Şimdi Ara

15 yaşıma gircem hala boyum kısa.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler öncelikle sa 14 yaşındayım 15e az kaldı ergenliğe yeni yeni giriyom ama boyum çok kısa aynı gençhane salagı gibi 10 a geçtim kısayım ama babam da sonradan uzamış dayımda sonradan uzamış babamın boyu şu an 179-180 sonradan uzamasına rağmen
    doktora gitmiştim kan tahlilleri filan yapıldı hiç bişeyim yok yani uzamamam için sebep yok yani size soruyorum babam sonradan uzadı dayımda hiç bir sağlık problemim de yok uzarmıyım .

• Yokmu biri :D
  • kardeşim bende 16 yaşıma giricem eylülde ben 13 14e kadar hızlı hızlı uzadım ondan sonra en fazla 3 cm uzamışımdır ama ben ergenliğe girdiğim zaman hızlı hızlı uzadım.belliki sen ergenliğe yeni yeni giriyorsun yani daha uzarsın merak etme baban uzun zaten.şuan boyun kaç
  • Daha yeni giriyorsun ergenliğe seneye bu zamanlar uzamış olursun rahat ol

Konuyuda guncellersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzayınca yazcam :D qweqrqwqeqr
  • Daha yaşın çok küçük. Ergenlik çağı çok uzun bir süreyi kapsar. Erkeklerde genellikle 20 yaşına kadar devam eder. Basketbol oynamaya çalış eve kapalı kalma. Ben senin yaşında olsaydım keşke ama bizden geçti artık. 1.76 boy var ama spor geçmişim yok. Olsaydı muhakkak 1.80 üzeri olurdum.
  • fearlestorm kullanıcısına yanıt
    Aynen bide yeni eve taşındık tek başıma gidesim gelmiyo tanımıyom buraları arkadaşlar var okuldan onlarda bazıları tatilde filan heralde okulda oynarım basketbol
  • Ben 15 bitti 16 ya geçtiğim sonrası 4 5 ay içinde 7 8 cm uzadım nasıl oldu bilmiyorum ama uzadım şuan 17 ye girmeme 5 ay kaldı 1.84 inşallah 1.88 olurum
  • Dostum bu arada basketbol süt veya diğer faktörler senin en fazla , fazladan 3-4 cm gibi bir rakam da uzamanı sağlar insanın en büyük büyüme faktörü genetiktir %95 gibi bir oranda diğer faktörler çevre beslenme uyku düzeni vs. yani kime çektiysen ona göre uzarsın annen 160 sa baban 180 se annene çektiysen 1.70 olursun babana çektiysen 1.85 - 90 olabilme şansın var. Benim kuzenim 1.72 halamın boyu kısa 1.55 falan ama kocası 1.78 - 80 civarında ama kuzenim 1.72 halama çekmiş
  • Benim boy 1.70 yaş 16... Boyum en az 1.78 veya 80 olsa yeter😅

• Erkekler ergenlik dönemine 11 yaşında girerler, 17 yaşında tamamlarlar. Bu süre içerisinde doğal olarak uzamasına imkan var.
  • 9 sınıf ve 10 sınıfa geçişte atıyosun deparı sonra uzamıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.