Şimdi Ara

148 TL Remington Hc5018 Apprentice Saç Kesme Makinesi (5 ek tarak (3, 6, 9, 12, 18 mm) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
3.672
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: righteous@

Şarjı olmayan sürekli prizle çalışan bir tıraş makinesi zulümdür

tam tersi şarjlı ürünün sürekli o gücü verecek batarya ömrü 2 yıldır, bu süre sonrası gücünün azaldığını yavaş kestiğini sonra da şarj bile tutmadığını görünce içiniz elvermese de çöpe atıyorsunuz.

bu tür ürünlerde kablolu en iyisi.

• ürünü evelsi gün sipariş vermiştim dün öğle saatlerinde geldi düşünün 1 gün bile olmadan geliyor : )

ürünle saçlarımı kestim bir kaç fikrimi paylaşayım. ürünü öncelikle kuponla birlikte 125 liraya aldım.

Ürünle birlikte gelen taraklar oldukça kalitesiz ama iş görüyor.

Saçınız uzunsa çekme yapıyor benim saçlar epey uzundu çekme yaptığı için birden bire daldırmak yerine ufak ufak ilerleyerek kestim. 6 numaralı tarağı kullandım.

Sakal traşı için pek ideal değil lakin kirli sakal bırakanlar için iş görür.

Kablo uzunluğu çok uzun olmasa da kısa da değil.

Kablolu olması saç kesimi esnasında ayrıca kablo ile uğraşmanız demek. Rahatsız ediyor lakin kablosuz ürünlerin uzun süre içerisinde şarj limitlerinin düşmesi + kullanılmadıkları sürelerde şarjlarının gitmesi vb. gibi sorunlar yaşattığı için + klasik şarj beklemeden fişi tak çalıştır mantığında olmasından ötürü ben şarjlı ürünlere göre daha çok beğendim.

Alet oldukça ağır, büyük boyutlu ve güçlü.

Sonuç olarak bu fiyata alınır işiniz görülür. Tam bir fiyat performans ürünü olmuş.

• Akülü sac kesme makinası diye geldim çıkıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaris kullanıcısına yanıt
    Hocam powertec öneriyorlar muadil siz ne dersiniz bende kararız kaldım sizin yorumlarınız sonrası
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazydentist

Hocam powertec öneriyorlar muadil siz ne dersiniz bende kararız kaldım sizin yorumlarınız sonrası

hocam ilgili ürünü kullanmadığımdan ne desem yalan olur.

• Zaris kullanıcısına yanıt
    Bende güvenemedim ve reminghton siparişi verdim
  • B.AYAR kullanıcısına yanıt

Abi Moserin orijinali bir türlü bulunmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Katiller de Ağlar

Abi Moserin orijinali bir türlü bulunmuyor.

Fonex kozmetik orjinal satıyor ama pahalı. Ara ara indirime giriyor. Takip etmek lazım.

https://www.fonexkozmetik.com/moser

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünü dün gece sipariş verdim bugün öğlen teslim edildi. İlk izlenimlerim eski moser cihazıma göre biraz daha sessiz ve hafif. Henüz saç kesiminde felan denemedim. Bana biraz Sinbovari gibi geldi.

• Tavsiye etmem kesimini beğenmemiştim 3 sene önce almıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

tam tersi şarjlı ürünün sürekli o gücü verecek batarya ömrü 2 yıldır, bu süre sonrası gücünün azaldığını yavaş kestiğini sonra da şarj bile tutmadığını görünce içiniz elvermese de çöpe atıyorsunuz.

bu tür ürünlerde kablolu en iyisi.

Alıntıları Göster

5 yıl oldu şarjlıyı alalı taş gibi çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: crazydentist

Phılıps öneririm

• ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt

Arkadaşlar uygun fiyatlı saç traşı için üzmeyecek hangi ürünü tavsiye edersiniz ? Bütçe 250 TL civarı. Yada sizin başka tavsiye edeceğiniz ürünlerde olur.

Philips HC3520/15 Saç Kesme Makinesi

148 TL Remington Hc5018 Apprentice Saç Kesme Makinesi (5 ek tarak (3, 6, 9, 12, 18 mm)

Remington HC335 Titanium Saç Kesme Makinesi

148 TL Remington Hc5018 Apprentice Saç Kesme Makinesi (5 ek tarak (3, 6, 9, 12, 18 mm)

• quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Arkadaşlar uygun fiyatlı saç traşı için üzmeyecek hangi ürünü tavsiye edersiniz ? Bütçe 250 TL civarı. Yada sizin başka tavsiye edeceğiniz ürünlerde olur.

Philips HC3520/15 Saç Kesme Makinesi

Remington HC335 Titanium Saç Kesme Makinesi

Phılıps

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt

Yukarıdaki model nasıl hocam sizce ? Yada sizin başka model tavsiyeniz varmı ? Sadece saç kesiminde kullanılacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Yukarıdaki model nasıl hocam sizce ? Yada sizin başka model tavsiyeniz varmı ? Sadece saç kesiminde kullanılacak.

Philips güzel tarak ayarı da var iş görür

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Fiyat tekrar 147 TL.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Geçen yıla kadar 3 farklı Remington cihaz kullanmış bir müşteri olarak, satış sonrası hakkında biraz bilgi vereyim;

Remington yedek parça bulmanız imkansız. Distribütör yedek parça temin etmiyor, piyasada da yok (mahmutpaşa, karaköy vs.). Kullanıcı hatası yoksa ve garanti devam ediyorsa, sıfır veya muadil ürün gönderiyorlar. Bilginize.

• Saç kesme makinam vardı kendilerinden aldığım saçı çekme ve kesmeme şikayeti ile cihazı gönderdim hiç bir işlem yapılmadan cihaz tarafıma geri gönderildi tekrar göndereceğim bakalım ne diyecekler

• Ürünü konuda görüp aldık. A101'den pilli şarjlı aprilla bir makina almıştım bundan da bayağı ufak bir şeydi. Ondan bile çok çok güçsüzdü. Babamı tıraş etmek için almıştım ama beklentilerimin 10'da 1'ini karşılamadı. Tavsiye etmem şahsen.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.