Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

15 GÜNLÜK SIFIRDAN FARKSIZ 2 YIL GARANTİLİ XPERİA SOLA

8
Cevap
0
Favori
381
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> Sony >> 15 GÜNLÜK SIFIRDAN FARKSIZ 2 YIL GARANTİLİ XPERİA SOLA
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      252 Mesaj
      Referanslar: 32

Katılım Zamanı
      16 Haziran 2011

Durum
      Forumda değil

27 Eylül 2012 20:12:55 Konu Sahibi
      Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
      Cihaz metro alısveris merkezinden alınmıstır.Kutu fatura ve tüm aksesuarlar eksiksiz olarak durmakta...Telefon cok kısa bir süre kullanıldıktan sonra s3 e gecildigi icin ihtiyac fazlası durumuna düsmüstür..Herhangi bir sorun cizik vs kesinlikle yoktur..Fiyatı yeterince uygun tutuyorum..TAKAS VE PAZARLIK İCİN LÜTFEN ARAMAYINIZ..SADECE NAKİT SATILIKTIR..SEHİR DISINA ÖNCE HAVALE ARDINDAN KARGO SEKLİNDE SATIS YAPILIR...

Fiyat===>>>> 650 TL..
      Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JoKeR_35 -- 27 Eylül 2012; 23:29:39 >

|
      |
    • Yüzbaşı
      584 Mesaj
      Referanslar: 99

Katılım Zamanı
      08 Eylül 2009

Durum
      Forumda değil

1 Not
      27 Eylül 2012 20:36:43
      sadece elden yazmışsınız ama önce havale sonra kargo şeklinde satış şansı yok mu?
      |
      |

Dr_nike_kaddafi

OYUN VEYA İTEM SATTIĞIM ÜYELER
      Drmel , Hawk-Claw , Markus Schulz , arasmustafaoglu , grkcm , Takumi , cikitare , black37 , Keanexx , Cr!M!N4L , Frobisher , Bu bir kullanıcı adı , MyReSPeT , lp.papercut , Winston Blue , Yaşayan Canlı , quarters , Degisik Kahya , Dark_Stone_TR , roebenewa , berkke , Gargemelus , yusufahmet16 , dr.halil , TR_LegendOfWar , slckssmz , Grain35 , slajer, Yggdrasil , dunklerpaladin , Kael_ , Blasted35, demirkaanersin , capcup74 , Arthionnn , SchwarzMoto , xVengeance , capcup74 , Leeroy Genghis , mustafa982 , fat33 , DoDoking , anorexia , Crashlone , Psicolog , QarekTyphon , AurumLuna , hsnpyn11111 , Gold D. Roger , Mckenziee , Markus Schulz , Ŀeoп , judge1986 , GuitarxtanbuL , Leeroy Genghis , Kronoss2510 , ExMilitary , Jellal Fernandes , Unshaken Darkness , GuitarxtanbuL , John Constantine

Dr_nike_kaddafi
    • Yüzbaşı
      252 Mesaj

Katılım Zamanı
      16 Haziran 2011

Durum
      Forumda değil

27 Eylül 2012 20:58:08 Konu Sahibi
      Cevaplandı
    • Teğmen
      151 Mesaj
      Referanslar: 4

Katılım Zamanı
      04 Mayıs 2008

Durum
      Forumda değil

27 Eylül 2012 22:09:11
      quote:

Orijinalden alıntı: JoKeR_35

Cevaplandı

Bu cevabı buraya yazda bizde bileleim.Devlet sırrı mı ki sadece elden mi satış yapıyorsun yoksa başka şehirde olsakda alabiliyoruz mu sorusuna cevabı pmle veriyorsun.İlginç yani.

Güvenli satıcı/alıcı..
    • Yüzbaşı
      377 Mesaj
      Referanslar: 1

Katılım Zamanı
      07 Eylül 2012

27 Eylül 2012 22:34:45
      quote:

Orijinalden alıntı: yurtik

quote:

Orijinalden alıntı: JoKeR_35

Cevaplandı

Bu cevabı buraya yazda bizde bileleim.Devlet sırrı mı ki sadece elden mi satış yapıyorsun yoksa başka şehirde olsakda alabiliyoruz mu sorusuna cevabı pmle veriyorsun.İlginç yani.

+1
      |
      |

alışverişlerim; ~kasva~(2730 aldım) Voodoodream(n90 ve e250 aldım) LiveForSpeed(e71 aldım) II G4ngsTeR II (c75 ve 3510 aldım) cex1985(8850,8210 ve t28s aldım) tedcen34(3650 kasa aldım) gilthandir(t28s aldım) yakup_coskun(turkcell t20 aldım), Bass Boost(3600 slide aldım) maestro_99(u600 aldım) veffa33(2600 aldım) ve daha önce alıpta aklıma gelmeyenler... sorunlu alışlar: emmyzora
    • Yüzbaşı
      252 Mesaj

Katılım Zamanı
      16 Haziran 2011

Durum
      Forumda değil

27 Eylül 2012 23:05:19 Konu Sahibi
      Normalde sehir dısı alısverislerde önce havale ardından kargo sekliyle satıs yapıyorum..İlan sahibindendeki halinden copy paste yapıldıgından dolayı bu sekilde yayına girmistir kusura bakmayın..
      |
      |
    • Teğmen
      180 Mesaj
      Referanslar: 2

Katılım Zamanı
      07 Nisan 2002

Durum
      Forumda değil

28 Eylül 2012 10:27:23
      Kırmızı mı?
      |
      |
    • Yüzbaşı
      252 Mesaj

Katılım Zamanı
      16 Haziran 2011

Durum
      Forumda değil

28 Eylül 2012 12:22:16 Konu Sahibi
      Siyah hocam..
      |
      |
    • Yüzbaşı
      584 Mesaj
      Referanslar: 99

Katılım Zamanı
      08 Eylül 2009

Durum
      Forumda değil

1 Not
      28 Eylül 2012 18:16:29
      Tarafımdan alındı....
      |
      |

Dr_nike_kaddafi

OYUN VEYA İTEM SATTIĞIM ÜYELER
      Drmel , Hawk-Claw , Markus Schulz , arasmustafaoglu , grkcm , Takumi , cikitare , black37 , Keanexx , Cr!M!N4L , Frobisher , Bu bir kullanıcı adı , MyReSPeT , lp.papercut , Winston Blue , Yaşayan Canlı , quarters , Degisik Kahya , Dark_Stone_TR , roebenewa , berkke , Gargemelus , yusufahmet16 , dr.halil , TR_LegendOfWar , slckssmz , Grain35 , slajer, Yggdrasil , dunklerpaladin , Kael_ , Blasted35, demirkaanersin , capcup74 , Arthionnn , SchwarzMoto , xVengeance , capcup74 , Leeroy Genghis , mustafa982 , fat33 , DoDoking , anorexia , Crashlone , Psicolog , QarekTyphon , AurumLuna , hsnpyn11111 , Gold D. Roger , Mckenziee , Markus Schulz , Ŀeoп , judge1986 , GuitarxtanbuL , Leeroy Genghis , Kronoss2510 , ExMilitary , Jellal Fernandes , Unshaken Darkness , GuitarxtanbuL , John Constantine

Dr_nike_kaddafi
Reklamlar
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.