Şimdi Ara

1500 civarı alıncak en uygun Laptop. Yarın alıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1500 civarı en fazla 1800 olur kafamda bi kaç Laptop var öncelikle aradığım özellikleri yazayım.
    İ5 işlemci
    GT 840m veya daha yukarı bir işlemci
    Fhd tercihim ama olmasada olur.
    Oyun film vs. İşler için kullanılıcak.

Bu iki laptoptan lenovo gt840m ve fhd asus ise hd ve gt920m bu iki ekran kartından hangisi daha iyidir? Sizce hangisini almalıyım veya bu fiyatlara daha iyi önerileriniz varmıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joseph4 -- 13 Ekim 2015; 17:43:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Q

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joseph4 -- 13 Ekim 2015; 16:57:54 >
  • Resimler atılmadı biraz sonra atıcam. Modellerden biri lenovo z5070 diğeri asus x554lj

• Beyler telefonda sorun var resmi atamıyorum. Yorumlarınız benim için önemli.
     1500 civarı alıncak en uygun Laptop.  Yarın alıyorum. 1500 civarı alıncak en uygun Laptop.  Yarın alıyorum.

• nereden alıcaksın.
    PCDEPO dansa 1 Ay sonra belki gelir
  • http://m.kliksa.com/Urun/asus-x554lj-xo220d-intel-core-i5-5200u-freedos-notebook/902513043 GECEN PERSEMBE 2 GUNLUK %5 INDIRIMLE N11 DEN 1450 LIRA YERINE 1370 KUSUR DEN ALDIM SUAN STOK YOK BITMIS. TAVSIYE EDERIM KAPIS KAPIS SATILDI N11 DE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertu2332 -- 13 Ekim 2015; 20:48:18 >
  • Lenovo z5070 alıcam büyük ihtimal.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar -_-

Lenovo z5070 alıcam büyük ihtimal.

Asusu secmeme nedeniniz nedir. ? Asusun ram i 8e cikabiliyor islemci hızıda iyi 1 ile 2 gb ekran kartının pek farki olacagini sanmıyorum

• ertu2332 kullanıcısına yanıt
    Bu modeli değilde 2 bine bitane daha model var x550jx mi ney onun donanım çok güçlü ama malzemeden kısmışlar 2 yıl önceki lenovo y500 gibi olmuş çok sorunu var ekranı hd. Lenovo ise sorunsuz gördüm işlemci yeterli kart yeterli ısınma yok ses yok ekran fhd ama biraz endişelerim var oda olsun o kadar. Ebrardan 1800 TL Ye i5 modelini alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar -_-

Bu modeli değilde 2 bine bitane daha model var x550jx mi ney onun donanım çok güçlü ama malzemeden kısmışlar 2 yıl önceki lenovo y500 gibi olmuş çok sorunu var ekranı hd. Lenovo ise sorunsuz gördüm işlemci yeterli kart yeterli ısınma yok ses yok ekran fhd ama biraz endişelerim var oda olsun o kadar. Ebrardan 1800 TL Ye i5 modelini alacağım.

Hayirlisi olsun hocam Lenovo da iyidir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.