Şimdi Ara

15 tatil oyuna baya etki etmiş.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu kadar kalitesiz ziyan oyunlar görmedim yazık cidden coluk cocuktan küfür yemekte cabası. Chatten de isyanlar : salsana o.... Ç.. Takım skoru 20/6 yken ilk kuleyi vermek vs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• afk sayısında %70 artış var yanlız
  • free winsin diyenler hala var mı?
  • Ne diyeceksin yani ne diyeceğine diyip dimeyeceğine

Ne kimse kimseyi dinler ne bişey anlatabilirsin ne dinleyen oluğr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 22 Ocak 2017; 0:43:46 >
  • 'Ağla' lafı çok artti bu aralar. izmirdeki internet kafeleri gòrmeniz lazim 50 masa varsa 45 tanesi velet ve lol oynuyor

• Takım olarak 16-7 öndeyken bottaki adc mizin , supportu kefareti buna değil de karşı takıma attı diye (hasar vermesi için) afk kalması . Gülünç . Gerizekalı olmalı bunu yapan biri .
  • Dağın sureti ile büyük minyonu kestim diye AFK kalan adc vardı az önce
  • Tek girmeyin elinizden geldiğince. Oyundan aldıkları zevki pat küt oynayıp penta almakla tanımlayan güruh resmen içine ediyor oyunun şu an. Bunlar engellenirse de başlasın feed, blame, afk.

• Objektif ve bir amaç uğruna oynayıp feedleyen ve ölen biri varsa istediği kadar sövsün cidden laf etmem ama ne yaptığını bilmeyen, beyni olmayan, oyunun daha mantığını kavrayamamış tiplerin her hareketi batıyor nedense. Muhtemelen söylediğinde haklıdır. Kolsuz (aslında beyinsiz demek lazım) sayısında inanılmaz bir artış olduğunu tahmin edebiliyorum.
  • Ağla
  • Dün girdim free elolarımı kastım. Çok rahat taşıyabildim nedense. Hatta 6-7 win alınca biraz abartıp 2 yıldır oynamadığım dravenı falan aldım.

• SpEeDy! kullanıcısına yanıt
    Yok artık Bunlar bana hiç denk gelmiyor Allahtan gelmiyor yani
  • Şöyle 2-3 gün oynamayıp dışarı çıkıp bi nefes alsanız ?

Eve ps4 çektiğim günden beri meğerse ne hamallık yapıyomuşum pc başında lolle. Bırakmaya çalışın

• Enerji veriyor diye Heca oynarken Zed 2 mavimi çaldı. Enerji veriyormuş, ayrıca mavi midin hakkıymış.

Adama bari kırmızı çal boşa gitmesin dedim anlatamadım.

Okullar açılana kadar böyle galiba ortam.
  • Ben 15 gün bıraktım oyunu abi. Gerek yok bu sinirlerimi germeye. En son dün akşam girdim dedim yok gelmez gerek yok. Jungle bota inip kafa atıyor karşı supportun stanına sonra neden yardıma gelmedin hede hödö support leş malphite report falna. Gerek yok sinirlerimi germeye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar boş beyinlerki karşimda olsa tokatlarim şunlari 15 gün girmemek lazım oyuna cidden
  • SourceCode kullanıcısına yanıt
    hocam zede maviyi cdr ve energy regen için vermen lazım zaten
  • SpEeDy! kullanıcısına yanıt
    dostum ben tfde kefaret basıyorum adamlar kefaretten kaçıyor :(

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.