ekran takmis,yaninda da jelatin koyup gondermisti.

Nokiaya bakabilirsiniz. Nokia 6, kasa ve isciligi gayet iyi olan bir model. Tasarimi da gayet iyi. Ses anfisi kullanmislar, guncellemeleri sorunsuz ve cabuk veriyor. Nokia 6 alip da sikayet eden gormedim.

Motorola z play de olabilir. Guzel bir pile sahip, modlarla artirabiliyorsunuz. Soeunsuz bir cihaz. Amiral gemi olsun derseniz motorola z dusunebilirsiniz.

Sony xa1 de olabilir. Type c ve 32lik romu ile degerlendirilebilir.

Bu butcede cinli ve ithalat garantili-yani garantisiz cihaz garicinde tercih edilebilecek adam gibi cihazlar bana gore bunlar. Donanimi ust duzey olsun derseniz moto z, isciligi ust duzey olsun derseniz nokia, misteri memnuniyeti iyi olsun dersneiz huawei tercih edebilirsiniz.

• Teşekkürler hocam bakacağım bunlara
  • Samsung C7 performansı yüksek.
  • zenfone 3 (ze552kl)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.