Şimdi Ara

15-16 ocak direksiyon sinavi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: osmani69

quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bugün direksiyon sınavıma girdim, araç peugeot 208 2014 model dizel..
    Çok iyi geçti hatasız geçtim, 1 hafta dosyam hazır olurmuş... bende bir yandan randevu kolluyorum ay sonuna alırım inşallah :D

Bende yarin girecegim direksiyon sinavina tekrardan. Bu sefer gecerim ins

Hocam sakin ol rahat ol kimse yokmuş gibi yapman gerekeni yap.. bak ben eğitimlerde sürdüğümden daha iyi sürdüm..

İlk sınavda heyecan vardı. 2 kere stop ettirdim arabayı. Yaklaşık 1 hafta eğitim aldım dayımdan. İyice alıştım bakalım hayırlısı

Yaparsın hocam çok kolay sol ayağını yani debriyajı iyi bil gerisi kolay , debriyajın iyi ise çok rahat geçersin, park etme de bana sorarsan yarım debriyajla park et, bugün sınav alanında inceleme yaptım çoğu kişi gaz vererek ve çok yavaş şekilde park ediyor o kadar kasmaya gerek yok ve o park alanı çok hassas gaz vermek çok gereksiz, 25 metre geri gitme, geri giderek L çizerek park etme ve duba arasında park etmeyi ben yarım debriyajla yapıyorum o kadar rahat ki.. tabi arabadan arabaya fark eder bu , bizim araçlar dizel çok rahat oluyor benzinli arabada veya başka model arabalarda nasıldır bilmiyorum ama hocanla görüş yarım debriyaj işini onay verirse öyle dene.. ya da hiç beni dinleme nasıl rahat yapıyorsan öyle yap ama sonunda geç artık şu sınavı.. dosyam 1 haftaya hazır olurmuş bende randevu kolluyorum :D 570 tl de harç var maşallah, toplam 1610tlye patladı bana

Ben zaten yarim devriyajla park ediyorum en rahati ilk sınavda cok calisamadik kar vardi bayagi kaldim. Ehliyet toplamda iki sınavla beraber 1700e gelecek

Geçtinmi hocam sınavı :D

Kaldim maalesef. Komisyon cok kötüydü. Parkta iki tekerde sari cizgiye degmesine ragmen olmadi deyip biraktilar

Geçmiş olsun hocam, şanssızlık diyelim, fakat sürücü kursu hocanın ve senin buna itiraz etmen gerekirdi hatam ne diye sorman lazımdı sonuçta parkını yapmışsın..

Parki yaptim. İlk sefer tekerlekler degmiyor dedi. Baktim degiyor dedim. Olmaz bi daha yap dediler. Dedim neyse yapalim. Yanimda ki müfettiş geri geri gel dedi. Tam geri gelirken duba dokundu araba. Diger mufettis in arabadan dedi. Dedim ben böyle cikmayacaktim yanda ki geri gel diyince geri gittim dedim. Olmaz oyle sey dedi. Veselam yaptiklari serefsizlikti. Sirf para almak için yaptılar belliydi

Hocam üzüldüm senin adına gerçekten yaptıkları hazmedilebilir birşey değil.
    Bana 1 erkek 1 bayan geldi, erkek olan liseden bölüm hocamdı tanıdı beni hemen, yol boyunca az da olsa sohbette ettik, normalde baya torpil olurdu bana fakat ben torpile gerek kalmadan işi bitirdim ve geçtim.
    Yalnız benim komisyon üyelerim çok kibar ve naziktiler.
    Adeta geçmem için çaba sarf ettiler, seninkiler de bırakmak için uğraşmışlar.. şehir neresi?

Şehir uşak. Ehliyet 2000 liraya yaklaştı vallahi haram zıkkım olsun

Kurs ekstra 200tl isteyecek galiba eğitim için , 80 lirada sınav parası, maddiyatını geçtim adamın asabı bozuluyor sinir oluyor zamanını yiyor , bir an önce almak varken mal gibi bekliyorsun, 2gündür gece gündüz randevu arıyorum yok arkadaş 1 tane bile yok tekirdağdayım nasıl bir şehirdir burası hiçbir şeyimi güzel olmaz bir şehrin ya, randevu yok şaka gibi...

Kursa daha para vermem valla. 80 lirayı verir sınava girerim

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bugün direksiyon sınavıma girdim, araç peugeot 208 2014 model dizel..
    Çok iyi geçti hatasız geçtim, 1 hafta dosyam hazır olurmuş... bende bir yandan randevu kolluyorum ay sonuna alırım inşallah :D

Bende yarin girecegim direksiyon sinavina tekrardan. Bu sefer gecerim ins

Hocam sakin ol rahat ol kimse yokmuş gibi yapman gerekeni yap.. bak ben eğitimlerde sürdüğümden daha iyi sürdüm..

İlk sınavda heyecan vardı. 2 kere stop ettirdim arabayı. Yaklaşık 1 hafta eğitim aldım dayımdan. İyice alıştım bakalım hayırlısı

Yaparsın hocam çok kolay sol ayağını yani debriyajı iyi bil gerisi kolay , debriyajın iyi ise çok rahat geçersin, park etme de bana sorarsan yarım debriyajla park et, bugün sınav alanında inceleme yaptım çoğu kişi gaz vererek ve çok yavaş şekilde park ediyor o kadar kasmaya gerek yok ve o park alanı çok hassas gaz vermek çok gereksiz, 25 metre geri gitme, geri giderek L çizerek park etme ve duba arasında park etmeyi ben yarım debriyajla yapıyorum o kadar rahat ki.. tabi arabadan arabaya fark eder bu , bizim araçlar dizel çok rahat oluyor benzinli arabada veya başka model arabalarda nasıldır bilmiyorum ama hocanla görüş yarım debriyaj işini onay verirse öyle dene.. ya da hiç beni dinleme nasıl rahat yapıyorsan öyle yap ama sonunda geç artık şu sınavı.. dosyam 1 haftaya hazır olurmuş bende randevu kolluyorum :D 570 tl de harç var maşallah, toplam 1610tlye patladı bana

Ben zaten yarim devriyajla park ediyorum en rahati ilk sınavda cok calisamadik kar vardi bayagi kaldim. Ehliyet toplamda iki sınavla beraber 1700e gelecek

Geçtinmi hocam sınavı :D

Kaldim maalesef. Komisyon cok kötüydü. Parkta iki tekerde sari cizgiye degmesine ragmen olmadi deyip biraktilar

Geçmiş olsun hocam, şanssızlık diyelim, fakat sürücü kursu hocanın ve senin buna itiraz etmen gerekirdi hatam ne diye sorman lazımdı sonuçta parkını yapmışsın..

Parki yaptim. İlk sefer tekerlekler degmiyor dedi. Baktim degiyor dedim. Olmaz bi daha yap dediler. Dedim neyse yapalim. Yanimda ki müfettiş geri geri gel dedi. Tam geri gelirken duba dokundu araba. Diger mufettis in arabadan dedi. Dedim ben böyle cikmayacaktim yanda ki geri gel diyince geri gittim dedim. Olmaz oyle sey dedi. Veselam yaptiklari serefsizlikti. Sirf para almak için yaptılar belliydi

Hocam üzüldüm senin adına gerçekten yaptıkları hazmedilebilir birşey değil.
    Bana 1 erkek 1 bayan geldi, erkek olan liseden bölüm hocamdı tanıdı beni hemen, yol boyunca az da olsa sohbette ettik, normalde baya torpil olurdu bana fakat ben torpile gerek kalmadan işi bitirdim ve geçtim.
    Yalnız benim komisyon üyelerim çok kibar ve naziktiler.
    Adeta geçmem için çaba sarf ettiler, seninkiler de bırakmak için uğraşmışlar.. şehir neresi?

Şehir uşak. Ehliyet 2000 liraya yaklaştı vallahi haram zıkkım olsun

Kurs ekstra 200tl isteyecek galiba eğitim için , 80 lirada sınav parası, maddiyatını geçtim adamın asabı bozuluyor sinir oluyor zamanını yiyor , bir an önce almak varken mal gibi bekliyorsun, 2gündür gece gündüz randevu arıyorum yok arkadaş 1 tane bile yok tekirdağdayım nasıl bir şehirdir burası hiçbir şeyimi güzel olmaz bir şehrin ya, randevu yok şaka gibi...

Kursa daha para vermem valla. 80 lirayı verir sınava girerim

Verme tabi boşuna paran gitmesin

• Antalyada geçtim hayırlısıyla 2.seferde sınavı.Çok iyi bir komisyona denk geldim,iyi niyetli insanlardı.Ehliyet alıcak arkadaşlara tavsiyem iyi niyetli bir kurs bulsunlar,sınavdan kaldıklarında tekrar eğitim masrafıdır vs vs para alma dertleri olmasın.Eğitim vermek yasal zorunluluk kalınca ancak para konusunda anlaşabilirsiniz belki yoksa 1700-1800 tl ye yaklaşıyor bir kez kaldığımızda
  • Bende 15 ocakta tek seferde geçtim herkesin dediği gibi komisyon çok önemli iyi niyetli insanlara denk geldim. hata yapmadan parkuru tamamladım ama daha gidip dosyayı bile almadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jakoß

Bende 15 ocakta tek seferde geçtim herkesin dediği gibi komisyon çok önemli iyi niyetli insanlara denk geldim. hata yapmadan parkuru tamamladım ama daha gidip dosyayı bile almadım

Aynen komisyon önemli
  • Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    Bende bugün girdim indirilmeden sona kadar stopsuz, sinyalleri unutmadan bitirdim. Geçtim mi geçmedim mi sormayı unutum ama hoca mesaj atıcaz demişti. Kaç güne geldi sizin mesaj ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: G--MAN

Bende bugün girdim indirilmeden sona kadar stopsuz, sinyalleri unutmadan bitirdim. Geçtim mi geçmedim mi sormayı unutum ama hoca mesaj atıcaz demişti. Kaç güne geldi sizin mesaj ?

Hiç indirilmediysen geçmişsindir. Ben 3. kez gireceğim
    O zaman kolaylıklar diliyorum hocam. Bilecik'te girdim parkurun kolaylığı ve komisyonun efsane iyi gelmesi ile geçebildim diye tahmin ediyorum
  • Bende bugün ilk girişimde geçtim. Komisyon çok iyidi yoksa işim baya zordu. Geçmiş olsun herkese

• quote:

Orijinalden alıntı: G--MAN

O zaman kolaylıklar diliyorum hocam. Bilecik'te girdim parkurun kolaylığı ve komisyonun efsane iyi gelmesi ile geçebildim diye tahmin ediyorum

Sağolasın hocam. İlk sınavda acemmilik yüzünden başarısız oldum ama 2. sınav tamamen komisyon yüzündendi. Şansa artık
    4. de almistim ben simdi de bizomkiler 4. defa da aldin ama arabayi iyi ogrenmissin diyolar

• quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

4. de almistim ben simdi de bizomkiler 4. defa da aldin ama arabayi iyi ogrenmissin diyolar

Ailede araba yok bizim. İlk kez trafiğe kursla çıktım. Bizimkiler bişey demedi
    Bi sonraki sınav ne zaman hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turan2121

Bi sonraki sınav ne zaman hocam

4-5 mart

• 5 mart sınavında aldım ehliyeti. Konuyu görünce yazayım dedim
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.