Şimdi Ara

15 Yıl Sonra Açılan Tabut (Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
2
Favori
1.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Toprağa gömülmeyip, ilaçlandıysa çürümemesi normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pgamer

OLM SIZ HASTA MISINIZ YOK ATATURKUN BEDENI CURUMEMIS BIR KUS KADAR AKLI OLAN INSAN O KADAR SUREDE CURUGECEGINI BILIR 7 YASINDAKI COCUGA MASAL MI ANLATIYORSUNUZ
    Neyse istediginiz mesajida atiyimda mutlu olun

Cok guzem paylasin kardes ataturk gibi ulu bir insanin bedeninin curumemesi lazimdi. O kadar ulu ki gece yerinden kalkiyomus

bu güne kadar elbet bozulmuştur. ama ilaçlanarak anıtkabire taşınacağı sürede bedenin çürümemesini sağlarlar.

düzgün yazsaydın keşke. böyle millete sataşır gibi yazmasaydın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToLGa41

quote:

Orijinalden alıntı: Barristan the Bold

tabut açıldığı zaman fotoğrafı çekiliyor. 1-2 ay önce tarihin arka odası adlı programda murat bardakçı ( gazeteci ve tarihçi) fotoğraftan bahsetti. bi ara fotoğraf ellerine geçmiş gazetede yayınlayacaklarmış ama sonuçları kötü olabilir diye yayınlamamışlar. gerçek şu ki tahnit işlemi başarısız yapılmış arkadaşlar yani ceset bozulmuş. hatta gözlerinden biriyle ilgili şeylerden bahsetti ama ayrıntı vermedi. fotoğrafı internette bulamazsınız. ben de aradım bulamadım.

ama tabi yok tabut patlamış bi asker ölmüş gibi şeyler yalan.

Merak ettim. Yayın tarihini yada ayını hatırlıyormusunuz izlemek isterim.

asker ölmemişte korkudan bayılmış amcamın eşinin dedesi üst rütbeden asker oda doğruladı bunu, o şahit zaten amaç atatürkü müzede sergilemekmiş mumyalama başarısız olduğu için gömülmüş bu ülkede bir atatürk sevdalılları var bide atatürk düşmanları ama her ikisinin dediğide kısmen yalan....atatürkün naşının bozulduğu gerçekitir....ama yok güzünden kurtlar fışkırmış yok asker ölmüş yok beni torprak kabul etmiyor diye bağırması demesi üstüne katmadır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 10 Kasım 2013; 18:56:16 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.