Şimdi Ara

1500 tl lik pc toplucam 2 gün içinde acil yardım edin!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 1000 ile 1500 tl arası pc toplucam 2 gün içinde elimde nakit var nasıl bir şey önerirsiniz.
    şuan elimde ati 3850 sapphire var crossfire için kullanabilmem icin bir tane daha aynı seri olması lazımmış ama 3800 serisi kalmadı artık.Arkadaşlar görüşlerinize çok ihtiyacım var anlayan herkesin yardımına çok ihtiyacım var.
    nasıl bir anakart almalıyım nasıl bir işlemci almalıyım.elimdeki ekran kartı ile kullanabilirmiyim

örnegin;

assassin's creed 2
    dirt
    nfs shift v.s.
    bunun gibi grafigi yüksek özellklerdeki oyunları oynayabilirmiyim.full oynayamasamda orta degerlerde oynayabilirmiyim.
    ayrıca lcd 82 ekranda 1366x768 oynamayı düşünüyorum.
    egerki ekran kartım uymazsa nasıl birşey önerirsiniz.ilerki zamanlardada ekran kartını crossfire özelligi yapmak istiyorum

piyasayı araştırdım şuan elimde bir firmanın fiyat listesi var.

anakart; Asus Rampage II Extreme X58 ddr3 6400 gl+s+r s1366 / 448 tl

cpu; intel ci7 2.66 ghz (920) 8mb 4.8 gt coreı7 (x58) işlemci / 573 tl

ram; 2gb ddr3 1600 mhz oem / 231 tl

ekran kartı; vga1 gb saphire hd4850 (256 bit) gddr5 hdtv 16 x / 389 tl

kasa ve power supply ; power cool-mas rs460 -pmsp 460w pas.pfc atx-12v / 147 tl

arkadaşlar lütfen acil yardımcı olun ve nakit alıcam bunları burada yazdıgım fiyatlar kdv dahil hali.
    bildiginiz yada ucuza önerebileceginiz yer varsa ordanda alabilirim.beni 5 sene idare etsin ilerde sadece işlemciyi degişsem yetsin yani ek masraf cıkarmasın.acil cevap bekliyorum sayin abiler
    yardımcı olana herkese şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djexmurat -- 10 Şubat 2010; 21:20:01 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.