Şimdi Ara

150 bin tlye kadar araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Maximum 150 bin tlye kadar araç tavsiyesi istiyorum. Kriter olarak çok fazla kriterim yok sorunsuz binebileceğim yakıt konusunda da çok fazla üzmeyecek araçlar istiyorum..

Aklımda 3 araç var birbirinden biraz farklı ama kafama yatan bu 3ü oldu

Hyundai elentra 1.6 2011-2013 modelleri

Opel insignia 1.6t 2010-2011

Alfa romeo guiletta

Bu üçünü tavsiye eder misiniz ? veya tavsiye edeceğiniz başka araçlar var mı ?

• Valla hocam herkes bana Guiletta önerdi ama o fiyatlara çevremde temizini bulamadım. Binicisi çok övüyor arabayı.

• auris 1.33 comfort 2010-2012
    Honda civic hb 1.4 sport 2012-2014
  • quote:

Orijinalden alıntı: redmaner

auris 1.33 comfort 2010-2012
    Honda civic hb 1.4 sport 2012-2014
    Auris 1.33 life dağla mantıklı olur en azından yeni kasa
  • murattekno kullanıcısına yanıt

150 ye temizini bulamaz

• Km ve hızlı satış önemli değilse ds5 veya ds3 öneririm.
  • Fluence
  • temelreiss kullanıcısına yanıt

150ye var mı ki onlar

• Ben de 150-160 bin bandında otomobil bakıyorum. Son zamlardan önce bir kaç tane de olsa 2013 Leon 1.6 dizel bulunuyordu. Su an piyasa iyice coşmuş durumda.

Ben de giulietta bakıyorum genelde km 200 bin bandında. Golf 6 olabilir. Bir kaç tane 2012-13 C5 bulmuştum uygun fiyatlılar anında gitti, kaçırdım. Temiz ve otomatik araçlar hemen gidiyor. Bunun piyasası yok olayı kalmadı otomatik vites için.

İnsignia 1.6 turboya lpg de binecekseniz kesinlikle bulaşmayın, bir yığın kronik sorunu var. Benzinli ve düşük km olursa belki düşünülebilir. Ancak eski bir opelci olarak önermem.

Derdim olmasın derseniz auris corolla elantra ceed cerato gibi modellere bakabilirsiniz.
  • Guiletta dışı güzel içi Egea yani Fiat gibi biraz

Insignia 1.6 t 180hp opel tok araba D segment ama 180hp gibi gitmez kasa ağır 150bin TL temizi kaldı mı bilmem 4-5 ay önce 135bin TL 120bin km temiz arabalar satılıyordu

Hyundai i20 kaldı o paralara 2015 üzeri 1.2 / 1.4 MPİ motorlu
  • crssover C kullanıcısına yanıt

Arkadaşın özellikle son cümlesine katılıyorum. ben o paralara ceed bakıyordum.

• Hocam illa d segment olması gerekmiyorsa opel astra h kasa 1.3 dizelin sedan olanına ait temiz ve dolu sayılabilecek paketlerinden belirttiğiniz fiyat bandında bulabilirsiniz diye tahmin ediyorum.

Yakıtı, mtv si ve bakım işçiliği en uygun araçlardan biri tek negatif yönü performans olabilir ama kişiden kişiye değişir.. zaten performansı iyi olsa yakıtı düşük olmazdi :))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.