Şimdi Ara

15'lik öğrenci sınıfta doğum yaptı!! - İngiltere

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 15 yaşındaki öğrenci sınıfın ortasında doğum yaptı.

İNGİLTERE’de Katolik bir okulda eğitim alan 15 yaşındaki bir kız öğrenci, sınıfta hem de arkadaşlarının gözü önünde doğum yaptı.

Yorkshire’da geçen cuma günü yaşanan olayda, St Joseph’s Katolik kolejine giden ismi açıklanmayan kız öğrencinin, okula geldikten kısa bir süre sonra doğum sancıları başladı. Hemen acil servise haber verildi. Ancak ambulans gelene kadar öğrenci sınıf arkadaşlarının gözleri önünde bebeğini doğurdu. Bu arada ismi açıklanmayan kızın hamile olduğunu bilmediği belirtildi.

kaynak =http://www.gercekgundem.com/?p=33817

• sacma hurafe , kiz hamile oldugunu nasil bilemez. cok sacma
  • bencede
  • quote:

Orjinalden alıntı: _kemalist_

sacma hurafe , kiz hamile oldugunu nasil bilemez. cok sacma

saçma olan kısım kızın hamile olması mı, hamile olduğunu bilmemesi mi??

hamile olduğunu bilemediği elbette yalan. bu sadece katolik ingilizlerin başına gelen bir skandaldır.ama kızın hamile olduğunun saçma olduğunu düşünüyorsan ondan emin değilim.
  • Bence toptan saçma. Kız hamile olduğunu bilmeyecek mi? İnekler bile hamile olduğunun farkında olabilir az çok. Diğer taraftan 15 yaşında çocuk bebe daha yaa yuh
    edit: haber sallamada olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.J -- 20 Aralık 2006; 7:33:59 >
  • Bence haberi yalancı çıkarmak için habere ,kız hamile oduğunu bimiomuş faln filn uydurmasyonlarını, ekliyolar .
    Valla ben bu ingilizlerden herşeyi beklerim...
  • bu kadar saçma bişey duymadım nasıl hamile olduğunu bilmez yahuu hiç bişeyin farkında değilse en azından karnının şiştiğini görür..ki en son ihtimal...
  • quote:

Orjinalden alıntı: oktrates

bu kadar saçma bişey duymadım nasıl hamile olduğunu bilmez yahuu hiç bişeyin farkında değilse en azından karnının şiştiğini görür..ki en son ihtimal...

Çok yiyodur belki :P
  • Orjinalden alıntı: Reaplic

quote:

Orjinalden alıntı: L.J

Bence toptan saçma. Kız hamile olduğunu bilmeyecek mi? İnekler bile hamile olduğunun farkında olabilir az çok. Diğer taraftan 15 yaşında çocuk bebe daha yaa yuh

GM Batsu

9 yasında hamile olanlar var lan posta gazetesinin en arka sayısında gordum amcasımı ne tecavuz etmiş kansız amerikada bizim burda balata yakın yer var ordaki kızlarin hiçbiri bakire cikmamıs ve yüzde 99u falan hamileymiş 5 sene evvel falan kıza belki toplu yapmişlardir.

yazdıkların çok karışık imla kullan ama yine de anlamsız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoMPuTeRCa -- 20 Aralık 2006; 9:42:39 >
  • ben ne zaman yazmışım onu
  • ama cidden öyle ya wallahi posta gazetesinin en arka sayfasında gördüm ztn bi kız adet gördügü zaman gebe kalacak yaşa gelmiştir.
  • posta gazaetesinin yazığı haberleri çoğu yalan.hele arka sayfası sırf kağıt dolsun diye haber koyuyorlar.zaten ilk sayfasına manşet diye magazin haberleri koyan bi gazateden de bişi beklenmemeli
  • ortadoks basının katoliklere yaptığı çirkin bi haber.Kesinlikle yalan.Katolikler bu konulara çok dikkat ederler.
    uydurmasyon ayrıca beyin olan bi insanın inanacağı bi haber de değil üstelik.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GoDMoDe

posta gazaetesinin yazığı haberleri çoğu yalan.hele arka sayfası sırf kağıt dolsun diye haber koyuyorlar.zaten ilk sayfasına manşet diye magazin haberleri koyan bi gazateden de bişi beklenmemeli

bide haydar dümenin yorumları yok mu
  • Yok daha neler artık hayatta inanmam
  • Asparagas
  • dümen abiyi kariştirma simdi o ayri ama en arkada gordum ingilterede amcası yada dayısı tecavuz etmiş kıza hamile kalmiş piskiyatristen yardim aliyormus bi googleda arastirin istiyorsaniz ?
  • Mankenin biri hamileliğinin 7 ayında rahatsızlanıp doktora gidene kadar hamile oldugunu anlamamış çünkü beslenmesinde ki sorunlar cocuk un gelışimini gecıktırmış ve manken farkına varmamış...

haberin doğruluğu olabilir nede olsa onlar medeni çağdaş bir toplum
  • Niye inanmassınız ingilizler Sütten cıkmıs ak kaşıkmı Şerefsizler işte yaparlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: L.J

Bence toptan saçma. Kız hamile olduğunu bilmeyecek mi? İnekler bile hamile olduğunun farkında olabilir az çok. Diğer taraftan 15 yaşında çocuk bebe daha yaa yuh

15 yaşındaki kızlar ergenliği bitirmiştir bunda saçma bir şey yoktur ve kadınlığa adım atmıştır

ama kız hamile olduğunu bilmemesi saçmadır
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.