Şimdi Ara

15 dakika sonra almaya gidiyorum!!! acil yardım lütfen!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 15 dk. sonra laptop almaya gidecegim ama hala emin değilim.

Asus F50SV266DV mi?
    Samsung R522-XS04TR mi?

Asus un işlemcisi çok iyi ama ekran kartından emin değilim. Oyunlarda sorun çıkarır mı?
    işlemcisi bunu telafi eder mi?

Samsung un ise ATI ekran kartını tavsiye ediyorlar ama işlemcisi düşük?

Lütfen yardım????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silver555 -- 28 Haziran 2009; 20:48:48 >

• Samsungun ekran kartı gayet iyi.
    Ama işlemci +ekranboyutu + sayısal klavye yönünden asus derim.
    Ama Mevlam kimseyi Asus servise düşürmesin
  • Konuyu açan arkadaş ne yaptınız aldınız mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: silver555

Arkadaşlar 15 dk. sonra laptop almaya gidecegim ama hala emin değilim.

Asus F50SV266DV mi?
    Samsung R522-XS04TR mi?

Asus un işlemcisi çok iyi ama ekran kartından emin değilim. Oyunlarda sorun çıkarır mı?

Lütfen yardım????

Ben de SAMSUNG R520 aldım. eğer almasaydım kesin bu fiyata BİMESK ten O ASUS u alırdım.. nedeni ben çok fazla oyun oynamıyorum o nedenle ekrankartı çok önemli değil ki zaten ASUS un ekran kartı bence kötü değil bütün oyunlarıda kaldırır diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _bertuğ_ -- 28 Haziran 2009; 21:21:43 >
  • arkadaşlar R520 ile 522'nin farkı nedir tam olarak ? bu aralar almayı düşünüyorum, sizce hangisini almalıyım ?
  • r 520 ile r 522 nin işlemci ve hard disk farkı var.birde işletim sistemi farklı.donanımsal olarak r 522 yarım adım önde.r 522nin hardiski ve işlemcisi r 520den yüksek işlemci farkı çok az . fakat r 522 ide vista home basic var.r 520 de ise vista home premium.burda devreye win 7 ye upgrade olayı giriyor.burada r 522 win 7 ye ücretsiz geçemeyecek home basic olduğu için.o yüzden r 520 yarım adım geride iken 1 adım öne geçti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patronas -- 28 Haziran 2009; 23:17:29 >
  • samsung almanı tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: chiller

quote:

Orjinalden alıntı: silver555

Arkadaşlar 15 dk. sonra laptop almaya gidecegim ama hala emin değilim.

Asus F50SV266DV mi?
    Samsung R522-XS04TR mi?

Lütfen yardım????

Ben de SAMSUNG R520 aldım. eğer almasaydım kesin bu fiyata BİMESK ten O ASUS u alırdım.. nedeni ben çok fazla oyun oynamıyorum o nedenle ekrankartı çok önemli değil ki zaten ASUS un ekran kartı bence kötü değil bütün oyunlarıda kaldırır diye düşünüyorum.

Bende öyle yaptım arkadaşım Asus un siparişini verdim. Ellerinde yokmuş, ama çarşambaya geliyor

quote:

Orjinalden alıntı: syruse

samsung almanı tavsiye ederim

mesajlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar...

• Arkadaşım insan bari 1 gün önce falan yazar. 15 dakka sonra alıyorum ne alayım biraz saçma bir konu başlığı olmuş
  • Hey Allahım, madem saçma siz niye yazıyorsunuz ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.