Şimdi Ara

15. DH Şarkı Yarışması (Kazanan: Dorukhansn) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
3
Favori
5.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr.Lonely

quote:

Orijinalden alıntı: C@RtHeR

lonely mesajı mı bekledin dostum

Tebrik ederim.

teşekkürler tüm finalistleri bende tebrik ediyorum herkese başarılar

•  15. DH Şarkı Yarışması (Kazanan: Dorukhansn)

5 dakika içerisinde 2. yarı final finalistlerine başlayacağız.
  • Hsyseven ben yarışmadan puanım çekildi beni temsil et sen hocam nasıl olsa resistance daha iyi ss den

15. DH Şarkı Yarışması (Kazanan: Dorukhansn)

Final şarkıları random.org sıralamasıyla yarın akşam konu üzerinde yayınlanacak.
    Yarı final puan tablosu, final puan tablosuyla birlikte final sonuçlarıyla beraber yayınlanacaktır.

Finale çıkan herkesi tebrik ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: pirefokkes

Hocam, final hayırlı olsun
  • Geçen yarışmada finale çıkamamıştım. Bu yarışmada yine finaldeyim. Güzel şarkılar var ama yarı finalde 12 şarkıdan 10'una puan vermek zor oluyor. puan vereceğimiz şarkı sayısını azaltsak bence daha iyi olur en azından yarı final için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reojuve -- 9 Mart 2013; 23:11:36 >
  • oha lan finaldeyim hemde mj de cikmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reojuve

Geçen yarışmada finale çıkamamıştım. Bu yarışmada yine finaldeyim. Güzel şarkılar var ama yarı finalde 12 şarkıdan 10'una puan vermek zor oluyor. puan vereceğimiz şarkı sayısını azaltsak bence daha iyi olur en azından yarı final için.

Ben de senin gibi düşünüyorum oylama konusunda. Tek yarı final sistemine dönmek nasıl olur?
  • quote:

quote:

Geçen yarışmada finale çıkamamıştım. Bu yarışmada yine finaldeyim. Güzel şarkılar var ama yarı finalde 12 şarkıdan 10'una puan vermek zor oluyor. puan vereceğimiz şarkı sayısını azaltsak bence daha iyi olur en azından yarı final için.

Ben de senin gibi düşünüyorum oylama konusunda. Tek yarı final sistemine dönmek nasıl olur?

Bende sizler gibi düşünüyorum, sevmediğim bir şarkıya oy vermek zorunda kalıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Tek yarıfinal mantıksız oluyor. Yarıfinalde daha çok kişinin elenmesi gerekiyor. Finale 12 kişi çıkacak şekilde mesela.
  • Bence yarı final yapmayalım. Hem 2 hafta bekliyoruz, hemde 24 kişiden fazla adamla final yaptığımız zamanlar oldu.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.