Şimdi Ara

15 bin İsrail askeri sabahın erken saatlerinden itibaren Kudüs'u kuşattı. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
3.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hahaha iyi olmuş araplara nerde bizim arap seviciler akpliler nerde en iyi arap ölü arap
  • Dinini bile kendi dilinde yaşayamayan, arapların örf adet ve dillerini benimsemiş bir toplum olduk. Sorsan namaz kılanların %90'ı namaz kılarken okuduğu duanın anlamını bile bilmez. Ezberlemiş okuyor işte. Araplar müslümanlık ile Türk içine çok akıllıca empoze ettiler kendilerini. Daha onlar birbirlerini sevmezken biz burda arap toprakları için bi tarafımızı yırtıyoruz.. Çok seviyorsan git reisinin yanına sana bir gemi ayarlasın Filistin'e götür. Ama İsrail gelir vurursa sizi reis sizi tanımıyor onu söyleyim. Mavi Marmara için önce "onları oraya ben gönderdim" diyip sonra da "giderken dönemin başbakanına mı sordular" dedi. Siz de ağzınızı açıp adama bir de başkanlık sistemi hediye ettiniz. Zavallı bile değilsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bizans Kargası

Empati yapın akpliler.Siz ayasofyayı cami yapalım derken iyiydi ama.Kutsallarınıza dokunulmasın istiyorsanız başkalarınınkine de dokunmayacaksınız!!1!!

Ama ayasofya bizim için de kutsal.Akplisiyle hdplisi ile alakalı durum değil.Fatih Sultan Mehmet`in Hz Muhammed(sav)`in Hadis-i Şerifindeki o büyük komutan olduğunu biliyoruz.Ve bu adam diyor ben burayı camiye çevirdim.Benim üstüme burayı müzeye çeviren,yardım eden, vesile olan olursa çok büyük günah içindedirler,Allah`ın laneti onların üzerine olsun diyor.Mescid-i Aksa`da ise Yahudiler`in kutsal bir şeyi yok.Ağlama duvarı dedikleri bir şey var bu da zaten sanki kutsalmış gibi göstermek istediikleri için.Son 15 yılda ortaya çıkan bir şey.

Sadece muhalefet olayım,eziyim bunu + versin bana tüm yandaşlarım diye yorum yapmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: korkak_adam

İsrail bizim müttefikimiz hem kalben hem kadren.

Yıldız'ın sönmesin İsrail.

Adam iyi trollemiş

• AnqelTR kullanıcısına yanıt
    tarih hocana selam öncelikle

mescidi aksadan önce orada yahudilerin tapınağı vardı yıkıldı inşa edildi yıkıldı derken arap müslümanlar kılıç zoruyla orayı bizanstan aldı sonra mescidi aksa inşa edildi yani yahudilerin orada ne kutsalı var dersen yüksek sesle sana arkalarıyla gülerler mescidi aksanın olduğu yer tapınağın bulunduğu alandadır ve kutsaldır işin ezikliği çoğu yahudi olan peygamberleri kendinizin peygamberi diye kabul ediyorsunuz yauhdi isimlerini türkçeleştirip çocuklarınıza koyuyorsunuz örnek:joseph yusuf ezekiel zekeriya solomon:süleyman david:davut moses:musa sonra yahudilere sövüyorsunuz o da ayrı bir komedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The SATANİST -- 22 Temmuz 2017; 11:34:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The SATANİST

mescidi aksadan önce orada yahudilerin tapınağı vardı yıkıldı inşa edildi yıkıldı derken arap müslümanlar kılıç zoruyla orayı bizanstan aldı sonra mescidi aksa inşa edildi yani yahudilerin orada ne kutsalı var dersen yüksek sesle sana arkalarıyla gülerler mescidi aksanın olduğu yer tapınağın bulunduğu alandadır ve kutsaldır işin ezikliği çoğu yahudi olan peygamberleri kendinizin peygamberi diye kabul ediyorsunuz yauhdi isimlerini türkçeleştirip çocuklarınıza koyuyorsunuz örnek:joseph yusuf ezekiel zekeriya solomon:süleyman david:davut moses:musa sonra yahudilere sövüyorsunuz o da ayrı bir komedi

Ben yahudilere sövmem,israile söverim.

İnsanlığın geçmişteki peygamberleri onlar.Koyarız bunda bişey yok.

Mescid-i Aksa şu anda müslümanlar için kutsal.Bi kiliseye sinagoga yapılan böyle bi hareketi hiçbir müslüman devletinde göremezsin.Arapları çok sevdiğimden değil,ama israil kendi oyununu kendi kurallarına göre oynamaya çalışıyor amaçları farklı bu konuda bi bütünleşelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnqelTR

quote:

Orijinalden alıntı: The SATANİST

Ben yahudilere sövmem,israile söverim.

İnsanlığın geçmişteki peygamberleri onlar.Koyarız bunda bişey yok.

Mescid-i Aksa şu anda müslümanlar için kutsal.Bi kiliseye sinagoga yapılan böyle bi hareketi hiçbir müslüman devletinde göremezsin.Arapları çok sevdiğimden değil,ama israil kendi oyununu kendi kurallarına göre oynamaya çalışıyor amaçları farklı bu konuda bi bütünleşelim.

israile sövünce otomatikman yahudilerede sövüyorsun israil yahudi devletidir türkiye nasıl türk devletiyse israilde yahudidir

insanlığın değil yahudilerin

mescidi aksa yahudiler içinde kutsal onun altında tapınak kalıntıları var

madem hiç bir müslüman devletinde göremem derken

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/786142/Alperen_Ocaklari_ndan_sinagoga_tasli_saldiri.html

https://tr.wikipedia.org/wiki/2003_%C4%B0stanbul_sald%C4%B1r%C4%B1lar%C4%B1

filistindeki saldıralı anlatmama gerek yok

israil tabi kendi kurallarınca oynayacak onun devleti sonuçta

• İnancını biimiyorum,bana göre diyeyim şu an yeryüzündeki insanların peygamberi nasıl Hz Muhammed(sav) ise o zaman da Hz Musa,Hz Yusuf idi.

İsrail Devleti ve politikalarına demek istedim,nice yahudiler vardır senden benden iyidir,bilemeyiz.

Halk yapabilir,provoke edilebilir,ülke kötü gösterilebilir ama Türkiye Cumhuriyeti bir kiliseye böyle bir uygulama yapmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnqelTR

İnancını biimiyorum,bana göre diyeyim şu an yeryüzündeki insanların peygamberi nasıl Hz Muhammed(sav) ise o zaman da Hz Musa,Hz Yusuf idi.

İsrail Devleti ve politikalarına demek istedim,nice yahudiler vardır senden benden iyidir,bilemeyiz.

Halk yapabilir,provoke edilebilir,ülke kötü gösterilebilir ama Türkiye Cumhuriyeti bir kiliseye böyle bir uygulama yapmaz.

muhammed yeryüzündeki insanların değil müslümanların peygamberidir

israil devleti politika demek istedim diyorsun şimdide

sinagogdan kiliseyemi geçtik hadi geçelim oradanda jedi tapınaklarına geçeriz

https://tr.wikipedia.org/wiki/6-7_Eyl%C3%BCl_Olaylar%C4%B1

• Simdi magdur edebiyati tamam da zamaninda biz yardim edelim dedigimizde yok istemezuk deyip araplari yardima cagirmislardi.

Banane ki simdi ? Elin nankorleriyle mi ugrasacaz baska isimiz mi kalmadi ?

Isin garibi araplarin hepsi suan bize ihanetlerinin bedelini oduyor .
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.