Şimdi Ara

15 Gün Evli Kalıp 4 Yıldır Süresiz Nafaka Ödemek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
2.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kız kopartıcı bir tipe benziyor.Erkeğin burda yapması gereken boşanmayıp süründürecek böylesini.Evli olduğu için kısmetide kapanacak kız evlenemeyecek,adamda zaten salak değilse bidaha evlilik işine bulaşmayacak.Bu işler kedi-fare oyunu gibidir.Kim kimi kopartırsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoSHawk.

quote:

Orijinalden alıntı: X_S!nS!

kadin dedigin canli hz. Adem'i cennetten kovdurdu bu garibim ayda 600 tl vermis ne ki ?

şeytan yapmadı mı o işi?

Seytan Hz. Havva'ya o yasak meyveyi yersen omur boyu cennette kalicaksiniz dedi. Hz. Adem inanmadi ama Hz. Havva zorla o yasak meyveyi onun agzina koydu ve cennetten kovuldular.

Isin asli astari bu ! Bu dunyada kadin kadar tehlikeli bir silah varken seytan ne ise yarar bir turlu anlamam !
  • Bekecan ve Meriç'ler , pınar su'yu yatağa atabilmek için savunma moduna gecmediklerine göre ,Genç kezbanlar rahatsız:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülkede adalet olmadığının bir başka tezahürüdür. Olm işsiz kaldığı için nafaka ödeyememiş adamı hapse atmak nedir lan? Hapse girince bu adam nasıl nafaka ödeyecek? Hapiste para mı veriyorlar. Şu yasayı hazırlayanlar neyin kafasını yaşayıp da bu yasayı hazırlamış ve yürürlüğe sokmuşlar. Kız da 22 yaşındaymış. Eşşek değil ya gitsin çalışsın kendi ayakları üzerinde dursun, asalak asalak yaşamasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nafaka ilgili aslında bir konu açılmalı. yasalar ne söylüyor bilmek gerek.
  • evlilik sozlesmesi diye birsey var...
  • Kız bariz bagırıyor ben yıyıcılerın basıyım dıye bunu goremeyen erkek nafaka degıl tum herseyını verse yıne az.

Fotograflara bak cay demle bır adama bak bır kıza bak.Bu kızın hakkından ancak ayda 200bın tl kazananlar gelır oda kız 35yasına gelene kadar ondan sonra asgarı ucrete talım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 36

Avrupa'da da ayni ayni böyle beter durum hele bir de çocuk mucuk olmuşsa iş bitti

Avrupada bu kadar değil en azından çocuğu olmayan bir adam ömür boyu nafaka ödemiyor

Almanyada ortalama 5 yıllık evlilikte 2 yıl nafaka ödeniyor o süre içindede erkek boşandığı kadına yasal olarak iş bulması için baskı yapabiliyor

• Uygulama iyi hakediyoruz. evliliğin oyun olmadığını anlarlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: qedo

evlilik sozlesmesi diye birsey var...

sözleşme sadece mal paylaşımında işe yarıyor, nafakayı her türlü alıyorlar
  • Nafakadan içeri gireceksen bari kadına kezzap at, jilet at aldığın cezanın hakkını ver. Senden nafaka alsa kaç yazar yüzüne iğrenerek bakmayan bir insan bulamazsın.
  • biz erkekler çok ezildik hakkımızı aramalıyız.

• adem baba
    yaktın bizi adem baba.

herşey seninle başladı.
  • Meşhur tv programlarında avukatlar cayır cayır ananızın sütü gibi helal diyerek överse olacağı budur.

Kadın erkek eşit ama nafakaya gelince akan sular durur.

Çocuk olsa bile sadece çocuga nafaka vermek icap eder. Gitsin anası hayatını kazansın ben neden bakmak zorundayım ki.

Hadi onuda geçtim ulan tekrar evlensen çoluk çocugun olsa kime para yetjştireceksin.

Kimse evlenmesin açık ve net

• quote:

Orijinalden alıntı: Freakk

quote:

Orijinalden alıntı: qedo

evlilik sozlesmesi diye birsey var...

sözleşme sadece mal paylaşımında işe yarıyor, nafakayı her türlü alıyorlar

bunu bilmiyordum..

gerci sozlesmeye eklenebilitesi vardır ...
  • qedo kullanıcısına yanıt
    yok nafaka eklenmiyor,evlilik sözleşmesi sadece evlilik içerisinde alınan malları kapsar,tazminat ve nafakayı etkilemez

• '1 litre süt için inek beslemek'

Manyak mısınız olum? Bu ne demek böyle?

Boşanmayı, boşandıktan sonra nafaka ödemeyi düşünen 20li yaşlarında bir insan canlandırmaya çalışıyorum, canlanmıyor kafamda. Olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIGERSHARK

Eğer ortada bir çocuk yok ise nafaka bağlanmamalı diye düşünüyorum çocuk var ise nafaka anaya değil çocuğa bağlanmalı

Kadın gitsin çalışsın sonuçta Anayasaya göre her kez eşit her kez bir birey

Avukatım, hukuki bir yorum yapayım dedim. Şu mesajı okudum gidiyorum. Kör oldum kör. Yeni bir akım yaratmışsın imla hatalarında. Tebrik ediyorum her babayiğide nasip olmaz.

• Hakim sadece nafaka vermekle değil 15 günlük evliliği bitirmeklede suçlu..15 günlük evli insanları kafana göre boşayamazsın arkadaş..Her başvuranı boşuyacaksın diye bir şey yok.Çok büyük bir sebep olur anca öyle boşarsın..Ortada adam gibi sebep te yok..Bu kadın sgk lı işede girmez nafakam düşmesin diye..

Ulan ne insanlar var ya..Ne kadınlar tanıyorum ölen babasının maaşını alabilmek için eşinde boşanıp yine birlikte yaşayan..Devlet bu tarz vampir kadınlara müdahale etmesi lazım.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.