Şimdi Ara

15 dk uygulaması kalkmamış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sınav saati 10:15 ,uygulamayı hani kaldırmışlardı yine geç başlıcak yine ağlıyanlar olucak
    Sonuçta başlamasına 15 dk var ya da bazı bakan sucukları geç girebilecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ağlayanlar her zaman olur. Sen sınavı 12de yap yine giremeyenler olacak. Ben kodlamayı yapmışım sınav başlayacak neden adam sınıfa koştur koştur girip dikkatimi dağıtsın ki? Siyasi düşünmeyi bırakıp mantıklı bakmak lazım.

• Bide bu kadar önemli bi sınava geç kalabilecek insan zaten sınavda en fazla ne yapabilir ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DefuseHostage

Bide bu kadar önemli bi sınava geç kalabilecek insan zaten sınavda en fazla ne yapabilir ki ?
    Böyle saçma bakış açısı yok abi adam trafiğe takıldı vs kaza oldu elinde olan bir şey mi?
  • EfsaneMan E kullanıcısına yanıt
    Trafik bi ona yok ki 1 saat önce çık 2 saat önce çık hayatında kaç kere sınava giriyosun. Birde kaza yapsan o 15dk seni kurtarmaz zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: DefuseHostage

Trafik bi ona yok ki 1 saat önce çık 2 saat önce çık hayatında kaç kere sınava giriyosun. Birde kaza yapsan o 15dk seni kurtarmaz zaten.
    Devam bu kafayla keyfi geç kalan var haklısın da herkes bilerek geç kalmıyor demek istediğim durum bu.
    e sana kalsa isteyen istediği saatte girsin o zaman. kimisi de 2 saatlik trafiğe takılıyor. öyle iş mi olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mithrandir.

e sana kalsa isteyen istediği saatte girsin o zaman. kimisi de 2 saatlik trafiğe takılıyor. öyle iş mi olur?
    Hocam o kadar da değil de .Geçen sene giremeyen girmedi.Alan okullar oldu haksızlık olmadı mı ?
    haksızlık olmuş olabilir ben ona bir şey demiyorum. eğer dediğin gibi 15 dakika geç gelenleri alsalar 30 dakika geç kalanlar bizi niye almıyorsunuz diyecek onları alsan 1 saat geç kalanlar ağlayacak. bu işin sınırı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mithrandir.

haksızlık olmuş olabilir ben ona bir şey demiyorum. eğer dediğin gibi 15 dakika geç gelenleri alsalar 30 dakika geç kalanlar bizi niye almıyorsunuz diyecek onları alsan 1 saat geç kalanlar ağlayacak. bu işin sınırı yok.
    30 dakika kalanlar alınmıyor ki zaten sınır koymuşlar boşa çaba yani.
  • O gün başbakan bursaya gidecekti bazı yollar kapatılmıştı o yüzden geç kalan bir arkadaşım var,ancak kaç dakika geç kaldı bilmiyorum.Şimdiye kadar duyduğum tek mazereti olan 15 dakika mağduru

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.