Şimdi Ara

1500 lira civarı ses sistemi tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • haftalardır bir türlü uygun bir sisteme karar veremedim ve yardımlarınızı bekliyorum
    arkadaşlar ana ünite hariç 1500 tl gibi bir miktarı componentlere ve anfiye ayıracağım ve subwoofer düşünmüyorum.uygun component ve anfi tavsiyeleriniz bekliyorum.
    teşekürler

• 1500 lira comp + amfi için iyi para. Komponent olarak hertz mlk düşünülebilir.
    http://www.eliftuning.com/index.php?p=show&pid=10072&k_id=680&kn=HERTZ

Geri kalan paraya da bu komponentlere uyguna amfi bulunabilir...
  • Bu işler böyle olmaz
    Dinlediğiniz müzik türü, aracın marka-modeli, sizin beklentileriniz, elinizdeki diğer bileşenler de önemli
    Bu forumda net ve doğru cevabı alamayabilirsiniz
  • aracım clio symbol
    bir tek önlerde yer var birde pandizotun üstünde 2 tane yer var complar için , önler 16 sanırım , pandizotun altında metal bir plaka var ve 2 tane boşluk var hoparlör için..o plaka çıkarılıp daha büyük delikler açılabilir pandizotun üstünde ama orjinalliğini bozmayı düşünmüyorum...aslında bağaj çok geniş basslar için filan ama önce dediğim gibi subwoofer kullanmayacağım .
    birde bu aracı değiştirmeyi düşünüyorum yakın zamanda Allah nasip ederse yeni kasa poloyla.yani poloyada uygun olurmu aynı şeyler bilmiyorum ..birşekilde uydurulursa da güzel olur.
    yani aracım modifiyeli bir araç değil klasik clio symbol,bas filan düşünmüyorum mütevazı ama kaliteli bir ses istiyorum.bu yüzden subwoofer yerine kicker'ın midbaslarını düşünmüştüm ve birde ss65.2'leri ama bunları aynı anda çalıştıracak bir anfi yok gibi varsa bile baya pahalıdır herhalde.2 tane anfi kullanmak gerekiyor her türlü
    müzik türü olarak yabancı,Türk her türlü müzük dinlerim psy trance'tan tutunda hit türkçe ve yabancı şarkılara kadar.
    bu yazılanlara göre uygun birşeyler yazabilirsiniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.