Şimdi Ara

15 Ayda ODTÜ Makine

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hedefim bu. 9 10 11 de temeli olmayan bi 12 mezuna kalıp kazanabilir mi sizce? Biliyorum çalışırsan neden olmasın cecabı gelecek ama ilk 5000 de pek kolay görünmüyor sonuçta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• obp kaç ? 5k çok zor ama bilmiyorum geçen sene 5k yapan arkadaşlar daha iyi bilir. sıfırdan 15 ayda 5k..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Donanım

obp kaç ? 5k çok zor ama bilmiyorum geçen sene 5k yapan arkadaşlar daha iyi bilir. sıfırdan 15 ayda 5k..
    Sıfırdan derken tam 0 değilim tyt 80 civarı. Eksik konular var. Ayt 15 civarı eksik olmayan konular var.

• 2017 de hayvan gibi calismistim,90 k dan 24 e cekebildim

• Up

• 2016 da 17k ydim LYS de bıraktım mezuna 2017 de ham 3k yerleştirme 5k olmuştu 9-10-11 sıfır diyebilirim obp 75ti zaten çok rahat bir şekilde yapabilirsin
    Edit: Şuan itu ucaktayim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iituucak -- 25 Mart 2019; 22:22:22 >
  • çok çalışmak değilde bence 1-2 hafta nasıl çalışman gerektiği üzerine kafa yor yoksa 10 saat boştan yere sandalyede oturöuş olursun ( benim gibi)
  • iituucak İ kullanıcısına yanıt
    9-10-11 sıfır ve obp 75 2016 da nasıl 17k oldunuz bence çok iyi bir sonuç, tabi 17k dan 5k ya çekmek de ayrı bir mesele. sayısala yatkınlığınız vardı sanırım.
  • Bende mat dışında diğer derslerde 0 a yakınım 15 ayda ilk 18 bine girebilir miyim diye merak ediyorum obp de kotu tabi 61 hamda 10 olsam 16 17 bine atar

• Dr. Donanım kullanıcısına yanıt
    Mezun senem için konuşayım denemelere önem veriyordum ve her denemede yanımda boş kağıt olurdu bilmediğim şeyleri yazardım denemede ki ve deneme bittigi an sonuçları kontrol etmeden o bilmediklerimi öğrenirsin.Bu sayede netlerim cidden hatri sayılır derecede artmaya baslamisti

• iituucak İ kullanıcısına yanıt
    Hocam Diş hekimliği yada Tıp neden düşünmediniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu bölümü cidden istiyordum dis hekimliğine veya tıp a uygun olmadığımi düşünüyorum

• Neden olmasın düzenli bir çalışma ile başarabilirsin önünde vaktin var bende boun ie deyim her hangi bir sorun olursa cevaplayabilirim başarılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.