Şimdi Ara

15 bin tlye amsterdama gidilir mi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • millet bin euroya avrupada 3 4 ülke geziyor. nereye mümkün değil lol

• •Acharad kullanıcısına yanıt

hocam siz oralardasınız galiba

nasıl yaşanır mı, şimdi düşünmüyorum da aklımda hollanda belçika civarlarına kapağı atmak var

• gavuroglan kullanıcısına yanıt
    Ben Hamburg’dayım . Hollanda ve Belçika gerçekten çok refah ülkeler. Hatta Almanya’dan daha iyi . Yani üstde arkadaşın dediği gibi 1000 euro ile 2-3 ülke gezersin gelirsin . Hatta 1 tane ülkeyi dolu dolu gezeyim dersen koy 500-600 euro cebine git 1 hafta takıl istediğin ülkede .
  • •Acharad kullanıcısına yanıt

eyw hocam 15 bin tlye amsterdama gidilir mi 

• Aç youtubedan amsterdam walking yaz izle. 15 BİN TLyi car cur etme onlar için 1.000 dolar ufak para bizim için büyük para.

• Arnavut zühtü kullanıcısına yanıt
    Gelir kaynagi da olabilir bakis acisi...
  • Gidilir tabi, hostelde vs kalirsin o para seyahat icin gozden cikaracagin paraysa hic sorun degil. Surekli restorana gitmezsin marketten sandvic malzemeleri vs alirsin ne olacak bizde oyle yaptik Irlanda da, yoksa tek ogune 40-50 euro da gomebilirdik.

• O paraya kaç litre veya kaç kilo zeytinyağı alınır tahayyül edebiliyor musun :p

• inonu88 kullanıcısına yanıt

cok haklısın

• Ben 2 sene önce gitmiştim, otel hariç. Ulaşım yeme içme takılma falan 200 euro harcadım, hemen hemen istediğim her şeyi yaptım.

Buna 20 euro vermiştim hatta hiç unutmam

15 bin tlye amsterdama gidilir mi
  • Ay sonunda Hampton By Hilton Amsterdam Arena Boulevard' da 4 gece konaklayacağım için Akbank' tan faizsiz masrafsız 12 ay vadeli 7500 TL kredi çektim...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.