Şimdi Ara

15 Mayısta Kim Geliyor Yürüyüşe(DH'liler için yer belirlendi.) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
344
Cevap
2
Favori
11.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Katılmayı çok isterdim fakat katılamıcam :( Bu eyleme herkez katılabilen herkez katılmalı. Ülkemiz yavaş yavaş irana doğru gidiyorken dur demenin zamanı geldi geçiyorda
    Gelemeyen destekçilere ekle benide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizil_elma -- 12 Mayıs 2011; 17:33:15 >
  • bu hükümeti destekleyip fakat bu yaptıklarının onur kırıcı bir davranış olduğunu göstermek için gelen destekçilere ekle
  •  15 Mayısta Kim Geliyor Yürüyüşe(DH'liler için yer belirlendi.)
  • Up.
  • Gelicem tabi!
  • İstanbul kesinlikle katılıcam

Dh olarak bulusma yeri var mı bilmiyorum 3 saat kadar halim kalmadı gece gece
  • Ben de taksimde olucam.

Ayrıca en etkili buldugum iki pankart adayı sunlar:

15 Mayısta Kim Geliyor Yürüyüşe(DH'liler için yer belirlendi.)

15 Mayısta Kim Geliyor Yürüyüşe(DH'liler için yer belirlendi.)

• Ben gidecegim taksime.

Ancak diger sehirler ne demek bunu aciklayabilir misiniz? Turkiyede bir tane mi sehir var? Gelecekler bir de diger sehirler demissiniz. 80 ili gercekten guzel ozetlemissiniz. Diger turkiyedekiler toplanir bir yerde. O digerlerinin sehiri ve meydanlari yok herhalde. Diger meydanlarda caddelerde toplanir onlar.
  • Ben de gidiyorum. Ankara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

Ben gidecegim taksime.

Ancak diger sehirler ne demek bunu aciklayabilir misiniz? Turkiyede bir tane mi sehir var? Gelecekler bir de diger sehirler demissiniz. 80 ili gercekten guzel ozetlemissiniz. Diger turkiyedekiler toplanir bir yerde. O digerlerinin sehiri ve meydanlari yok herhalde. Diger meydanlarda caddelerde toplanir onlar.

Bu konuyu açarken daha diğer şehirlerdeki yürüyüşler kesinlik kazanmamıştı.İstanbul'a diğer şehirlerden gelecek olan kişilerde vardı.Sonradan diğer şehirlerin yer ve saatleri belli olduğunda İstanbul'a gelecek olanlar kendi şehirlerinde yürüyüşe katılacaklarını bildirdiler.Yoksa herhangi bir şehrimizi birbirinden ayırt etme gibi bir şey olamaz.
  • dh olarak tünelin önünde buluşsak?
  • Antalyadayım fakat destekliyorum sizi... eğer istanbulda olsam kesin gelirdim...
  • gelmeyi çok isterdim ama yarın annemin doğum günü yanına gitmem lazım.gelemeyen destekçilere ekle istersen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedy_gonzalez

dh olarak tünelin önünde buluşsak?

Yürüyüş taksimden tünele doğru olucak
  • taksimin neresinde buluşuyoruz ve saat kaçta?
  • İstanbuldaki eyleme katılacaktım fakat dün maçta sakatlandım sağ ayağımın üstüne basamıyorum malesef gelemeyeceğim :(
  • Dinleyin Beni Dh grubu olarak biyerde buluşup öyle gidelim eyleme. sonra pankart hazırlayalımda ne yazalım.
  • benim daha önce katıldığım yürüyüşler tünelden meydana doğru olduğu için öyle dedim.taksim metrosu gayet uygun biyer.ancak ortamın çok kalabalık olacağını varsayarsak akm önüde ideal olur gibime geliyor.yinede siz bilirsiniz hocam.
  • Taksim meydaninin orada bulusun. Bir kisi turuncu tisort ile meydanin dibinde beklesin. Gelen bir kac kisi de dh yazan bir pankart alir ise yanina sorun olmaz. Meydanda ne kadar kalabalik bekler ise o kadar iyidir. Zaten grup olarak bir sey yapilmayacak pek, bireysel katilmak da mumkun.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.