Şimdi Ara

15 günlüğüne alanya'ya gidiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yanıma gerekenler aldım sanırım kıyafet vs elektronik.arkdaşlarla gidiyoruz 4 kişilik odalarda kalıcaz.aynı zamanda dil vs dersde var.önerileriniz,tavsiyeleriniz varsa yardım edin lütfen eksik birşey çıkar diye korkuyorum. teşşekürler.

• Hayırlı yolculuklar:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre3458

Hayırlı yolculuklar:)

çok saol
  • Kartal Anadolu Lisesi'nde mi okuyorsun?
  • ben alanyalıyım.. alanyadayımda şu an varsa bi sorun sorabilirsin..
  • quote:

Orjinalden alıntı: SkiNNy

Kartal Anadolu Lisesi'nde mi okuyorsun?

evet.isim neydi veya tanıdık kim gidiyo

@reos alanya ile ilgili soru yokta yolculukla ilgili bavul vs.baya alman rus turist varmış galiba
  • rusların varlığını daha çok hissedersin.. evet almanlarda çok fazla.. ama çoğu alman zaten yerleşik.. benim bile bir kaç alman arkadaşım var ama ruslar ingilizce bilmelerine rağmen illa rusca konuşmak istiyorlar.. ama biliyorlar ingilizce.. okadar gıcıklar ki.. şimdi buraya gelme amacın sadece dersmi.. yani tek başına birşeyler yapabileceksen veya arkadaşlarınla önceki topiclerden birinde alanyada yapılacakları uzuuuunca yazmıştım işte o yazı http://forum.donanimhaber.com/m_23429334/mpage_1/key_alanya//tm.htm#23456968

bavul içinde kasma fazla.. ne kadar kısa kollu varsa al getir.. bide güneş kremi tavsiye ederim eğer cildin hassas ise.. 12:00-14:00 arası hava çok acaip oluyor.. ona göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reos -- 16 Haziran 2008; 23:46:59 >

• quote:

Orjinalden alıntı: reos

rusların varlığını daha çok hissedersin.. evet almanlarda çok fazla.. ama çoğu alman zaten yerleşik.. benim bile bir kaç alman arkadaşım var ama ruslar ingilizce bilmelerine rağmen illa rusca konuşmak istiyorlar.. ama biliyorlar ingilizce.. okadar gıcıklar ki.. şimdi buraya gelme amacın sadece dersmi.. yani tek başına birşeyler yapabileceksen veya arkadaşlarınla önceki topiclerden birinde alanyada yapılacakları uzuuuunca yazmıştım işte o yazı http://forum.donanimhaber.com/m_23429334/mpage_1/key_alanya//tm.htm#23456968

bavul içinde kasma fazla.. ne kadar kısa kollu varsa al getir.. bide güneş kremi tavsiye ederim eğer cildin hassas ise.. 12:00-14:00 arası hava çok acaip oluyor.. ona göre

çok içten anlatmışsın.çok saol

• quote:

Orjinalden alıntı: NeZih_HoCa

quote:

@reos alanya ile ilgili soru yokta yolculukla ilgili bavul vs.baya alman rus turist varmış galiba

Benim eski sevgilim de gidiyor da oradan biliyorum. Almancanı geliştirmen için güzel bir fırsat değerlendirmen senin yararına olur. Hayırlı yolculuklar.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: NeZih_HoCa

quote:

Benim eski sevgilim de gidiyor da oradan biliyorum. Almancanı geliştirmen için güzel bir fırsat değerlendirmen senin yararına olur. Hayırlı yolculuklar.

çok sağol.haydi ben kaçtım 15gün dh kalın sağlıcakla.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.