Şimdi Ara

15 GUNDUR İNTERNET BAGLANMAYA GELİNECEK DİYE BEKLİYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar oncelikle merhaba gecen ayin 22'sinde ttnet yalin adsl basvurusu yaptim 2 gun sonra randevu verildi.Sonrasinda bilgim dahilinde randevu tarihi degistirildi ancak gelen giden olmadi bilgilendirme de olmadi.Ardindan mh'yi arayarak durumu anlattim ve yeni bir randevu tarihi verildi.Bu randevuda da ne gelen ne de giden oldu ayni durum 4.kez tekrarlandi bugun itibariyle.Nedenini sordugumda isye etkili ekibin herhangi bir bildirim yapmadigi soylendi.Durumun aciliyetini anlatmama ragmen magdur durumdayim . Biz sizi ararriz dediler .Bakalim arayacaklar mi ? Sizce ne yapmaliyim yardim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre0619x -- 7 Ekim 2016; 21:16:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• emre0619x E kullanıcısına yanıt
    Hangi il ilçe hocam ? Ayrıca türktelekom iyice işi savsaklamaya başladı.

• Hocam oyle merkeze uzak bir yerler olsa belki derim fakat Ankara/Mamak/Sahintepe ye baglanicak konum ile ilgili bir sorun olmadigini soylediler...

• Ayrica diger internet servis saglayicilarininda turk telekom alt yapisi kullandigini ve baglanti icin yine turk telekom ekiplerinin gittigini ve o yuzdende kurulumun daha gec yapilabilecegini soylediler ..

• Türk telekom son zamanlarda iyice çirkefleşti. Müşteriyle resmen dalga geçiyorlar. Btk'ya şikayet edin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ancak 20 gun sonra bagli oldugumuz santralde yeterli port olmadigini ve basvurumun iptal edildigini belirttiler .Otomatikman sisteme yeni port basvurusu yapildigini da soylediler ..Beklemedeyim..

• Teknik ekiplerini düzeltmeleri şazım. Afyon merkezdeyim aynı sorun babam teknik ekipin müdürünü arayacak Afyondaki bizimde bayi işletmemiz var oradan biliyor. Bu teknik ekip de bitiyor sanırım şehrinizin bölgenizin teknik ekibi çalışmıyorsa kesinlikle şikayet edilecek bir yer varsa edelim ikimizde

• emre0619x E kullanıcısına yanıt
    Heh aynısını bizede dediler port yok dediler

• 20 günü aşan sürede saha dolabına port eklememeleri kötü olmuş. Başvuruyu müşteri hizmetleri aracılığıyla mı yapmıştın?
  • hayata gülümse kullanıcısına yanıt
    Hayir basvuru merkezine gidip bizzat kendim yaptim .Gorulen o ki artik ne sekilde yaparsak yapalim adamlar pek de orali olmuyorlar.

• Hocam genel mudurluge veya ilce mudurlugune gidip yeni port talebinde bulunmak icin dilekce verebilirsiniz dediler ancak bunun icin yeterli vaktim malesef yok.İnternet uzerinden BTK'ya sikayet etsem bir faydasi olur mu ?acikcasi pek de umitli degilim.Boyle giderse her gecen gun musteri kaybedicekler (tabi bu durum onlarin umrundaysa)..

• Evet arkadaslar basvurumun dorduncu haftasinda yani bu hafta pazartesi gunu gelisme olup olmadigini ogrenmek uzere basvuru ofisine gittim .Yetkili arkadas bagli bulundugu TTNET temsilcisi ile gorustugunde, herhangi bir gelisme olmadigini soyledi.Aynı gun icerisinde m.h. yetkilisi beni arayip , basvurumun guncellenmesi gerektigini ve bulunmus oldugum konumun vdsl alt yapisina uygun oldugunu istersem bunu secebilecegimi soyledi ben de onceki basvuru seruvenini ozet gectim ve alt yapi veya santral ile ilgili herhangi bir sorunun olmadigini(belli ki duzeltilmis)ve en kida surede ekiplerinin gelerek kurulumu gerceklestirebilecegini soyledi.An itibariyle internet kurulumum gerceklesti ve suanda herhangi bir sorun yok benim icin son derece sancili gecen yaklasik bir ayin ardindan internetim baglandi.Bu konuda goruslerini belirten ve yardimci olan tum forumdaslarima selamlar, tesekkurler ..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.