Şimdi Ara

150 bin tlye otomatik araç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok zor bulmak ama illaki alinacak olsa ne alinir. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atanamayan Dr. Strange kullanıcısına yanıt
    Yoo cok zor degil, filtreleri istediginiz sekilde girince 120-150 tane arac cikiyor. İllaki aralarinda hoşunuza giden olacaktır.

https://www.sahibinden.com/otomobil/otomatik,yari-otomatik?a4_max=125555&a4_min=22222&a5_min=2008&price_min=120000&price_max=166666

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 2006-2010 Suzuki swift 1.5 otomatiklere bakabilirsiniz. Bende var memnunum. Şehir içi 7.8 lt yakıtı mevcut. Sevmediğim yanı ön düzeninden çok ses geliyor ama artık alıştım. Bide bagajı 200 lt çok küçük. Bunu da port bagaj taktırıp çözmeyi planlıyorum.

• Yarı otomatikleri eleyin ciddi masraf çıkartabilir.

Tork konvertörlü modellere bakmanızı öneririm.

• Fiat albea

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • SïmônAdebïsï kullanıcısına yanıt

Hocam 2 farkli zamanlarda E5 te hararet yapmış swift gördüm.. trafikte pek görünmeyen bir arac icin bence olumsuz bir durum.. Yolda birakan baska markalarda arac yok mu var sahin, ford , volkswagen de gordum ama swiftlerin sayisi cok az 2 defa da gorunce insan tedirgin oluyor.. bizde kuzenim icin bakiyoruz o da japondur saglamdir falan dusuncesindeydi durumu anlatinca o modelden vazgectik.. haa tabii parasi daha cok olsa da vitara falan baksak, markayi kotulemiyorum sadece model olarak sıkıntıli geliyor gözüme..

Ayni yillarda uretilmis polo,fiesta,corsa,yaris falan daha dayanıklıymış gibi geliyor bana

• 130 civarına CVT şanzımanlı albealar var(speedgear diye geçer) hemde nispeten yeni olur 2005-2007 arası makyajlı kasaları da var ...Sakin kullanımda yakıt tüketimi de düşük olacaktır ideal bence biraz daha model yılı düşersen eski model Japon arabaları olabilir (tam otomatik olanlar) onlarda 20 yaşı devirmiş oluyor ben olsam o kadar eski araba tercih etmezdim...

• Fiorino var :))

• Boya takintin yoksa Hyundai veya Kia modellerinden herhangi birini alabilirsin

• Manu bile yok bosuna arama

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.