Şimdi Ara

150 bin liraya alınabilecek en iyi araba?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yaşım 23 150bin lira param var, çok baktım inceledim falan, benim için en önemli şey arabanın görüntüsü, bu fiyat bandında rn beğendiğim 5.20 oldu, sizce alınabilecek en şyi araba nedir bu fiyata?

Edit: Arabayı kendim alıyorum, baba parası falan değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Ronaldoo07 -- 14 Haziran 2018; 15:45:16 >

• O paraya ciddi derecede temiz e60 5.30i alırsın 6 ayda gaz paran çıkar
  • 520 yerine m paket 320i bak bence
  • Yaşına uygun mu bilemem ama birtane yeni kasa c180 yada bir eski kasa e180 den birini alırdım beyfendi arabası
  • Bu forumda senelerdir okuyorum, yıllar önce sıfır 5 serisi önerilirdi bu paraya. Biraz zaman geçti yanlış hatırlamıyorsam bayi indirimi vs ile 3 serisinin 40. Yıl versiyonu falan önerilmeye başlandı. Şu anda e60 falan var önerilerde, ülkenin haline üzülüyorum.

Hocam bu arada arabayı ne amaçla alıyorsunuz? Ona göre önerelim.
  • Forester
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

520 yerine m paket 320i bak bence
    Reisim 320 çocuk arabası gibi , 520nin bi ağırlığı var ama 320 tam baba parasıyla araba alan genç modeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.Ronaldoo07

Reisim 320 çocuk arabası gibi , 520nin bi ağırlığı var ama 320 tam baba parasıyla araba alan genç modeli

Alıntıları Göster
    320 çocuk arabası derken
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DFABFCB25

320 çocuk arabası derken

Alıntıları Göster
    Çocuk arabası tabi 320ye binen adamı ciddiye almam
  • Trol
  • 5,20 ye binen adamı ciddiye almam.
  • Adam troll çıktı beyler dağılın
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacklotus01

Adam troll çıktı beyler dağılın
    Neye göre troll anlatsana?
  • C.Ronaldoo07 C kullanıcısına yanıt
    e60 falan bak hocam o zaman, eğer cabrio olur dersen kasa falan boşver direk 4.20 cabriolara bak çok bilgim yok 4 serisi hakkında yoksa yardım ederdim. Ağır olsun dersen Mercedes önerelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.Ronaldoo07

Neye göre troll anlatsana?

Alıntıları Göster
    Burda gelmiş 320 çocuk arabası falan diyorsun premium d segment araca bu muameleyi yaparak kendini yüceltmeye çalışıyorsun cebinde 150 bini bırak en fazla 150 tl vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gktupc

e60 falan bak hocam o zaman, eğer cabrio olur dersen kasa falan boşver direk 4.20 cabriolara bak çok bilgim yok 4 serisi hakkında yoksa yardım ederdim. Ağır olsun dersen Mercedes önerelim
    Kanka nasıl anlatiyim şimdi yaşlı arabası gibi değil de daha çok genç iş adamı arabası diyeyim, hem genç işi hem ağır bi araba olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacklotus01

Burda gelmiş 320 çocuk arabası falan diyorsun premium d segment araca bu muameleyi yaparak kendini yüceltmeye çalışıyorsun cebinde 150 bini bırak en fazla 150 tl vardır

Alıntıları Göster
    Evet çocuk arabası, zengin baba parası yiyen çocuk arabası
  • bence temiz diri bir 3.20i 40.yl sana ilaç gibi gelir.
  • Ya bu okullar gene mi tatil oldu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serty23

Ya bu okullar gene mi tatil oldu ?
    Yaşım 23 birader
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.