Şimdi Ara

15 temmuz 2016 gecesi ne yapiyodunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
1.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu acik ben tam yatiyidum beyaz tv de osman gokcek konusuyordu noluyo vs dedik ntv geldi aha dedik askeri kalkisma ciktik meydana kopruler kapali araba gecemiyo
    Falan sabaha dogru eve gectik olay bitmis zaten bu da boyle bi animdir ankaradaydim
    Her yer apaydinlikti bombadan

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• younowdaydım. ekşide gördüm kalkışma vs diye sonra bütün gece takip ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lol oynuyordum erdoğan telefonda konusurken ben kız arkadaşıma acilmıştım herseyden habersiz

• 11 yaşındaydım çizgi film izlerken dışarıda sesli sesli konusuyorlardi noluyo dedik darbe hakkında flaan konuşuyorlardı tanklarin çıktığını falan

• Left 4 dead 2 oynuyordum biri chate darbe olmuş yazınca aydınlandım

• yanılmıyorsam cumayı cumartesiye bağlayan geceydi. cuma işe gitmiştim yoğundu, yattım uyudum. gece seslere uyandım sokakta bağırıyorlardı, minareden bir şeyler söyleniyordu da yorgunluk hiç dinlemedim uyudum kaldım. sabah kalktım bi baktım darbe marbe bir şeyler olmuş, o gün ve sonraki haftadan birkaç gün için iş tatil edilmişti. süpriz tatiller her zaman en güzelleridir bilirsiniz oturup film dizi oyun takıldım xd

edit: ayrıca 4 küsür sene olmuş be o zamandan bu yana. zaman hızlı geçiyor dün gibi aklımda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Old Mac New Clip -- 28 Nisan 2021; 16:2:8 >
  • Starbucks’ta iced white chocolate mocha iciyordum
  • Halı sahadaydım. Maç bitti tam çıkıyorduk sahadan sonra görevli geldi darbe olmuş dedi. Oradaki televizyondan takip ettik biraz, baya şok olmuştum sonra da eve geldim sabaha kadar izledim olayları tvden.

• Bişi olmaz diyip yattim

• Stranger Things izliyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Başbilen

Left 4 dead 2 oynuyordum biri chate darbe olmuş yazınca aydınlandım

aynı şey bende de oldu  

Yalnız ben CS:GO oynuyordum Hocam  

• Köyde uyuyordum.

• diycek çok şey varda çok tehlikeli

• IBB ye çok yakın oturuyorum orada olanlara baktım camdan forumdaki darbe oluyor oleyy çok mutluyuz tayfası ile dalga geçip trolledim vs. genellikle pek bir şey yapmadım izledim sadece tepkisizce.

• Hitman oynuyordum kafamızdan uçak sesleri gelince meraktan haberleri açıp baktım.

• La millet ne güzel oyun oynuyordum, uyuyordum diyor ben askerdeydim ya şansıma edeyim.

• 5 bira aldım balkondan tiyatro izler gibi izledim

• İster inanın ister inanmayın Ben sevişiyordum ama
    Tam iş üstünde iken babam aradı hemen eve gel ortalık karıştı dedi apar topar bisiklete atlayıp geldim

• Arkadaşlar ile içiyorduk

• Mesaiye çağırdılar gece 5 e kadar zenginlerin malını canını koruduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trader12 -- 28 Nisan 2021; 18:22:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.