Şimdi Ara

15.6' 4K OLED /İ7-10870H /RTX 3060/512GB SSD/16GB Ram/Thunderbolt 3/HDMI 2.1/DP1.4 15830 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
2
Favori
1.531
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Ogami

Niye ya doğru söylüyor bu makineye 60hz'de neymiş? Gigabyte sponsorun mu hocam yoksa doğru söyle  

Hayatında hiç rekabetçi oynamamış insanlar böyle konuşabilir normaldir hocam. O mousela flick atınca gözlerim kanıyor 60 hz'de.

Ben diyorum ki oyun için alınmaz bu ama kendisi en iyisini bilir ya. Alsınlar alsınlar :)

edit: Warframe oynuyorsanız sakıınnnn almayın. Hiçbir şey göremezsiniz. Bu da yatırım tavsiyesidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taylan4225 -- 9 Nisan 2021; 7:59:42 >
  • taylan4225 T kullanıcısına yanıt
    Senin gibilerin şunu öğrenmesi gerek. Senin ihtiyaçlarına göre bir şey değilse çöp diyemezsin. Ben de rekabetçi oyunlar oynuyorum, ekran tazeleme hızının yüksek, tepkime süresinin düşük olması gerek bunun için. Bunu da biliyorum. Ama kalkıp 4K ekranı laptopa da çöp demiyorum.

Buradakiler senin bu laptopa çöp demene kızıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • acelilctl kullanıcısına yanıt
    ben de diyorum ki oyun için çöp, creator veya iş için kullanicaklar için güzel?

yani diyorum ki sadece oyun amacı olan biri kesinlikle uzak durmalı.

• acelilctl kullanıcısına yanıt

Adam hayatında 15,6" 4K OLED kullanmış mı boşa cevap verme

Adam belki gidip Cyberpunk oynayacak :)

• bjkyener kullanıcısına yanıt
    Haklısın xD

• oyun dünyası sadece rekabetçi oyunlardan oluşmuyor arkadaşlar. kolay gelsin.

• Para olsada alsak. Rekabetçi oyun oynayan gitsin masaüstü alsın zaten laptopta valorant cs go mu oynanır. Boş boş havadan konuşanlara uyuz oluyorum. Oled ekranda cyberpunk, tomb raider felan oyna ondan sonra gör oled farkını.
  • alanların yorumlarını bekleriz.

çöpün yorumlarını neden merak ediyorsun

• yok yok sen sıkıntılısın anlamakta zorluk çekiyorsun anladım. oyunla ilgili 1 tane iyi yorum söylenmiyor attığın testte bile. sadece içerik üreticileri için incelenmiş. yani daha ne diyebilirim ki. hatta oyun tercih edecekler için yüksek hz öneriyo video başında. kimse 16k tl ile tamamen oyun oynamak için bunu almaz. burda bana laf atanlar da dahil :) içten içe almayacağınızı biliyorum. ki benim iddiam oyun oynayacaklar için leş gibi bir laptop olduğu yönünde. (fiyatına göre)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taylan4225 -- 10 Nisan 2021; 14:2:44 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.