Şimdi Ara

15 GÜNLÜK HTC HD2 KVK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    cihaz alınalı 15 gün olmustur kvk garantildlr kutu ıcerıgı faturası herseyı durmaktadır en ufak cızık kırık dokuk yokdur fıyat olarak 1250 lira ıstıyorum ısteyen tum arkadaslar saygı sınırları ıcınde yorum yapabılır
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prince1 -- 18 Şubat 2010; 15:23:43 >

• bugün mediamarktta inceleme fırsatı buldum telefonu. Yapıştı elime , bırakamadım vallahi

Harika bir telefon. Fiyat da güzel. Bundan aşağı fiyat hakaret olur bu telefona. Hem de KVK.

Hayırlı satışlar
  • cıhaz gercekten cok ıyı hıc satmak ıstemıyorum ama ıste maddı durumlar
  • benden almak istemiştiniz zamanında hatta ilk bilgileride ben verdim galiba kısmet değilmiş demekki alıp bu kadar zamanda satışa çıkartmanıza üzüldüm hayırlı satışlar..
  • haklısınız Cihan bey ilk değerli bilgilerı sızden almıstım ama parayı denkleyemeyınce mecburen taksıtle aldım ve uzulerek daha 15 gun olmadan satmak zorundayım
  • up
  • pm
  • pm attım
  • arkadaşın istediği fiyat gayet makuldur bence kaçırılmaması gereken bir fırsat ben kvk dan 1561 liraya aldım arkadaşlar gerisini siz düşünün keşke daha önce burdan baksaydım ama hem acemilik diyelim hemde telefon mest etti sabredemedim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.