Şimdi Ara

150 TL kulaklık önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 150 TL bütçem var. Kablolu/kablosuz farketmez, kulak içi/kulak üstü de farketmez. Kulak içi ise silikonlu olursa iyi olur. Dışarı aşırı ses vermemesi ve cızırtı yapmaması tek isteğim.

Yardım edenlere şimdiden teşekkür ederim.
    Not: Zaten açık olan konular aktif olmadığı için yeni konu açtım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Philips tx-1 tavsiye edebilirim. Ben alırken beyaz rengi ile siyah arasında 50 lira kadar fark vardı beyaz almıştım. Görüntü olarak iyi durmuyor sadece.
  • HCalifornia kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam, bakacağım. Sesi dışarı vermiyor dimi? Biraz bahseder misiniz?

• 12galatasaray12 kullanıcısına yanıt
    Silikonlu kulak içi olduğu için pek dışarı verdiğini düşünmüyorum. Dışarı verip vermemeden ne kastediliyor çok bilmiyorum çünkü ses vermeyen bir kulaklık görmedim ve denemedim henüz. Telefonların yanında verilen kulaklıklardaki gibi toplu taşımada en arkadaki dahil herkese dinletmiyor en azından. Kulaklık kulağımdayken dışarıya ne dinletiyorum bilmiyorum ancak kulağımdan çıkarıp test ettiğimde o an dinlemekte olduğum şarkının sözleri ayırt edilebiliyor. Trance ağırlıklı kullanıyorum bu kulaklığı. Kablosu ince olmadığı için birbirine dolanmıyor, kulaktan çıkmıyor ben memnunum. Bir önceki kulaklığım da philips idi. Yeri gelmişken ben de bir öneri isteyeyim, 300-500 arasında trance v.b müzikler için kulak içi silikonlu kulaklık arıyorum bilen arkadaşların önerisine açığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HCalifornia -- 24 Eylül 2019; 18:53:29 >
  • HCalifornia kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. İyi akşamlar

• Up

• O rakam için Kz Zsn derim.http://www.kulakligim.net/kz-zsn-incelemesi/

• Mair kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam. Benim almayı düşündüğüm sitede sadece mikrofonlu versiyonu var, fakat insanlar pek övmemiş. Mikrofonsuz mu almayalım, bi fikriniz var mı?

Sonuçta ne kadar ekmek o kadar köfte :) Kulaklıklar fiyatına göre iyi olabilse de mikrofonları değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mair -- 3 Ekim 2019; 18:12:2 >
    😂😂 haklısın hocam.
    Son bir şey, sonradan farkettim zaten ama: ZSN yazmışsınız, fakat yurtiçi sitelerinde ZSN pro bulabildim sadece. Zsn pro kötü müdür?
    Bu fiyat aralığına ilk defa çıkacağım. O yüzden gerçekten bilgim yok

Pek değmez aslında. Tam bir yükseltme olmamış bunda. Sahne bi tık, tizler bi tık falan herşey bir tık iyileşmiş.

Çok teşekkür ederim hocam. Yurtdışından alışverişlerimin hepsi kötü sonuçlandı, o yüzden biraz daha fazla verip hem burdan almış olayım hem de az da olsa daha iyisi olmuş olur 😅

Çok teşekkür ederim tekrardan iyi günler dilerim

• 15 tl aşıyor bütçenizi ama 15 tl sadece
  • Veronicaa kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam öneriniz için ama araştırdığımda hep KZ'nin Xiaomi'den iyi olduğunu yazmışlar. İkisini de kullanmadan bilemeyiz gerçi orası da var.
    Ama galiba KZ'i alacağım kablosu değiştirilebilir olduğu için.

• quote:

Orijinalden alıntı: 12galatasaray12

Teşekkür ederim hocam öneriniz için ama araştırdığımda hep KZ'nin Xiaomi'den iyi olduğunu yazmışlar. İkisini de kullanmadan bilemeyiz gerçi orası da var.
    Ama galiba KZ'i alacağım kablosu değiştirilebilir olduğu için.
    Hocam kz hiç kullanmadım bilemem. Ama Xiaomi'nin bassları orijinalde biraz az. Poweramp'te ekolayzer'dan artırıyorum baya iyi oluyor.
    Teşekkür ederim hocam ama kararım kesin gibi 😅
    Xiaomi'e güvenim sonsuz, telefon, powerbank ve şimdiki kulaklığım (fresh edition) Xiaomi. İlk defa bu fiyat aralığına çıkacağım o yüzden daha uzun kullanmak istediğim için kablonun değiştirilebilirliği çok etkiledi beni

• quote:

Orijinalden alıntı: 12galatasaray12

Teşekkür ederim hocam ama kararım kesin gibi 😅
    Xiaomi'e güvenim sonsuz, telefon, powerbank ve şimdiki kulaklığım (fresh edition) Xiaomi. İlk defa bu fiyat aralığına çıkacağım o yüzden daha uzun kullanmak istediğim için kablonun değiştirilebilirliği çok etkiledi beni
    Hocam sizin kararınız, şimdiden hayırlı olsun.
  • 60 tlye aldığım (satıcı gearbest , vergi ve kargo vermedim) kz zst üst mesajlarda önerilen Phillips (tx1 berbat bi kulaklık o paraya) ve xioamiden ses ve izolasyon olarak çok önde bir kulaklık. Kablo ve mikrofonu da kötü değil bence.

Zsn pro almayı düşünmüştüm ilk olarak, çünkü fiyat performans olarak en çok övülen kulaklığı oydu fakat uzun süre sonra ilk yurtdışı alışverişimdi ve bilmediğim ürüne o parayı vermek istemedim. Şimdi kulaklık bozulursa 350tlye kz as10 bile alabilirim.

Teşekkür ederim hocam, iyi geceler 😊

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.