Şimdi Ara

15.000-17.000 € araç tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar alacağım araçda ki genel kriterleri alta sıralayayım ve aklımda olan modelleride yazayım. sizlerdinde tavsiyesiyle birtanesini almak istiyorum

KRİTERLER

- Ekonomik yakıt (diesel / benzin ikiside olabilir fark etmez)
    - Otomatik vites / triptronic vites olmalı
    - Konforlu
    - güvenli
    - İstanbulda yaşıyorum mümkün mertebe HB bi araç ama tabi çok büyük kasaya sahip olmama kaydıyla sedan da olabilir.
    - mümkün mertebe sunroof lu olsun (nedense bunu acayip uhde yaptım ya, hayırlısı bu sunroofdan başıma bi iş gelmese :) )

AKLIMDA OLAN ARAÇLAR

- Corsa
    - pegeout 207
    - chevrolet cruz
    - fiat grande pınto / bravo sport modelleri.

daha başka baktım misal polo, auris, civic hb vs ama poloda kasa yenilenicek, auris de donanım eksikliği var sanki pek kanım kaynamadı açıkcası, almanyadan eniştemin bi arkadaşının dediğine görede civic hb 2010 veya 2011 gibi kasa yenileyecek onuda o yüzden kenarda bekletiyorum.
    bu durumda sizlerin tavsiyelerini istiyorum arkadaşlar.

• eger bravo sport modelı dıyosanız gercekten harıka bı arac ılk sırada hatta dırek barvo sport derım....

bunlar dısında sıze en cok uyacak araclardan bırı jazz gıbı duruyo cam tavan ve otomatık vıtesıyle jazz oldukca guclu bı alternatıf ve kalıtesıde bellı olan bı arac....
  • Fiat Grande Punto 1.4 120ps
  • quote:

Orjinalden alıntı: bencn17

eger bravo sport modelı dıyosanız gercekten harıka bı arac ılk sırada hatta dırek barvo sport derım....

bunlar dısında sıze en cok uyacak araclardan bırı jazz gıbı duruyo cam tavan ve otomatık vıtesıyle jazz oldukca guclu bı alternatıf ve kalıtesıde bellı olan bı arac....

Jazz'ı ilk çıktığında acayip beğenmişdim çok hoşuma gitmişti keza benimde 98 civic sedanım var şu an için ama showroom da içine oturup baktığımda nedense pek sarmadı beni o araba ya ve tabi 1.6 civic 120 bg bi araçdan sonra jazz ın performansı beni sarsar yani :D ben sık olmasada alacağım araçla Denizli- İstanbul arası gidip gelicem ve otobanda biraz gaza yüklenmek isteyeceğim yani.

• o zamn bravo tercıhını tekarlıcam hocam....
  • peki modeli yüksek olan 2. el araçlarda neler olur? misal yine tek kapı corsalar var panoramic tavanlı göze hoş gelenler. En son deniliden istanbula gelirken bi abimin 2004 corsa 1.2 sini getirdim 90 tl yakıtla 600 km yol geldim değişken hızlarda kullandım ama ortalama 100le geldim diyebilirim yani, ve buda fena sayılmaz yani yakıt olarak. değil mi ??
  • mazda 2 hyundai era
  • mazda 2 ye bakmıştım fakat ne bileyim iç tasarımı nedense beni pek sarmadı ya keza jazz'da üst mesajlarımda da jazz hakkındaki görüşümü belitmiştim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.