Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

15 Tatilde Alacağım Dört Dörtlük Sisteme Yorumlar Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
31
Cevap
0
Favori
428
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Sistem Tavsiyeleri >> 15 Tatilde Alacağım Dört Dörtlük Sisteme Yorumlar Lütfen
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    445 Mesaj

Sana tavsiyem ekran kartını bu yaphttp://www.vatanbilgisayar.com/ekran-karti/zotac-zt-70304-10p-gtx770-gddr5-4gb-256bit-nvidia-geforce-dx111-ekran-kart/productdetails.aspx?I_ID=68771

Anakart iyi bu sistem için,kasanda gayet iyi ve şık,HDD iyi,işlemci soğutucusuda iyi fakat intelde pek ısınma olacağını sanmıyorum eğer O.C yaparım diyosan al yoksa stok fan işini görür,SSD'de kendin istediğin için almışsın oda tamam işlemci bencede fazla oyun için fakat ağır render yapıcam diyor isen 4770k+770 işini fazlasıyla görür 780 model ekran kartı 1080p monitorler için fazla 60 fps idealdir.Süper bir sistem olmuş hayırlı olsun.
    |
    |
    Bomshack kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2015 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bomshack

Haklısınız ama 4770k seçmemin sebebi render işiyle çok aşır neşir olucam diğer sebepse battlefield 4 biyerde battlefield4 oynarken işlemciye çok yük biniyo diyo duymuştum ne kadarı doğru bilmiyorum ama bu yüzden i7 4770k seçtim.

Anladim kardes render ile ugrasacaksan o zaman bisey diyemem secim senin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Amd Fx 8300 3.3 Ghz-----Gigabyte 970A-UD3P-----Crucial Ballistix Tactical (4x4) 16 gb 1600 Mhz cl8-----Asus gtx 1050 ti expedition-----Corsair Force LS 60 gb-----4x2 Tb Seagate Barracuda ST2000DM006-----2 Tb Toshiba P300-----Cooler Master RC-K380 600 w-----Zalman Cnps9700-----AOC I2269Vw İps Led
  • Kurmay Yarbay
    38803 Mesaj

Asrock Z87 Extreme4 tam f/p ürünü hele de bu fiyata kesinlikle kaçırılmaz.

Anakartın gerek faz yapısı olsun gerekse kompnent kalitesi olsun gayet iyi seviye de, servisi Çizgi Elektronik'te, şuan en iyi sewrvis diyebilirim.

Premium Gold Capacitor Design (Kullanılan kapasitör)
    Digi Power, 12 Power Phase Design (Faz yapısı)

Beraberinde ön panel usb 3.0 desteği bu modelde 2 tane soket var, board üzerinde yine reset ve power tuşları da yer alıyor, eksiği yok bana göre bu anakartın.

Anakartın üzerindeki soket vs. dizilimleri de güzel; kasa fanı soketleri, 12v cpu güç giriş yeri, usb 3.0 soketleri vs...

Aynı anakartı enişteme i7'li kasa yaptığımızda aldık, gayet stabil ve çalışıyor, kendisi de memnun.
    |
    |
    Bahsedilenler: tns1 , gmyo31
    Asrock Z370 Extreme4 * Intel Core i7 8700 (All Core) @ 4.3GHz * Noctua NH-U14S * A-Data XPG-Z1 16GB 3200MHz CL16 * XFX RX580 GTS XXX 8GB * Crucial BX100 250GB * Seagate 2TB (x2) * Seagate 320GB * Asus 24x Dvd-Rw * Corsair RM 750x Gold Psu * Cooler Master Haf-X * Samsung C24F390 VA Curved LCD * Powercom 1000VA UPS * Logitech Z-2300 2.1

• Yarbay
    2150 Mesaj

yabancı siteler inceleme var bizde yok sanırım ama gercekten tam f/p olmus bn anakarta 300 tlden fazla vermem diyordum tam oldu simdi
    |
    |
    LEON-X kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: gmyo31

yabancı siteler inceleme var bizde yok sanırım ama gercekten tam f/p olmus bn anakarta 300 tlden fazla vermem diyordum tam oldu simdi

Kesinlikle bu fiyatta çok iyi tercih olur

İncelemeler:

http://www.hwa.com.tr/asrock-z87-extreme4-incelemesi.html
    http://www.xbitlabs.com/articles/mainboards/display/asrock-z87-extreme4.html
    Asrock Z370 Extreme4 * Intel Core i7 8700 (All Core) @ 4.3GHz * Noctua NH-U14S * A-Data XPG-Z1 16GB 3200MHz CL16 * XFX RX580 GTS XXX 8GB * Crucial BX100 250GB * Seagate 2TB (x2) * Seagate 320GB * Asus 24x Dvd-Rw * Corsair RM 750x Gold Psu * Cooler Master Haf-X * Samsung C24F390 VA Curved LCD * Powercom 1000VA UPS * Logitech Z-2300 2.1

• Yarbay
    2150 Mesaj

sagolasın leon imdadımıza yetistin
    |
    |
    LEON-X kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: gmyo31

sagolasın leon imdadımıza yetistin

Sende sağol kardeşim
    |
    |
  • Yüzbaşı
    571 Mesaj
    Asus'un DVD'sini hiç kimseye tavsiye etmem. 2 tane DVD'sini çöp ettim. Onun yerine samsung veya LG'nin diyeceğim ama LG'nin de yaygın olarak kopyası var. Samsung daha güvenli. Benim şu an kullandığım samsung marka dvdrom.
    Anakart konusunda pek fazla görüş göremedim. Şahsi tecrübem Gigabyte yönündedir. MSI en azından eskiden pekte kaliteli malzeme kullanmazdı :)) Bir çok vaka ve sıkıntı duydum. Şimdilerde günahını almayayım, pek bilgim yok. O olaylardan sonra MSI ismi bende direk nefret uyandırıyor.
    Ekran kartı da şahsi tecrübem saphirenin modelleri ve Ati işlemcili kartlardır. Bütçenize göre artık.

Umarım sorunsuz bir sistem olur. Güle güle kullanın. Şimdiden Hayırlı olsun.
    |
    |
    Hoşgörülükte deniz gibi ol.
    Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
    MEVLANA
  • Yüzbaşı
    782 Mesaj
    Dostum saniyorum saniyorum boyle bir sistemin coktan beri hayali i kuruyorsun bence gayet guzel seni cook rahat 5-6 sene idare eder.Simdiden hayirli olsun :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

sağol usta uğraştığın için fotolarla falan bence de çok güzel anakart. alınası anakartlar a ekledim. önereceğiz artık bunu da
    |
    |
    Bahsedilenler: LEON-X
    i5 4670k+ 780 daha iyi olur bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Sistem çok güzel. Yalnız bende LEON-X hocamın dediği gibi Asrock Z87 Extreme4 e kafayı taktım yakın zamanda. Hem fiyat olarak uygun hemde bahsedildiği gibi kalitesi ve özellikleri gayet güzel bir kart. Ben tercihini o yönde kullanmanı tavsiye ederim.. Ayrıca ekran kartı olarak da ben olsam Asus - Zotac - Sapphire nin modellerinden tercih ederdim.. Ama yine de şu haliyle gayet güzel bir sistem hayırlısı olsun..
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
google reklamları
son dakika
Masal
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.