Şimdi Ara

15 bin İsrail askeri sabahın erken saatlerinden itibaren Kudüs'u kuşattı.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
3.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 15 bin İsrail askeri sabahın erken saatlerinden itibaren Kudüs'u kuşattı.https://twitter.com/Alptekin_D/status/888314222492487680

#فلسطين_المحتلة: مدير مكتب الميادين في فلسطين المحتلة: 15 الف جندي إسرائيلي يحاصرون مدينة القدس منذ ساعات الصباح الأولىhttps://twitter.com/AlMayadeenLive/status/888312509073170432

• İsrail bizim müttefikimiz hem kalben hem kadren.

Yıldız'ın sönmesin İsrail.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hicbir arap ulkesi ses cikarmiyor bizim sesimiz cikiyor dunde rte telefon acmis israile .bosuna acmis oldu telefonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9600_G_T -- 21 Temmuz 2017; 12:48:50 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: REV0

Bilegine, M4une Merkava'na kuvvet Israil.

Biz su Araplara gunlerini gosteremedik, icimize girdiler, devleti ele gecirdiler.

100 sene once sahra hastanelerinde yarali osmanli askerlerini sunguden geciren col farelerine gunlerini goster.

Amin.

Dostum taraf tutmamal gerek ne arabı ne yahudisi bizi bağlamaz

• Bir gün herked fetöcü olacak demiştim.

Bugünün şanslı kişisi revo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktayakgoz -- 21 Temmuz 2017; 12:56:23 >
  • Kudüs İsrailin başkenti zaten
  • REV0 R kullanıcısına yanıt
    Boşver hocam kime ne anlatıyorsun.

Onlar emirle hreket ederler. israili protesto et derler ederler. Katara asker gider filistine gelince anca bıdı bıdı. One minut diyene kadar gönder asker.

Gerçi biz ne yazarsak yazalım onlar yine işine geldiklerini yazacak.

• Bu haberi yapan zihniyet polis uyusturucu operasyonu yaptiginda polis istanbulu isgal etti de der.

Adamin kendi topragi orasi. Guvenlik uygulamasi yapiyorlardir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araplardan hic haz etmemekle beraber bazilarinin israili neden destekledigini hic anlamiyorum.Cidden israil tum filistini ele gecirse ne olacak yani ? Israil bugun turkiyenin guneyinde ve suriyenin kuzeyinde kurulacak kurt devletinin en buyuk destekcisidir.Hala bunu anlamayanlar israili bizim muttefikimiz diyenler bir de bunu dusunmuyorlar mi ? Israil bolgedeki tum dusmanlarini saf disi birakti ve artik onundeki tek engel Iran ve Turkiye , ve zayif noktalarimizi da cok iyi biliyorlar.

• Empati yapın akpliler.Siz ayasofyayı cami yapalım derken iyiydi ama.Kutsallarınıza dokunulmasın istiyorsanız başkalarınınkine de dokunmayacaksınız!!1!!
  • Nerde arap orda olay

• Kabul edin veya etmeyin ama orası israil toprağıdır

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: haydarali34

quote:

Bilegine, M4une Merkava'na kuvvet Israil.

Biz su Araplara gunlerini gosteremedik, icimize girdiler, devleti ele gecirdiler.

100 sene once sahra hastanelerinde yarali osmanli askerlerini sunguden geciren col farelerine gunlerini goster.

Amin.

FETÖ uşağı olduğun tescillendi bu mesajınla klavyede Türkçe olmadığına göre Pensilvanyadan yazıyorsun

Su an disaridayim o yuzden seni atlamisim ozur.

Bak cocuk sen daha babada sperm annede ovulo iken ben fetoculeri de gordum, erbakancilari da gordum, nurculari da gordum. 3unu de tanidim, izledim, ne halt yediklerini yakindan tecrube ettim.

Senin dune kadar hocaefendi dediklerin, dershanelerine girmek icin 50 takla attigin guruh beni davet ettiginde, ataturku hatirlatip hadi yallah demis bir insanim.

Egilmedim bukulmedim, alcidan el opmedim, sumuklu mendil saklamadim. Belki de bu yuzden hava kuvvetlerine giremedim, olsun biz bu ulkeyi sizin gibi milletin ditina koymak icin sevmedik.

Sen bu forumda bana fetocu diyecek kalibrede adam da insan da degilsin, midenin o kadar genis oldugunu da tahmin etmiyorum. Mecazet kutlesi denir senin gibilere, yasin yetmezse tdk sozlugunden ara bul ne demek oldugunu.

Sana cevap atiyorsam, seni bir seyden saydigimdan degil diger uyeler hatiri icin.

Hadi simdi, hangi alciyi opeceksen op.

Fetoşun hain olduğunu öğrenene kadar onunla işin olmamış hain olduğu ortaya çıkınca kapısında köle olmuşsun
  • İsrail ile yapılan 8 maddelik anlaşma sonrası filitinin satıldıgını hala göremeyen ak kitle.Boşuna yırtınıyorsunuz ümmetin lideri kime hizmet ettigi belli.
  • Danişmend Gazi D kullanıcısına yanıt
    ermeni soykırımını tanıyıp osmanlıya baş kaldırdıkları günü kutlayan tipler okulumuza exchange geliyorlardı yemin ederim sizin arap aşıklarının çeyreği düşünmüyor adamlar ülkelerini çingene gibi günü kurtarıyor filistinliler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Danişmend Gazi

Müslüman mısın bilmiyorum o yüzden 2 farklı yorum yazacağım

Müslümansan eğer
    Bir kavme duyduğun kinden ötürü müslümanların ilk kıblesinin kuşatılmasını ayakta alkışlayacak kadar yozlaşmışsın 100 yıl önce adını bile bilmediği dedesinin ihanetini 100 yıl sonraki çocuklara kesecek kadar ahmaklaşmışsın

Müslüman değilsen
    Küdüs meselesi seni alakadar etmez şarabını yudumla işine bak 100 yıl önce adını bile bilmediği dedesinin ihanetin faturasını 100 yıl sonraki çocuklara kesmek anca böyle bir zihniyete yakışırdı

1938 chpsinim yaptiklarini 15 senedir bagira bagir soyleyen soz degilmisiniz ?

Ermenilerin yaptigi katliamlari hatirlatip "afedersiniz bana ermeni dediler" diyen siz degilmisiniz ?

80 kusur sene once almanlarin yaptigi soykirima ithafen, nazi artigi diyen siz degilmisiniz ?

Basiniz sIkIsInca yahudilere, "sizi ispanyadan biz kurtardik" diyen siz degilmisiniz ?

80 yil once bir grubun yaptigi soykirimi tum halka mal edeeken, 500 yil once tirnagi bile olamayacaginiz suleymanin yaptigini ustunuze alirken sorun yok, ben araplarin 100 yil once yedigi naneden bahsederken sorun mu oluyor ?

Yalancisiniz.

Ikiyuzlusunuz.

Hipokritsiniz.

Hos dune kadar fetonun sumuklu mendillerini saklayip bugun feto feto diyenlerden cok da fazlasini beklememek lazim.

• gangsta5959 G kullanıcısına yanıt
    REV0 R kullanıcısına yanıt
    @gangsta5959 ayrıca konuyu inceleyen arkadaşlara arapçılıkla ümmetçilik arasındaki farkı yazayım
    arapçılık yapan biri ateist bir Arabı müslüman bir Türkün önünde görür
    türkçülük yapan biride ateist bir Türkü müslüman bir Arabın önünde görür

ümmetçi bir şahıs müslüman bir Türk'ü ateist bir araba tercih eder
    @REV0

"1938 chpsinim yaptiklarini 15 senedir bagira bagir soyleyen soz degilmisiniz ?"

Bakın tarih tartışmalarında yada ideoloji tartışmalarında geçmişten örnek vermek doğru 1940 chpsi eğer parti vizyonunu değiştirmediyse bugün iktidara gelse aynı şeyleri yapmayacağının garantisini veremeyiz günümüz ile bağlantılı olduğu için bu örneği tartışmalarda vermek doğru ama filistinli arap çocukların atalarının işlediği suçtan dolayı cezalandırılması gerektiğini savunmanın günümüzle bir bağlantısını bulamıyorum

"Ermenilerin yaptigi katliamlari hatirlatip "afedersiniz bana ermeni dediler" diyen siz degilmisiniz ?"

Orada hem ermeni ırkını aşağılamak hemde erdoğanı aşağılamak maksadı içerdiği için öyle bir kelime etmiş yoksa müslüman ermenileri veyahut zalim bölücü olmayan ermeniler milleti sadıkadır

"80 kusur sene once almanlarin yaptigi soykirima ithafen, nazi artigi diyen siz degilmisiniz ?"

Can Dündar bey siz misiniz klavyenin başındaki ? Kanınıza dokundu heralde almanlara nazi demesi neyse konumuz bu değil nazi bir ideolojidir nazi ideolojisine benzer hareketlerde bulunursanız böyle sözler işitirsiniz konumuzla alakası yok

"Basiniz sIkIsInca yahudilere, "sizi ispanyadan biz kurtardik" diyen siz degilmisiniz ?"

Atalarınızı biz kurtardık torunlar olarak vefanız bu mu ? diye tepki göstermek gayet doğal bir şey burada bir gariplik sezemiyorum

"80 yil once bir grubun yaptigi soykirimi tum halka mal edeeken, 500 yil once tirnagi bile olamayacaginiz suleymanin yaptigini ustunuze alirken sorun yok, ben araplarin 100 yil once yedigi naneden bahsederken sorun mu oluyor ? "

Sultan süleyman han hazretleri benim değer verdiğim tarihi bir kişiliktir onun yaptıklarını üstüme alınmıyorum yaptıkları ile gurur duyuyorum Allah bu millete tekrar onun gibi ferasetli liderler versin diye dua ediyorum

Fetö meselesine gelince 2013 haziranına kadar Ak Partili değildim Ak Parti ile fetönün arası ne zaman bozulma kıvılcımları gösterdi(dersane meselesi,mit krizi vs.)o süreçten sonra Ak Partili oldum iftira atmadan önce itidalli olmanızı yalancı ikiyüzlü vb. hakaretlerinizi size geri iade ettiğimi bildirmek istiyorum

iyi forumlar
  • quote:

Müslüman mısın bilmiyorum o yüzden 2 farklı yorum yazacağım

Müslümansan eğer
    Bir kavme duyduğun kinden ötürü müslümanların ilk kıblesinin kuşatılmasını ayakta alkışlayacak kadar yozlaşmışsın 100 yıl önce adını bile bilmediği dedesinin ihanetini 100 yıl sonraki çocuklara kesecek kadar ahmaklaşmışsın

Müslüman değilsen
    Küdüs meselesi seni alakadar etmez şarabını yudumla işine bak 100 yıl önce adını bile bilmediği dedesinin ihanetin faturasını 100 yıl sonraki çocuklara kesmek anca böyle bir zihniyete yakışırdı

Senin zihniyetinle bakarsak orayı israilin sinagog haline çevirmesi gerekir. Siz bir toprağı alınca en büyük dini yapıyı camiye çevirmiyor musunuz? Onların yerinde olsam hemen minaresini yıkar bina tepesine davut yıldızını takardım.
  • Danişmend Gazi D kullanıcısına yanıt
    ateist adam neden arapçılık yapsın islam diye gösterilen zaten arap milliyetçiliği ben hadislere inanmıyorum ve arapların bizi sırtımızdan vurduğunu düşünüyorum açık net mescidi aksa benim için değerli değil yıkık dökük gösterişsiz olsun mescid olsun yoksa binaya bi kutsallık vermek putlaştırmak saçma diyceksin ki orası filistinin toprağı falan filan satmasaydı dedeleri dedesi babası düşünmemiş ben mi düşüncem
  • quote:

@gangsta5959 ayrıca konuyu inceleyen arkadaşlara arapçılıkla ümmetçilik arasındaki farkı yazayım
    arapçılık yapan biri ateist bir Arabı müslüman bir Türkün önünde görür
    türkçülük yapan biride ateist bir Türkü müslüman bir Arabın önünde görür

ümmetçi bir şahıs müslüman bir Türk'ü ateist bir araba tercih eder
    @REV0

"1938 chpsinim yaptiklarini 15 senedir bagira bagir soyleyen soz degilmisiniz ?"

Bakın tarih tartışmalarında yada ideoloji tartışmalarında geçmişten örnek vermek doğru 1940 chpsi eğer parti vizyonunu değiştirmediyse bugün iktidara gelse aynı şeyleri yapmayacağının garantisini veremeyiz günümüz ile bağlantılı olduğu için bu örneği tartışmalarda vermek doğru ama filistinli arap çocukların atalarının işlediği suçtan dolayı cezalandırılması gerektiğini savunmanın günümüzle bir bağlantısını bulamıyorum

"Ermenilerin yaptigi katliamlari hatirlatip "afedersiniz bana ermeni dediler" diyen siz degilmisiniz ?"

Orada hem ermeni ırkını aşağılamak hemde erdoğanı aşağılamak maksadı içerdiği için öyle bir kelime etmiş yoksa müslüman ermenileri veyahut zalim bölücü olmayan ermeniler milleti sadıkadır

"80 kusur sene once almanlarin yaptigi soykirima ithafen, nazi artigi diyen siz degilmisiniz ?"

Can Dündar bey siz misiniz klavyenin başındaki ? Kanınıza dokundu heralde almanlara nazi demesi neyse konumuz bu değil nazi bir ideolojidir nazi ideolojisine benzer hareketlerde bulunursanız böyle sözler işitirsiniz konumuzla alakası yok

"Basiniz sIkIsInca yahudilere, "sizi ispanyadan biz kurtardik" diyen siz degilmisiniz ?"

Atalarınızı biz kurtardık torunlar olarak vefanız bu mu ? diye tepki göstermek gayet doğal bir şey burada bir gariplik sezemiyorum

"80 yil once bir grubun yaptigi soykirimi tum halka mal edeeken, 500 yil once tirnagi bile olamayacaginiz suleymanin yaptigini ustunuze alirken sorun yok, ben araplarin 100 yil once yedigi naneden bahsederken sorun mu oluyor ? "

Sultan süleyman han hazretleri benim değer verdiğim tarihi bir kişiliktir onun yaptıklarını üstüme alınmıyorum yaptıkları ile gurur duyuyorum Allah bu millete tekrar onun gibi ferasetli liderler versin diye dua ediyorum

Fetö meselesine gelince 2013 haziranına kadar Ak Partili değildim Ak Parti ile fetönün arası ne zaman bozulma kıvılcımları gösterdi(dersane meselesi,mit krizi vs.)o süreçten sonra Ak Partili oldum iftira atmadan önce itidalli olmanızı yalancı ikiyüzlü vb. hakaretlerinizi size geri iade ettiğimi bildirmek istiyorum

iyi forumlar

Bahaneler gelmis ama kurtarmiyor maalesef.

1938 CHP'si icin yukaridaki alintida "Vizyon ve ideoloji degismemisse ornek vermekte sorun yok yazmissiniz".

Guzel.

1. 100 sene once bizi arkamizdan hancerleyen, millet olmayi becerememis bir kabile surusu, 2017'de, Katar krizi sirasinda "Turkiye ussunu kapatsin, Turklerin arap cografyasinda yeri yoktur" diye aciklama yapti.

Bu sizin icin ideolojik olarak yeterli midir mesela ?

2. Bundan 20 sene once, PKK'lilari Suriye'de Filistin Kurtulus Orgutu kamplarinda egitilmis olmasi sizin icin yeterlimidir ?

3. PKK'lilarin icinde Filistinlilerin de oldugu gecerli sizin icin yeterli midir ?

4. Cok savundugunuz Abbas'in, Ermeni soykirimi anitini ziyaret etmesi, Ermeni soykirimini tanidigini beyan etmesi, sizin icin yeterlimidir ?

Araptan dost olmayacagini anlamak icin daha ne kadar kazik, hancer ve bilimum kesici alet yemeniz gerekiyor ? Araplarla, araplilikla, arap orf ve adetleriyle TURKun uyumlu olmadigini anlamak icin, kariniza mi, kizina mi, annenize mi tecavuz edilmesi lazim ?

5. Taharrush nedir bilirmisiniz ? Taharrush, arap erkeklerin, kadinlari aralarina alarak, kadinlar olene kadar toplu tecavuz etme gelenegidir. At avrat silah demis bir irkin orfuyle, taharrush sizin icin uyumlu mudur ?

6. Bacha bazi nedir bilirmisiniz ? Bacha bazi, ergen arap cocuklarinin, zengin aga ve seyhler onunda makyaj yapip cikarak dans etmesi, sonra da iliskiye girmesidir. Ailenin namus meselesi oldugu TURKluk ile bacha bazi size gore uyumlu mudur mesela ?

Malum yerimizde 4 milyon arap patlamisken, ulkenin her yerinde araplarla turkler neredeyse ic savas noktasina gelmisken, sirf bunlari ort pas ettirmek icin, 1 suriyeli kadin cinayeti vakasi cikartilarak olaylarin bastirildigini varsayarsak (kadini olduren sahis, cinsel saldiri cezasi bitmeden cezaevinden tahliye edilmis, sonra da bu kadini oldurmustur), hala bu forumda arap sevicilerin cikmasi beynimi yakiyor resmen.

Araplarda olup, turklerde olmayan sey nedir ? Din kardesligi midir ? Zamaninda Kerbela'da birbirini bogazliyan bir irkla din kardesi olunmasi ne kadar dogrudur mesela ?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.