Şimdi Ara

15 yasındakı çırağın haftalığı 100 tl

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tamırhaneye gıttım cocuk 15 yasında.babası iş ögrensın dıye gondermıs yazın 3 ay calısıyor hepsı o

usta gunde 1000 tl den paraya para demıyor ayda 30 bın tl eder bıde arac almıs kıraya verıyor bıde arac alıp satıyor
    sonucta aylık gelırı 50 bın tl var,ev ustune ev aldı bıde mercedesı var

neyse çırak iş ögrensın dıye getır gotur temızle falan dıyor,cocuk sabah 9.00 aksam 7.00 calısıyor

cenesı cok dusuk bıde saf bırıktırdıgı parasından aılesınde kım ne ne olmus durduk yere herseyı kendı kendıne anlatıyor

dedıkı haftalıgım 100 tl onunla dolar alcam su kadar dolarım oldu dedı

ben anlamıyorum bu iş verende bır zamanlar oyleymıs ezılmıs nıye kendısıde aynısını yapıyor

• Günlük 1000 TL doğru kardeşim fazlası var eksiği yok o rakamın her türlü kazanıyorlar.Haftalık 100 lira muhabbetine gelince çok çok yanlış bişey en kötü gene 2000 bin lira aylık vermesi gerekiyor yazık günah o çocukların durumuna Allah yardımcıları olsun inşAllah şerefli dürüst bir insan olurlar
  • günlük 1000tl kar. biraz abartılı olmadı mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günlük 100 tl'yi trump kazanmıyor kardeş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günlük 1000 TL doğru kardeşim fazlası var eksiği yok o rakamın her türlü kazanıyorlar.Haftalık 100 lira muhabbetine gelince çok çok yanlış bişey en kötü gene 2000 bin lira aylık vermesi gerekiyor yazık günah o çocukların durumuna Allah yardımcıları olsun inşAllah şerefli dürüst bir insan olurlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Günlük 1000 tl çok değil arkadaşlar sermayesi olan birikimi olan çok rahat ulaşır Türkiye de banka hesabında kayıtlı olan 1 milyon üstü doları olan 200 bin kişiden fazla kayıt var. bunların 4 cocuklu aile olduğunu söylesen ülkenin %5 i neredeyse dolar milyoneri. ee kalan % 10 20 den illa ki böyle kazananlar olacaktır. Okuyan zaten yurt dışına gidip deli gibi para alıyor.

Not : geriye kalan gariban ay sonunu getirmeye çalışan asgari ücretli. veya 5000 tl alan memur vs.
    edit : %5 yazmışım %2 olcak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benimkucukbebegim -- 9 Temmuz 2019; 17:41:17 >
  • heryerde çıraklar 400-1000tl arası alıyor sen işi bilmiyorsun heralde? 2000tl verse gerçek çalışan alır çırak değil

• Bu araba tamircilerinin %90'ı aynı. Paraya doymuş, dolandırıcı, pis herifler. Gerçekten işini iyi yapan esnaf bulmak bu hususta çok önemli. Bu adamlar dediğin gibi ayda 30 bin lira kazanıyor olsa dahi çırağına haftalık 100 liradan fazla vermez, beğenmiyorsan da çalışma der.

• quote:

Orijinalden alıntı: benimkucukbebegim

Günlük 1000 tl çok değil arkadaşlar sermayesi olan birikimi olan çok rahat ulaşır Türkiye de banka hesabında kayıtlı olan 1 milyon üstü doları olan 200 bin kişiden fazla kayıt var. bunların 4 cocuklu aile olduğunu söylesen ülkenin %5 i neredeyse dolar milyoneri. ee kalan % 10 20 den illa ki böyle kazananlar olacaktır. Okuyan zaten yurt dışına gidip deli gibi para alıyor.

Not : geriye kalan gariban ay sonunu getirmeye çalışan asgari ücretli. veya 5000 tl alan memur vs.
    edit : %5 yazmışım %2 olcak.
    Adam tamirci diyor sen yatırım, sermaye diyorsun

• hayata hosgeldiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-39A3D5E9A

heryerde çıraklar 400-1000tl arası alıyor sen işi bilmiyorsun heralde? 2000tl verse gerçek çalışan alır çırak değil
    Gercek maas versin diyen yok ki, 300-350 vermesi lazim en az. 10 saati 20 lira kufur gibi bir sey.

• İnsanımızda iş ahlakı yok ki . Ne kadar fazla kazanırsam o kadar kar kafasıyla maalesef herkes birbirimi düdükleme derdinde

• En kötü aylık 1.300 tl vermesi gerekiyor 1 ay boyunca 400 tl için çalışmanın bir anlamı yok

• Saati 2 tl dolar olarak ise 40 cent bile değil. Abd filmlerinde saati 6 dolara çalışıyorum diye sovuyorlar bi de

• quote:

Orijinalden alıntı: pakaji

günlük 1000tl kar. biraz abartılı olmadı mı
    pardon ya cok haklısın,ustayı,ortamı gelenı gıdenı,aldıgı parayı,herseyı bıldıgını unutmusum sız daha ıyı tanıyıp goruyorsunuz.hak verdım

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4C740587D

En kötü aylık 1.300 tl vermesi gerekiyor 1 ay boyunca 400 tl için çalışmanın bir anlamı yok
    yası kucuk olanı ezıyorlar ıs verenler boyle sonra ulke nıye boyle mıllet nıye ıs begenmıyor denır

• Şikayet edin ben birkaç yeri böyle şikayet etmiştim,kaldı ki bu firmalar kurumsal firmalardı,sağlam bir ceza yesin de akıllansın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89183934B

Adam tamirci diyor sen yatırım, sermaye diyorsun

Alıntıları Göster
    Bilgi birikimide bir sermayedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: benimkucukbebegim

Bilgi birikimide bir sermayedir.

Alıntıları Göster
    çok zorluyorsun troll , aklınca saçma sapan cevaplar verip insanalrdan tepki almaya çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89183934B

çok zorluyorsun troll , aklınca saçma sapan cevaplar verip insanalrdan tepki almaya çalışıyor

Alıntıları Göster
    Troll demeye devam edin ne kadar katı muhalif olduğumu anlatamam ama Usta gibi meslekler değerli olmalı bu ücretleri çok rahat alabilmeli hiç bir işi bilmeden bu paraları alan dolandırıcıları hesaba katmıyorsak gayet normal durum. Yurt dışına hiç çıktınız mı bilmiyorum özellikle avrupa ülkelerinde bilerek üniversiteye gitmeyen bir çok insan var usta olmak için türkiye de herkes okumalı kafası var yoksa aç kalırsın kafası var.herkes okursa kim araba tamircisi olacak kim duvar boyacısı olacak. değil mi ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.