Şimdi Ara

15 kişiyi tek başına döven adam. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
40
Cevap
0
Favori
5.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: somak45

o bişeymi battal gazi ve tarkan 53 kişi birden dövüo

Saydınmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zaris

bana hiç gerçekçi gelmedi ama ?

film zaten dikkat etmedin heralde
  • Gerçek hayatta öyle omuyor işte, biri saldıracak diğerleri bakacak... sırayla armut gibi indireceksin herkesi... değil 15, 1,5 adam bile çok gelir bazen
  • quote:

Orjinalden alıntı: yımah

tek kılıç darbesiyle 53 demek istedi

birde

5 ok atıp 10 adam vurma kabiliyeti var

kimsede demiyoki ulan etekli şiş kebap mı yapıyosun
  • 1 ok atıyor 10 kişi ölüyor 9'u okun rüzgarından
  • quote:

Orjinalden alıntı: leon tr

şunu fon müziği yapsalar tam olurdu aslında
    http://www.youtube.com/watch?v=glqhhXpyax8

• Bu film yarıda kalmıştı.Hatırlattığın iyi oldu.Yarın izlicem

Salim Bless You

15 kişiyi tek başına döven adam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: talaria

quote:

Orjinalden alıntı: Zaris

bana hiç gerçekçi gelmedi ama ?

film zaten dikkat etmedin heralde

ala alaaa :D tamam bende biliyorumda mesela er ryanı kurtarmak filmini izlemişsindir ordada savaşıp ölüyolardı ama gerçek olduğu hissine kapılmıyormuyduk ? ama burda bırak 15 i 5 adam olsa o adamı orda pataklar her şekilde zaten arana aldınmı bitti iş öyle ellerinde beyzbol sopası duruyolar bakıyolar :D

• tabi canım haklısın.bencede gerçekçi değil zaten.tek tek geliyorlar genelde.adam yere düşüncede bakıyorlar öküze bakar gibi.kır sopayı sırtında bak kalkabiliyomu Gerçek hayatta 3 kişi olsa adam sağ çıkamaz ordan
  • quote:

Orjinalden alıntı: Powermove

Video pek hoşuma gitmedi ama yorumlarınıza güvenerek filmi indiriyorum.

Muhteşem bir film pişman olmayacaksın.
  • adamın sırtında bıçak yok mu yaw.
    millet kafasına vurmaya çalışacağına arkadan yaklaşanlardan biri o bıçağı bızıklasa.
    harakirivari hareketler yaptırsa bıçağa noolur ?
    mort.
  • Hoşuma gitti çok sağlam yumruk atıyor valla
  • film harika fakat bu sahne bana inandırıcı gelmedi
    mesela Shoot 'Em Up diye bir film vardı o filmde her harekette bir saçmalık imkansızlık bulunurdu fakat filmin kurgusu bunun üstüne kuruluydu vede böyle olması gerekliydi vede iyide olmuştu.
    Bu filmi yani oldboy u uzun zaman önce izledim çokta beğendim hatta beğendiğim nadir filmler arasındadır, sonunu bende sevmedim, ama bu filmde bu dövüş sahnesi sanki daha bir sade ve gerçekçi yapılabilirmiş gibi geliyor...
    Ayrıca sonunu bende beğenmedim yani gurursuzca bitti filmin sonu ama hoşumuza gitmesede film bu sayede iyi bir film :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bmaster -- 1 Temmuz 2009; 1:34:41 >
  • Saçmalık adam istediği gibi kafasına gözüne elindekiyle vuruyor o kadar adamda odunlar var tek birisi kafasına vursa adam gider ama işte saçma sadece sesler gerçekçi
  • quote:

Orjinalden alıntı: turkishrap

Saçmalık adam istediği gibi kafasına gözüne elindekiyle vuruyor o kadar adamda odunlar var tek birisi kafasına vursa adam gider ama işte saçma sadece sesler gerçekçi

bu film de sana gore değil zaten gerçek sinema filmlerinden anlayanlar için ;)
  • quote:

tek kılıç darbesiyle 53 demek istedi

birde

5 ok atıp 10 adam vurma kabiliyeti var

bu da çok acayip bir durum mesela battal gazi bir anda 5 ok atıp 5 tane adamı vurabiliyor o filmi izlediğimde has... lan diyorum ama legolasta aynısını yapıyor vayyy abi adamlar yapmış ya karizma gibi tepkiler veriyorum ya bende bi problem var yada yeşilçamda
  • Gerçekte o kadar dar alanda imkansız birşey ama film olduğu için çok iyi sayılır. Çok abartı yok ve gerçeğe yakın sahne olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.