Şimdi Ara

15 Euro ile oyun seçimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 15 euro itunes kart hediye edildi. Yükledim ama zaten çoğu oyunu yükledim yılbaşı indirimi zamanında. Atsam atılmıyor satsam satılmıyor. Şimdi 5-10 tane yamuk yumuk oyun yükleyeceğime 1 tane tam bir oyun yükleyim de olsun bitsin diyorum. Fiyatlar korkunç ama 6 Euro'ya satılan ne çöp oyunlar var.
    FF: Tactics
    FF: V
    Walking Dead Full Episode Pack
    Wolf Amoung Us

Bir de Android'e FF 6 çıkmış onu mu beklesem ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• https://itunes.apple.com/tr/app/warhammer-quest/id573516833?mt=8

Warhammer Quest bence güzel ve değer bir oyun seversen bu tarzı niye olmasın.

• gun kullanıcısına yanıt
    Tam olarak 90 derecelik açı hoşuma gitmedi ve gerçekten telefon için yapılan hiç bir oyuna sempatim yok yani çok çok süper de olsa mutlaka bir eksiği oluyor.Çok övülen sadece IOS'da olan Oceanhorn indirdim zar zor oynuyorum.

• final fantasylerin sanat tasarımı berbat telofonda . eski oyunların sprtilerini silip atmışlar gamemaker ile yapılmış çirkin görüntüler var.

bana sorarsan iphone özel yapılan oyunları al derim . bazı portlar güzel
    misal crazy taxi çok güzel port edilmiş acayip zevkli hem kontrol vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

final fantasylerin sanat tasarımı berbat telofonda . eski oyunların sprtilerini silip atmışlar gamemaker ile yapılmış çirkin görüntüler var.

bana sorarsan iphone özel yapılan oyunları al derim . bazı portlar güzel
    misal crazy taxi çok güzel port edilmiş acayip zevkli hem kontrol vs

FF 1'den 4'e kadarki oyunlarında oyun içi tasarımları rezalet bir 3D tasarım yapmışlar. Fakat ve 5 ve 6(android),ya bakmanızı öneririm o eski çizgiye geri dönmüşler.

• Çok sağlam bir oyun arıyorsan oceanhorn al derdim fakat almışsın zaten. Neden zar zor oynadıgını sorabilir miyim? :) ipad3'de gayet rahat oynadım ben. Onun dışında gta3, vice city, san andreas, max payne, infinity blade serisi gibi bir sürü sağlam oyun önerebilirim
  • Vice city al derim , ben aldım. Çok hoşuma gidiyor steamdan da almıştım . Tek eksiği çömelme yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alondate

Çok sağlam bir oyun arıyorsan oceanhorn al derdim fakat almışsın zaten. Neden zar zor oynadıgını sorabilir miyim? :) ipad3'de gayet rahat oynadım ben. Onun dışında gta3, vice city, san andreas, max payne, infinity blade serisi gibi bir sürü sağlam oyun önerebilirim

Evet aslında grafikleri ve performansı iyi ayrıca oynanabilirlik de fena değil ama çığu Aman ne yöne gideceğimi bulamadım ve biraz ara verdim. Aslında baya bi Zelda'ya benzetmişler fena olmamış. Ama asla FF gibi oyunlarla karşılaştırmam. Aslında gözümü karartıp FF:Tactics alacaktım ama PSP almaya karar verdiğim için onu PSP'ye sakladım ve ayrıca 4" ekranı da desteklemiyor.

• Atamıyorsanız Gta sandreas alıp bana hediye edebilirsiniz.
    Oyun güzel gözüküyor bence alabilirsiniz.
  • Modern Combat 4: Zero Hour al kafan rahat etsin, tabi kasmayacaksa
  • Tamam beyler uplamayın 25pp ile sorun ortadan kalktı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.