Şimdi Ara

15 temmuz 2016 gecesi ne yapiyodunuz (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
1.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşların yanına gitmiştim, o ara darbe olmuş falan dediler. Saçmalamayın derken baktık harbiden bir şeyler var. Sahilde büyük bi meyhane var, kocaman tvsi var, baktım millet toplanmış TV'ye bakıyor, Erdoğan'ın görüntülü konuşma yaptığı sahneyi hatırlıyorum. Sonra evlere dağıldık başımıza bir iş gelmesin diye. Evde konuştuk ettik, sabaha kadar TV izledim uyumadan.

5 sene olmuş yav yuh ne ara geçti o kadar zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O gece F-16lar geçerken her gece üçe dörde kadar uyumayıp cümbüş içerinde eğlenen karşı apartmanımızdaki suriyeli gençler; tüm ışıklarını, pencerelerini kapatıp sessiz sedasız uyumuştu. Temmuz sıcağında pencere kapattıklarını gördüğümde neden Türkiye'ye sığındıklarını daha iyi anladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2guyS -- 28 Nisan 2021; 19:14:43 >
  • GTA sa indiriyordum

• Yaklaşık 3 haftadır köydeydim elektrik bazı zamanlar olmadığı için erken yatmaya alışkındık. Sabah öğrendim.

• Hatırlamıyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tatilin 2. günüydü güneşten sırtım yanmış krem sürmüş yatıyordum baktım televizyonda köprü kapatılmış diye sonrası olan oldu

• Köydeydim tv izliyoduk

• Evde tv izleyip Whatsapp'ten arkadaşlarla geyik yapıyordum. Trt haber sunucusuna bildiriyi okuttuklarını canlı izledim. Sonra da uyudum. Sabah haber aldık, millet marketleri yağmalamış. İnsanlar bir tuhaf.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pc basindaydim sonra teyzem darbr oldu dedi ve tv basina gecip trt yi izliyorduk birkaç dakika sonrasinda ise patlama sesi duyuldu.

• Mala vuruyordum şantiyede duvara darbe olmuş dediler hade lan ordan diyip akşam mesaimi bitirip eve gelip yatıp zıbardım. Sabah olan olmuş işte.

• Mutluluk içinde balkonda tencere tava çalan, izmir marşı söyleyen balkondaki karşı komşuya hortumla su püskürtmüştüm. İçeri kaçtılar, sonra baktım atm ye doğru para çekmeye çıkıyorlardı.

• Balkonda çekirdek çıtlattım, çok da mikimde

• Babamların halısaha maçında kenarda maçı izliyordum.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lefter62 -- 23 Mayıs 2021; 23:43:22 >
  • lol oynuyordum hatta oynadııgm heroyu bile hatırlıyorum twitch haha

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evdekilere oturuyoduk. Dediler tvyi açın falan aklımda boğaziçi köprüsündeki askerler kalmış sonraki gün de anonsla nöbette durun denmişti.

• Niğde'de düğündeydik

• lol oynuyodum darbe olmuş yazdılar plat a geçiş seri maçımdı bırakmadım

• Uyuyordum. Baya hiçbir şey yokken yatmış uyumuştum.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.