Şimdi Ara

15 temmuzda verilen internet paketleri bir yalanı çürüttü. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
2
Favori
22.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
408 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Oozed

Dranaz dağının tepesinden diğer hatların çekebilmesi için bilmem kaç km uzakta görünen baz istasyonlarına yaklaşmak için ailecek oramızı buramızı yırtarken bir gece oturduğum evimden tek bir takılma olmadan ard arda 4-5 farklı konuşma gerçekleştirerek beyin kanaması geçiren amcamın kurtulmasına 1 GR bile olsa katkım olduğu için Türkcell i bırakmam.Fiyat,ensar,mensar bilmem ben.Diğer km lerce yaklaşmak gerektirirken ben köy evimin bi köşesinde youtubede HD video izleyebiliyosam yemişim ENSARINI DA FİYATINI DA

Sen olayı "yemişim ensarını" diye noktalarsan "yemişim Ammcanın beyin kanamasını"!!! Biraz konuşurken kendinizi tecavüze uğrayan 9 ve 10 yaşlarında 45 erkek çocuğunun yerine koyun. Bulunduğum yerde diğer operatörler çekmiyor Turkcell kullanmak durumundayım desen sana kim ne tepkisi verecek yap yorumunu geç.

http://www.birgun.net/haber-detay/tum-gelismeleriyle-gun-gun-karaman-daki-tecavuz-skandali-107197.html

İyi oku da çoluğun çocuğunun başına böyle bir olay gelmesin diye dua et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-71C700AC1 -- 18 Temmuz 2017; 22:59:11 >

• Arkadaşkar 2 yıl önce AKK ye karşı verilen mücadelede toplanan imzlarla mevcut durumu bir nebze olsun iyileştirdik. Gördük ki forum gibi yerlerde bazı konularda sesimizi gerekli yerlere duyurabiliyoruz.

Ama amacımız, AKK tamamen ortadan kalkmadıkça gerçekleşmiş sayılmaz. Hala niye duruyoruz sosyal medyada gerekirse sokakta eylem yapabiliriz. Biz kazandığımızda gelecek nesillere güzel bir mücadele örneği bırakabiliriz Biz sustukça gerçek adalette susacak !...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell'e laf etmişler

he kardeşim Turkcell senin görüşüne karşı işler yapıyo diye başka operatöre geçtin, paran yetmediğinden falan değil yani. Not: ben de mecburen turkcell kullanıyorum, diğer iki operatörden de hiç memnun kalmadığım için turkcell'e döndüm, kaliteli hizmet alıyorum mutluyum, iyi de geçiriyorlar.

forum saçmalamaktan incir çekirdeğini doldurmayan nedenler bulmaya başladı, harbi muhalifler iyi saçmalıyor son günlerde bize de eğlence çıkıyor

• Türkiye'yi ileriye taşıyacak "insan" modeli...

Bravo dostum!
  • Adamlar yalan söylemekten utanmıyor.

• Altyapı yetersiz evet ama bizi sıkboğaz ettikleri kadar değil. Bunun bir başka örneğide İSS lerin aynı altyapıdan 24 saat aralıksız hd tv ve 4k yayın sunması.
  • Yemişim ENSARINI KOÇUM
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

Geçen sene 15 temmuzdan sonra 1 hafta AKN yoktu millet abandı tabi. Forumda 2000 gb indiren vardı. Altyapılarda sorun olmadı yalan hepsi.

İnternet şirketlerinin sülaleleri bir bardak su bende susuzluktan ölen bir insanım.

İnşallah ban yemem. Hak ediyorlar ama...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oozed

Dranaz dağının tepesinden diğer hatların çekebilmesi için bilmem kaç km uzakta görünen baz istasyonlarına yaklaşmak için ailecek oramızı buramızı yırtarken bir gece oturduğum evimden tek bir takılma olmadan ard arda 4-5 farklı konuşma gerçekleştirerek beyin kanaması geçiren amcamın kurtulmasına 1 GR bile olsa katkım olduğu için Türkcell i bırakmam.Fiyat,ensar,mensar bilmem ben.Diğer km lerce yaklaşmak gerektirirken ben köy evimin bi köşesinde youtubede HD video izleyebiliyosam yemişim ENSARINI DA FİYATINI DA

bize ne yahu ne acayip yerlerde oturuyorsunuz.şu an ataşehirdeyim telekom full 4G hız 150 mbps. telefon izin verse daha fazlasıda mümkün.
  • Ben hiç abanmadım diğer günlerde nasılsa o günde aynıydı.

• Akn nin ilk çıktığı günü hatırlayan biri olarak tamamen firma yararına yalan/dolan birşey olduğunu biliyoruz. Sürekli bir kısıtlama bir ray üstünde haraket ettirme onların belirledikleri şartların dışına çıkamama üzerinde gidip geliyoruz. Ülkede adalet/yargıda olmadığı muz cumhuriyeti olduğumuz için yasa belirleyici devlet bu şirketlere bir yaptırım uygulayamıyor. Akn kalkıyor skn geliyor içerik aynı ismi değişiyor.

• Türkiye'de internet konusunda içimiz hep kan ağlıyor.
  • Overlord7134 kullanıcısına yanıt
    noldu köprüye çıkınca kahraman mı oldun?

• ozbey08 kullanıcısına yanıt
    1000dk 1000sms 10gb= 35tl ttdeyim memlekette 4g çatır çütur kullanıyorum

• ne zaman bitecek bu akk yada akn
  • Chandrasekhar C kullanıcısına yanıt
    Biz sesimizi çıkarmadığımız sürece bitmeyecek ! ! !

• quote:

Orijinalden alıntı: RevesAtelier

Türkiye'de daha kaliteli hizmeti nasıl sunarız yerine,daha kötüsünü,daha kolayını nasıl daha pahalı fiyata zorla satarız kafası hakim olduğu sürece hiçbir şey gelişmez bence.Bu AKK olayını savunan bile var.İnanılmaz gerçekten.Bunun temel sebebi bir şeylere sahip olmamayı göze alarak,başkalarının da bir şeylere sahip olmamasından mutlu olan insanlar var.Herkesin,birbirine iş koymak istemesi ile alakalı biraz.

Ben bu alt yapı meselesini hiç anlamıyorum bu yüzden.Geliştirsene?Dünya'daki örneklerine bak.Dünya'daki internet fiyatlarına bak.Nüfus falan demeyin,bizden çok daha kalabalık nüfuslu ülkelere bakmanız yeterli olacaktır.

Alt yapılara masraf yapılmamasının sebebi, kullanıcıların sadece kendi kişisel çıkarlarını düşünerek hareket etmeleri ve herkesi kapsayan ortak bir sorun doğrultusunda tepki ortaya koymamaları ... '' AKK '' belli bir kullanıcı kitlesinin sadece kendi çıkarlarını düşünerek karşı çıktıkları bir durum, tarafsız bir gözle bakıldığında çok da iyi niyetli bir tepki değil.'' Savunan bile var '' lafı bunu iyi özetliyor. Sen karşısın, çünkü senin kişisel çıkarlarına, interneti kullanma şekline aykırı. Ben, böyle bir altyapıda karşı değilim, çünkü özellikle santral başına çok kullanıcı düşen bölgelerde, ay başlarında internette gecikme, kayıp, tutarsızlık ve hatta bazı portlarda kopmalar tahammül edilemez seviyede, ay ortalarında dahi saat 20'den 01'e kadar müthiş bir yavaşlama var. Yıllardır '' Akk'ye hayır '' diye tamamen kişisel çıkarlar doğrultusunda zırlamak yerine, bir kez olsun herkesin hakkını düşünerek '' İyi bir altyapı '' diye ses yükseltilseydi durum belki daha farklı olabilirdi.

• Devleti kandırmak diye bir şey yoktur, bu ülkede bunlar hep devlet destekli yapılan şeylerden zaten..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu "AKN" yi savunanları
    "TUDORS" gömlek krallığı reklamlarını izlemeye davet ediyorum :)
  • Kesinlikle doğru tespit kardeşim.

Adil kullanım dedikleri olay tamamen kısıtlamadır adaletle falan alakası yoktur.

Eyy internet sağlayıcılar size sesleniyorum siz kimsiniz yahu :)
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.